РазвернутьСупутникове телебачення ціни
Встановлення супутникового ТБ
Ремонт - обслуговування кондиціонерів
Регулювання вікон
Регулювання дверей
Заміна ущільнювача
Заміна, ремонт фурнітури
Пластикові ручки
Заміна склопакета
Заміна, виготовлення москітних сіток
Заміна замків пластикових дверей
Установлення заскочки
Установка «зимового провітрювання»
Демонтаж вікон
Дитячий замок
Установка, регулювання доводчика
РазвернутьДоставка, установка підвіконь
Доставка, установка відливів і козирків
Заглушка домогосподарки
Ваш кошик:
Товарів (шт.): 0
Сума (грн.): 0
Зворотний дзвінок

Имя *:
Телефон *:

Сітки ролетні на вікна

 

 

Пластикові москітні сітки - зручно та надійно захистить вас від надокучливих комах!

 

            Ролетна москітна сітка являє собою стаціонарну захисну конструкцію для прорізів дверей або вікон. Рулетна москітна сітка стає надійним захистом від комах, пилу, листя дерев, недопалків, кинутих з верхніх поверхів. Конструкція особливо актуальна при організації віконних прорізів у дитячих кімнатах, де проживають діти, котрі страждають алергіями, так як попереджає попадання в кімнату насіння, пуху та інших алергенів.

 

Ширина сіток становить від 30 до 100 см, а довжина варіюється від 30 до 200 см. Власники приватних будинків з нестандартними віконними і дверними отворами можуть замовити москітні сітки ролетні різних параметрів.

 

 

 

 

 

 

 

Телефонуйте, або замовте зворотній дзвінок! Спішіть купити москітну сітку на вікно і наші спеціалісти з радістю встановлять вам її!

 

 

 

 

Сітка від комарів монтується над отвором вікна чи дверей, установка проводиться один раз. Після монтажу зверніть увагу на легкість ходу сітки: вона не повинна заїдати, її положення регулюється без особливих зусиль. Під час переміщення полотно має рухатися безшумно. Для догляду за рулонної конструкцією досить використовувати вологу м'яку ганчірку, пилосос або щітку.

 

Фахівці компанії «РКС» проводять виміри отворів, дають рекомендації з підбору, здійснюють роботи з установки віконних захисних конструкцій будь-якого виду. Установка здійснюється відповідно до параметрів отвору вікна чи дверей, типом матеріалу склопакета із застосуванням сучасних технологій.

 

Ролетна москітна сітка! Це краса, зручність та вигода на вашому вікні!

 

Регулювання положення полотна здійснюється за принципом ролет: потужний пружинний механізм дозволяє переміщати полотно. Надійний фіксатор забезпечує установку полотна на заданій висоті.

При необхідності сітка від комарів швидко згортається в спеціальний короб, який захищає москітну сітку від впливу вологи. Це дозволяє компактно скласти сітку під час зимового снігопаду або осіннього дощу без трудомісткого демонтажу конструкції. Вал, на який намотується полотно, розташований в коробі і захищений від вологи. Досить потягнути за шнур, щоб розтягнути пластикові москітні сітки.

 

 

 

 Зручність використання ролетних сіток полягає в тому, що їх не потрібно знімати в осінній та зимовий період, як рамкові конструкції. Можливість згорнути їх у будь-який момент дозволяє попередити швидке зношення конструкції. 

Ролетна москітна сітка завжди буде вашим надійним захисником проти комах!

Скловолокниста пряжа фібергласс, використовувана для виробництва, відноситься до сучасних матеріалів, які характеризуються високими показниками міцності. Дрібні сітки забезпечує хорошою світлопроникністю вікна, вона практично не видима в приміщенні і з боку вулиці. Колір сітки не змінюється з часом незалежно від того, на якій стороні розташовані вікна.

 

Компанія «РКС» пропонує москітну ролетну сітку, яка відрізняється тривалим терміном служби і високою стійкістю до зовнішніх впливів. Алюмінієвий профіль білого і коричневого кольору стане органічним доповненням склопакета. Полотно москітної сітки не піддається деформації під час експлуатації, стійке до розривів, конструкція надовго зберігає свою жорсткість.

 

  

Телефонуйте до нас вже сьогодні, поспішайте купити москітну сітку на вікно і  живіть у комфорті!Послуги населенню

Обслуговування

організацій!

Обслуговуємо всі

райони Києва.

Працюємо по

Київської області!

Залишилися питання? Залиште заявку на розрахунок точної ціни!