logo

Супутникові антени

Супутникові антени

Поділитися:

У наші дні все більшу перевагу віддається сучасному, високоякісному телебаченню, яке безпосередньо транслюють супутників, тобто супутниковому телебаченню. Супутникове телебачення відкриває можливості вибору величезної кількості телевізійних каналів різних напрямів і тематик.

Надаємо послуги з установки супутникових антен, доставки, налаштування та ремонту супутникового телебачення будь-якої складності в найкоротші терміни.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.
Монтаж супутникових антен
Телефонуйте до нас вже сьогодні, замовте супутникові антени, ціна приємно здивує!

Щоб скористатися послугами супутникового телебачення, необхідно придбати супутникову систему. Важливою частиною такої системи є супутникова антена або. Від правильного її вибору залежить якість сигналу з супутника в різних умовах і кількість можливих телевізійних каналів. Зателефонуйте, та переконайтесь, що в нас найнижчі ціни в місті!

Супутникова антена складається з відбивача (дзеркала) і конвертера (може бути не один конвертор). Конструктивно супутникові антени можна поділити на прямофокусні і офсетні.

Кожен вид антен призначений для експлуатації в різних умовах і має свої переваги і недоліки. Прямофокусну супутникову антену, як правило, виготовляють порівняно більшого діаметру, так як розташований в центрі антени конвертор затінює частина її відбивача, перешкоджаючи повному проходженню прийнятого сигналу.

Великий розмір «дзеркала антени уможливлює знизити негативний вплив від розташування конвертора. Форма відбивача прямофокусної супутникової антени дає можливість концентрувати прийняті хвилі в рівну крапку на конвертері, що гарантує передачу якісного сигналу. З цієї причини прямофокусні супутникові антени, як правило, використовуються в професійних цілях, коли якість прийому сигналу ставиться на перше місце.

Однак є й недоліки у використанні такого типу антен. Установка прямофокусних антен ускладнюється через її розмірів, до того ж така антена встановлюється під значним кутом по відношенню до горизонту, тим самим, збільшуючи ймовірність скупчення в дзеркалі атмосферних опадів, що відбивається на якості прийому хвиль.

Супутникові антени

Телефонуйте до нас прямо зараз, або замовте зворотній двінок і наші спеціалісти швидко встановлять супутникову антену у вас вдома!

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити і встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. І інші види робіт.
Звертайтеся до нас.