РазвернутьСупутникове телебачення ціни
Встановлення супутникового ТБ
Ремонт - обслуговування кондиціонерів
Регулювання вікон
Регулювання дверей
Заміна ущільнювача
Заміна, ремонт фурнітури
Пластикові ручки
Заміна склопакета
Заміна, виготовлення москітних сіток
Заміна замків пластикових дверей
Установлення заскочки
Установка «зимового провітрювання»
Демонтаж вікон
Дитячий замок
Установка, регулювання доводчика
РазвернутьДоставка, установка підвіконь
Доставка, установка відливів і козирків
Заглушка домогосподарки
Ваш кошик:
Товарів (шт.): 0
Сума (грн.): 0
Зворотний дзвінок

Имя *:
Телефон *:

Протимоскітні сітки, сітка "Анвіс"

Москітна сітка Анвіс

Количество просмотров: 1171

Москітна сітка Анвіс є найпоширенішою і продаваної сіткою в Україні, у всіх містах: Києві, Львові, Харкові, Донецьку і т.д.

Її перевага в тому що вона підходить практично до всіх видів металопластикових профілів. І легко встановлюється за допомогою кріплень які кріпляться на саму сітку, що не вимагає свердління рами вікна.

 

 Москітна сітка Анвіс

 

 

 

 

Ви можете замовити в нас і купити москітні сітки Анвіс білого, або коричневого кольорів, які підійдуть під самий вишуканий інтер'єр.

А наші фахівці швидко та якісно становлять ваше замовлення!

 

 

Саме полотно сітки спеціально підібраного кольору і розміру осередку, невидимою на вікні зсередини і зовні, не псує естетичний вигляд вашого вікна і в той же час зберігає прозорість віконного отвору при будь-якому освітленні в будь-який час року, а також робить москітну сітку непроникною для комах і пуху .

Москітна сітка (або протимоскітна сітка) являє собою конструкцію з металевого профілю повторює світловий отвір вашого вікна, який ви без зайвих зусиль можете заміряти самі. Ви можете купити москітну сітку з профілю стандартних кольорів: білого і коричневого.

 

 

Купити москітну сітку

Москітні сітки давно стали необхідним атрибутом захисту від комах. Багато хто вже встановили собі протимоскітні сітки і відразу відчули ефект. У приміщенні пропали комарі, мухи, також не залітає тополиний пух і затримується частина пилу від доріг міста. Антимоскітні сітки дуже допомагають коли у Вас є домашні улюбленці. Ваш папужка або канарейка НЕ випурхнуть з вікна. Кіт не зможе випасти і розладнати Вас. Всі чули по телебаченню або читали в інтернеті як сітка врятувала дитину.

Тільки зараз ви можете непогано заощадити, запросивши фахівця для сезонного обслуговування своїх вікон. Разом з цим, ви маєте чудову можливість купити москітну сітку за привабливою ціною, оскільки ціни неминуче будуть рости.

 

Ви ще думаєте чи потрібна Вам москітна сітка?

Навіть не сумнівайтеся. Компанія РКС надає послуги заміру, виготовлення та встановлення москітних сіток в місті Київ та Київській області.

 

 

 

Телефонуйте вже сьогодні, або замовте зворотній дзвінок!»Всі статті


Послуги населенню

Обслуговування

організацій!

Обслуговуємо всі

райони Києва.

Працюємо по

Київської області!

Залишилися питання? Залиште заявку на розрахунок точної ціни!