РазвернутьСупутникове телебачення ціни
Встановлення супутникового ТБ
Ремонт - обслуговування кондиціонерів
Регулювання вікон
Регулювання дверей
Заміна ущільнювача
Заміна, ремонт фурнітури
Пластикові ручки
Заміна склопакета
Заміна, виготовлення москітних сіток
Заміна замків пластикових дверей
Установлення заскочки
Установка «зимового провітрювання»
Демонтаж вікон
Дитячий замок
Установка, регулювання доводчика
РазвернутьДоставка, установка підвіконь
Доставка, установка відливів і козирків
Заглушка домогосподарки
Ваш кошик:
Товарів (шт.): 0
Сума (грн.): 0
Зворотний дзвінок

Имя *:
Телефон *:

Москітні сітки дверні

          

  Сітка на двері - ваш надійний захисник проти комах та пуху!

 

 

 

            Невблаганно швидко наближається спека. Від спеки і духоти багато з нас рятуються тим, що навстіж відкривають балконні двері. У чому ж небезпека відкритих на балкон дверей?

 

По-перше, якщо є маленькі діти їм завжди цікаво вийти і подивитися зверху вниз, але так недовго і кувирнуться. А може бути, у вас є кішка, яка любить гуляти сама по собі прямо по перилах балкона, і ви весь час турбуєтеся за свого вихованця. Щоб на допустити таку ситуацію, вас врятує москітна сітка на двері. Крім того, сітка на двері надійно захистить приміщення від комарів і метеликів, яких так вабить яскраве світло, що ллється з ваших вікон в темряві ночі. Сітка на двері також стане частковою захистом від проникнення в приміщення пилу, а вже тополиний пух точно не потрапить в квартиру.

 

 

 

 

 

 

 

Поспішіть купити москітну сітку на двері за антикризовими цінами!

Потурбуйтесь про безпеку дітей, домашніх улюбленців та власний комфорт!

Телефонуйте до нас! 

  

Замовити москітні сітки можна, зателефонувавши до нас і підібрати в будь-якій кольоровій гамі під ваш інтер'єр. Вони зроблені з міцного полімеру, стійкого до розривів і деформацій. Полімер не виділяє в повітря шкідливі випари, що дає сітці додатково перевагу по використанню в житловому приміщенні.

 

Ви вирішили замінити балконний блок, тоді не забудьте про те, що сітка на двері повинна бути запропонована вам в обов'язковому порядку. У нашій компанії вам запропонують лише якісні вироби і послуги з установки й ремонту вікон і дверей.

 

Москітна сітка на двері - елегантний комфорт у вашій оселі!

 

Нікому не сподобаються докучливі мухи і комарі. Що тільки не придумували люди, щоб врятуватися від настирливого докучання комахи. Застосовували всякі липучки, ультразвук, хімікати. Багато хто ще пам'ятає старі добрі бабусині марлі або газетні смужки на кватирках. Але це діяло чисто психологічно на самих людей, а комарів і мух ніяк не відлякує. При сильному бажанні комаха все одно проникало в кімнату, ведене захопливою запахом.

 

Що стосується хімікатів і приладів, то вони не такі й нешкідливі для людей. Більш прийнятним варіантом захисту від комах стане сітка на двері. Крім захисту від комах сітка на двері стане надійним бар'єрів для маленьких дітей і домашніх тварин. Удавана простота конструкції оманлива. Сітка на двері - ефективна і повністю безпечна для мешканців. Її практично неможливо порвати, матеріал нешкідливий, в результаті її необережного використання повністю виключається травмування, вона легка. Замовити москітні сітки ви можете зателефонувавши до нас. Москітна сітка на двері встановлюється дуже швидко та без зайвих зусиль!

 

Наближається тепло, і скоро оживуть комарі і зацвітуть тополі. Подбайте вчасно про сітку на двері, а також купите москітну сітку на вікна, якщо таких досі немає. Наша компанія швидко і якісно виконає роботи із заміни та встановлення вікон і дверей.

 

 

 

 

 

 

 

 

Телефонуйте, або замовте зворотній дзвінок! Спішіть купити москітну сітку на двері, поки ціни не виросли!Послуги населенню

Обслуговування

організацій!

Обслуговуємо всі

райони Києва.

Працюємо по

Київської області!

Залишилися питання? Залиште заявку на розрахунок точної ціни!