logo

Заміна ущільнювача для вікон

Заміна ущільнювача для вікон

Поділитися:

Професійний віконний сервіс, виконуємо всі види робіт по ремонту вікон і дверей за доступними цінами в Києві та області.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Надаємо послуги з ремонту та сервісного обслуговування пластикових, алюмінієвих вікон і дверей.

Наші фахівці допоможуть Вам замінити віконний ущільнювач, відрегулювати або в разі необхідності полагодити металопластикові вікна якісно і швидко.

  • Менеджер зорієнтують Вас скільки буде коштувати виклик, робота і матеріали
  • Майстер приїде в будь-який район Києва або області у зручний для Вас час
  • Заміна ущільнювача буде виконана за 1 день

Зателефонуйте і викличте майстра по ремонту вікон.

Заміна ущільнювача

ВІДЧУВАЄТЕ, ЩО В ДОМІ СТАЛО ХОЛОДНІШЕ? ПРОТЯГИ КРІЗЬ ВІКНА?

МОЖЛИВО, ЗАМІНА УЩІЛЬНЮВАЧА ВИРІШИТЬ ВАШІ ПРОБЛЕМИ!

Не потрібно впадати в паніку, якщо раптом ви зрозуміли, що через вікно у ваш будинок потрапляє пил або ви відчули невеликий протяг. Не слід думати, що ваше вікно зламалось або виробники вас обдурили. Проблему може вирішити заміна ущільнювача, який просто з часом вийшов з ладу. Це трапляється часто, але ми легко вирішимо проблему.

Заміна ущільнювача – це недорого!

Багато хто помилково вважає, що кожен, навіть невеликий ремонт такої складної конструкції, як сучасне вікно, коштуватиме дорого. Тому заміну ущільнювача багато хто відкладає на потім або використовують дідівські методи утеплення. Однак це не так. Ваш ремонт обійдеться дешево, оскільки сьогодні діє акція, що надає дуже низьку ціну, за якою ви поки ще можете замовити ущільнювач для вікон. З новим ущільнювачем ви забезпечите повну герметичність вікон, а неприємні явища у вигляді протягу і пилу покинуть ваш будинок.

Часто для не професіонала буває складно візуально визначити якість ущільнювача або початок його руйнування. Ніколи не пізно викликати майстра і переконатися, що все гаразд, або швидко його замінити. Наші професіонали справляться швидко і якісно

Зателефонуйте, замовте заміну ущільнювача, поки ще діє акція!

Чому може знадобитися міняти ущільнювач для вікон

Умови експлуатації пластикових вікон і дверей можуть бути дуже суворими. Ущільнювач для вікон часто піддається випробуванням в умовах зимового морозу або палючого літнього сонця, сухого повітря і все того ж пилу, від яких ми намагаємося захиститися. Від перепаду температури він може зсихатися, тріскатись і відставати. Якщо процес почався в одному місці, незабаром він швидко приведе в непридатність весь ущільнювач.

Ви сумніваєтеся, що вам потрібна заміна ущільнювача дверей або вікон? Але ж всі ми чекаємо від дверей і вікон хорошої герметичності. Ми не бажаємо платити більше за електроенергію тільки тому, що вікна та двері пропускають потоки повітря і протягу, видуваючи тепло. І навіть якщо вам здається, що з вашими вікнами все гаразд, ви можете перевірити їх герметичність своїми силами. Промазати мильною водою стулку по периметру, зверніть увагу на невеликі пухирці. Це означає, тут є недолік.

Сьогодні всього за 16 гривень погонний метр, включаючи монтаж, ви вирішуєте проблему герметичності вікон і дверей ще на кілька років вперед. І навряд чи зараз можна знайти більш вигідну ціну в Києві або Київській області.

Не потрібно сподіватися на диво. Якщо ущільнювач віджив свій вік, його терміново потребує заміни.

Ущільнювач для вікон

Вирішіть проблему за мінімальною ціною – зателефонуйте або замовте зворотній дзвінок!

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.