logo

Ремонт вікон

Ремонт вікон

Поділитися:

Професійний віконний сервіс, виконуємо всі види робіт по ремонту вікон і дверей за доступними цінами в Києві та області.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Іноді ремонт пластикових вікон – це реальна можливість відновити їх повну працездатність, заощадивши при цьому гроші і час, що теж важливо.

Ремонт вікон може виявитися актуальним для будь-якого їх власника. Терміновий ремонт буде потрібно, якщо склопакет розбився в холодну пору року. Саме вікно, як і окремі його елементи зношуються в процесі їх експлуатації, або виходять з ладу в разі неправильного їх використання, що викликає необхідність їх заміни або ремонту. Оновлення дизайну квартири або її модернізація – теж досить часта причина звернення до нас.

Під ремонтом маються на увазі і технічне обслуговування, і реставрація пластикових вікон. Перше актуально, якщо для клієнта важлива тривала бездоганна служба вікон. Друге – якщо є дрібні пошкодження цілісності вікон, яке потрібно усунути.

– Ми виконаємо ремонт і регулювання вікон будь-якого виду і типу, зимового саду.

– Замінимо укоси, відливи, підвіконня, склопакети, петлі, фурнітуру, ущільнювач.

– Усунемо продування і промерзання вікон, поява на них конденсату, виробничі дефекти, а також – дефекти монтажу.

– Встановимо антимоскітні сітки, ролокасети, жалюзі і так далі.

Причини, за якими варто замовити саме професійний ремонт вікон в Києві від компанії «РКС:

– Висококваліфіковані фахівці, які проходять регулярне навчання і стажування;

– Найякісніші матеріали і комплектуючі, які закуповуються у перевірених постачальників;

– Адекватні демократичні ціни на будь-які послуги з ремонту та обслуговування вікон;

– Часті регулярні спеціальні пропозиції та акції, які, крім і так невисокої вартості, дозволяють вам економити ще більше;

– Зручні способи оплати;

– Тривала гарантія на всі види виконуваних робіт;

– Виїзд майстра на об’єкт можливий вже в день вашого звернення.

Ми співпрацюємо з будівельними організаціями та великими забудовниками. Надаємо послуги як для фізичних, так і для юридичних осіб, державних організацій, завоювавши за роки нашої роботи в очах більшості клієнтів виключно позитивний імідж, завдяки чому багато з них стали нашими постійними замовниками.

Запорука тривалої роботи ваших вікон – їх дбайлива експлуатація та догляд за ними. Деякі дії ви можете виконувати самостійно: очистка профілю та склопакетів, провітрювання приміщень. Однак, мастило фурнітури та ущільнювача, їх очищення краще довірити професіоналам, виклик яких з цією метою, хоча б раз на рік, позбавить вас від проблем і зовсім не відіб’ється на вашому сімейному бюджеті.

Звертайтеся. Ремонт пластикових вікон – наша сфера, в якій нам немає рівних.

Будемо раді допомогти.

Яка фірма ремонт вікон виконає швидко, а головне – якісніше і дешевше інших? Якщо ви зацікавилися цим питанням, значить, швидше за все, з вашими вікнами не все гаразд. Але не хвилюйтеся, це легко виправити!

Ремонт вікон – один з наших основних профілів. За понад 10 років роботи в цій сфері ми змогли налагодити прямі контакти з партнерами, постачальниками і виробниками. Завдяки цьому у нас в розпорядженні є кращі матеріали і комплектуючі за найнижчими цінами, що відбивається і на вартості ремонту для наших клієнтів. Тому з нами на ремонт вікон, ціна найнижча!!!

Для нашої фірми з ремонту пластикових вікон немає нездійсненних завдань. Будь-який ремонт: дрібний, великий, найпростіший або неймовірно складний – здійснюється в найкоротші терміни з обов’язковим наданням гарантії якості.

Як замовити ремонт вікон в Києві?

Все, що потрібно для цього – звернутися зручним для вас способом до нашого консультанта, який допоможе вам зорієнтуватися в подальших діях.

Уже в день вашого звернення, якщо це буде необхідно, майстер по ремонту пластикових вікон виїде за вказаною адресою.

Ремонт вікон здійснюється за наступним алгоритмом:

· Визначення поломки;

· Усунення поломки;

· Надання гарантії і надання всієї необхідної додаткової інформації.

Етап визначення поломки дуже важливий, тому що від нього багато в чому залежить кінцевий результат роботи. А достовірність виявлення причини, яка цю поломку спровокувала, виключає її повторення.

Найрізноманітніші несправності нам доводиться виконувати, виїжджаючи на виклик. Це і заміна склопакетів, ремонт фурнітури, установка москітних сіток, усунення провисання вікон, заклинювання ручок, ремонт укосів і підвіконь і так далі.

Як показує практика, вікна виходять з ладу, в основному, за відсутності їх технічного регулярного обслуговування. Тому, не втрачайте з уваги і цей аспект!

Ми не тільки відремонтуємо ваші вікна, повернувши їх ідеальний зовнішній вигляд і функціональність, а й виконаємо їх технічне обслуговування. Воно, як правило, полягає в повній діагностиці віконного отвору, очищення профілю, фурнітури, ущільнювача, їх мастилі.

Віконний ущільнювач теж необхідно змащувати. Це допоможе зберегти його ідеальну еластичність і, як наслідок, якісні властивості. Адже він відповідає за герметичність вікон. При виході з ладу, ущільнювач починає грубіти і розтріскуватися, пропускаючи при цьому зовні повітря і вологу.

Іноді, при виконанні діагностики, виявляються поломки, на перший погляд непомітні, але істотно знижують характеристики вікон. Їх, при бажанні клієнта, теж можна усунути відразу.

Майстер з ремонту вікон візьме на себе всі турботи по їх ремонту і регулярному обслуговуванню. А ви зможете насолоджуватися їх ідеальною працездатністю!

Телефонуйте, або замовте зворотній дзвінок !!!

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.