РазвернутьСупутникове телебачення ціни
Встановлення супутникового ТБ
Ремонт - обслуговування кондиціонерів
Регулювання вікон
Регулювання дверей
Заміна ущільнювача
Заміна, ремонт фурнітури
Пластикові ручки
Заміна склопакета
Заміна, виготовлення москітних сіток
Заміна замків пластикових дверей
Установлення заскочки
Установка «зимового провітрювання»
Демонтаж вікон
Дитячий замок
Установка, регулювання доводчика
РазвернутьДоставка, установка підвіконь
Доставка, установка відливів і козирків
Заглушка домогосподарки
Ваш кошик:
Товарів (шт.): 0
Сума (грн.): 0
Зворотний дзвінок

Имя *:
Телефон *:

Москітні сітки антикішка

 

Купити сітку на вікно - швидко, а от користь вона вам приноситиме довгі роки!

 

 

        У Вас вдома Живуть кішка або папуга? Або может який-небудь екзотичних вихованець? Щоб не турбувати про їхню безпеку, вас врятує антикішка сітка .

             Звичайна москітна сітка, перетягнена стандартним полотном, захищає вас від пуху и комах, але вона не зможе витримати настирліві кігті або гостра дзьоба.

 

 

 

 

 

 

 

Телефонуйте вже сьогодні і наші фахівці швидко і якісно поміряють ваше вікно і встановлять сітку антикішка.

 

 

 

 

Антикішка сітка являє собою собою рамковий москітну сітку з більш міцною ниткою сітки и спеціальнім просоченням. Завдяк зміцненого полотну противомоскітна сітка успішно протістоїть як гострому дзьобу, так и кігтям, не рветься и не розтягується під напором тварини.

 

Полотно, з якого виготовляється противомоскітна сітка антикішка просочується спеціальним розчином, що дає сітці бути міцнішою і броньованої, у порівнянні з звичайними полотнами, а скловолокно яке використовується в нитках сітки не дає прорізати і порвати сітку. Самі виробники гарантують, що такі полотна будуть служити десять років незважаючи на те, що домашні вихованці дуже часто люблять точити свої пазурі об вікно. Якщо звичайну сітку кішка може роздерти в мотлох, з цією сіткою у неї цього не вийде.

 

             Купити сітку на вікно у нас - це не дорого! Зателефонуйте і переконайтесь у цьому!

 

 

Будучи своєріднім екраном для тварин, вона встановлює видиму межу між будинком і вулицею. З цим аксесуаром ви зможете провітрювати кімнати без ризику втратити улюблену тварину. Улюблена кішка або папуга будут надійно зупинені, - міцність самої сітки і надійність її кріплення забезпечать їх повною безпекою.

 

Противомоскітна сітка "антікішка" має коричневий, або білий колір, котрі чітко впишуться у ваш індивідуальний інтерьєр. Сітки «антікішка» можна сміліво залішаті на вікнах навіть взимку: вони не псуються в умовах українського клімату і забезпечують відмінний захист від комах - так само як і звічайні сітки.

 

Москітна сітка антикішка дуже легко встановлюється на будь-яке вікно. Для цього потрібно всього лише підготувати для неї спеціальні зачепи. Вони служитимуть нижніми держателями сітки. Їх міцність дуже висока і тому вони легко витримують всю конструкцію разом з вашою твариною. Так що ви можете не турбуватися за те, що ваша кішка може впасти разом з сіткою.

 

Москітні сітки Київ, ціна завжди порадує!

 

 

 

 

 

 

 

 

Телефонуйте прямо зараз або замовте зворотній дзвінок! Потурбуйтесь про ваших домашніх улюбленців вже сьогодні! Купити сітку на вікно - це не дорого! Москітні сітки Київ ціна завжди порадує!Послуги населенню

Обслуговування

організацій!

Обслуговуємо всі

райони Києва.

Працюємо по

Київської області!

Залишилися питання? Залиште заявку на розрахунок точної ціни!