logo

Супутникові тарілки

Супутникові тарілки

Поділитися:

Сьогодні, у вік, де править інформація, кожна людина хоче йти “в ногу з часом”. Кожен з нас може, включивши телевізор або прочитавши газету, дізнатися новини, події в світі. Однак не завжди є можливість отримати ту інформацію, яка вас цікавить. Переглядаючи 10-15 каналів телебачення, неможливо дізнатися про все, що сталося в світі.

У такому випадку на допомогу приходить супутникове телебачення. Середнє число каналів супутникового телебачення 100-150!

Надаємо послуги з установки супутникових антен, доставки, налаштування та ремонту супутникового телебачення будь-якої складності в найкоротші терміни.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Зателефонуйте до нас та замовте установку супутникового телебачення вже сьогодні!

Супутникове телебачення

Так як же працює супутникове телебачення?

Ні для кого не секрет, як працює звичайне телебачення: телецентр, що знаходиться в місті, посилає потужний сигнал, який ловлять антени, що стоять на дахах будинків. Антена передає сигнал в ваш телевізор, де відбувається обробка сигналу. Обробкою сигналу займається спеціальний пристрій – тюнер. Саме завдяки тюнеру ми бачимо зображення і чуємо звук.

Супутникове телебачення працює за схожим принципом, тільки сигнал передається не телецентр, а супутник, зазвичай знаходиться на орбіті над екватором. Тому всі антени, жителів півночі повинні бути спрямовані на південь, а жителів півдня – на північ.

Сигнал з супутника передається спеціальними датчиками, причому сигнал? Що подається нагадує сонячне світло – найсильніший сигнал знаходиться там, куди направлена інформація з датчиків супутника, а йдучи від центру, сигнал слабшає.

Звісно, супутник подає не один і не два промені, тому назви променям були дані по території, на яку вони падають (європейський, азіатський та інші).

Так, якщо принцип схожий, чому ж без спеціальної супутникової антени ми не бачимо «супутникові телеканали? Відповідь проста – супутник подає малопотужні сигнали, які звичайні антени, розраховані на сильний сигнал телецентру, вловити не можуть. Супутникові антени, розраховані на слабкі супутникові сигнали, мають особливу будову.

Думаю, ви здогадалися, що йдеться про супутникові тарілки (таку назву вони отримали за свою форму). Потрапляючи на «тарілку сигнал відбивається від її поверхні, причому так, що всі відбиті сигнали потрапляють в одну точку – фокус. Але для якісного сигналу мало просто «тарілки, в центрі фокуса кріпиться конвертер, опромінюючи антену і додатково підсилює сигнал. Далі відбувається все, як у звичайного телебачення: по телевізійному кабелю сигнал від конвертера йде до тюнера, який знаходиться всередині вашого телевізора, і перетвориться в звичне для нас зображення і звук.

Зайшовши в магазин, де можна буде підключитися до супутникового телебачення, у вас з’явиться нове питання: «Антену, з яким конвертером поставити?. Існують два типи діапазонів: C діапазон і Ku діапазон, які відрізняються один від одного частотою, на якій працюватимуть конвертери. Дана відмінність призвело до створення двох типів конвертерів: конвертер C діапазону і конвертер Ku діапазону.

Супутникові антени

Зателефонуйте до нас, або замовте зворотній дзвінок і наші спеціалісти проконсультують вас та якісно встановлять супутникову антену!

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити і встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. І інші види робіт.
Звертайтеся до нас.