logo

Супутникова антена

Супутникова антена

Поділитися:

Хороша антена дає можливість дивитися більше 500 каналів, підключатися до Інтернету і блокувати “дорослі” передачі.

З кожним роком стає все більше будинків, “засіяних” супутниковими тарілками. При начебто одноманітності у них є маса відмінностей. Як у них розібратися і як вибрати для себе оптимальний варіант.

Надаємо послуги з установки супутникових антен, доставки, налаштування та ремонту супутникового телебачення будь-якої складності в найкоротші терміни.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.
Купити супутникову антену

Телефонуйте, або замовте зворотній двінок!

МАТЕРІАЛ. Для виготовлення супутникових антен антен найчастіше використовують алюміній. Його переваги в тому, що він легше сталі, не схильний до корозії. Однак це м’який матеріал, і при неакуратному зверненні алюмінієві антени легко деформуються. При покупці антени з алюмінію обов’язково зверніть увагу на наявність дефектів і спотворень поверхні антени, в іншому випадку ви отримаєте погано працюючий прилад.

Сталеві супутникові антени міцніші, але важчі (якщо будете встановлювати антену самостійно, врахуйте це) і схильні до корозії, яка знижує ефективність дії антени.

Пластикові дзеркала з тонким металевим покриттям легкі, але до них легко прилипає сніг, що погіршує якість сигналу. З плином часу такі антени піддаються сильним деформацій під дією навколишнього середовища, а значить, їх термін дії менше, ніж у інших варіантів.

Сітчасті антени стійкі до вітрових навантажень і часто незамінні при монтажі на великій висоті і у вітряних районах, але, на жаль, вони показують більш низькі характеристики при прийомі сигналів Ku-діапазону (найпопулярнішого).

ДІАМЕТР. Стандартний мінімальний діаметр антени повинен бути не менше 90 см. А чим більше його розмір – тим якісніше буде прийом сигнал і вище перешкодостійкість. Крім того, антени більшого діаметру встановлюють у випадку, якщо дзеркало “дивиться” на південний схід. Правда, дуже велику антену не скрізь можна встановити, а розмір 90 см, як правило, підходить більшості городян і тих, хто мешкає в котеджах.

ВАРІАНТИ підвісок. Yota антени можуть бути з азимутально-угломестной або полярною підвіскою. Азимутально-угломестна підвіска дає можливість налаштувати антену на який-небудь супутник і жорстко її зафіксувати. Якщо ви захочете приймати сигнали з іншого супутника, вам потрібно буде провести повне перенастроювання антени.

РОЗТАШУВАННЯ КОНВЕРТОРА. Існує два основних типи антен – параболічна (прямофокусна) та офсетна. Параболічні антени – антени, що фокусують сигнал із супутника в центрі своєї окружності. Недоліком таких антен є налипання снігу взимку і відсутність можливості встановити другий конвертор, який дає додаткову можливість приймати більше 1 супутника.

Офсетні антени відрізняються тим, що конвертор розташований не у фокусі антени, а зміщений. Цей варіант вважається більш сучасним і популярним, оскільки дає можливість встановити другий конвертор для прийому 2-3 супутників залежно від місцерозташування їх на полярній осі. Також в них не скупчуються атмосферні опади, що впливає на якість прийому.

ПЕРЕД ТИМ ЯК КУПИТИ

Знаючи про особливості різних антен, можна підібрати варіант, який вам найбільше припав до душі. Перед цим слід переконатися, що з того місця, де ви зібралися її встановлювати, є вихід на південь або південний захід (всі супутники знаходяться над екватором), а також, що на шляху сигналу не перебувають перешкоди (дерева або будинку). В іншому випадку доведеться знайти інше місце розташування: на даху або на балконі у сусідів.

Не забувайте, що гарантійні зобов’язання видаються на електронний пристрій (тюнер) і дійсні протягом 12 місяців. Також існує сервісна підтримка та післягарантійне обслуговування – за умови, що ви збережете гарантійний талон.

ПЛЮСИ І МІНУСИ

+ Відкриті супутникові канали абсолютно безкоштовні. Тоді як мінімальний пакет кабельного телебачення, що складається з 34 каналів, обійдеться вже в 26,9 грн.

+ Супутникова тарілка – іноді єдиний вихід для мешканців приватних будинків, куди неможливо протягнути кабель.

+ Супутникові платні канали відрізняються малою кількістю реклами, на багатьох її просто немає.

+ За допомогою супутникової тарілки (+ SAD-адаптер для комп’ютера) можна отримати доступ в інтернет.

– Для прийому деяких супутників доводиться брати тарілку більшого діаметра. А це в цілому здорожує конструкцію і ускладнює умови установки.

– Кращі європейські канали платні.

– Канали іноді пропадають з ефіру.

– Погодні умови (дощ, сніг, туман) погіршують якість ТВ-сигналу.

Телефонуйте і наші фахівці проконсультують вас більш детально!
Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити і встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. І інші види робіт.
Звертайтеся до нас.