logo

Доводчики з фіксацією

Доводчики з фіксацією

Поділитися:

Пропонуємо послуги монтажу, налагодження, регулювання дверних доводчиків всіх типів.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Міцна сталева конструкція вхідних дверей здатна витримати великі навантаження. Але навіть міцний метал з часом піддається зносу. Зберегти якомога довше функціональні властивості дверей можна, використовуючи доводчики.

Доводчик – невеликий, але потрібний механізм. Його головна функція полягає в автоматичному доведенні дверного полотна до повного закриття. Робота доводчика заснована на принципі стиснення пружини, розташованої усередині виробу. При відкритті дверей пружина розтягується. Але варто відпустити двері, як пружина почне стискатися, приймати вихідне положення і тим самим притягувати дверне полотно до рами.

Телефонуйте, або замовте зворотній дзвінок!

Дверний доводчик

Сьогодні доводчики отримали велику популярність і використовуються не тільки в громадських місцях, де відзначена велика прохідність, але і в житлових будинках з метою збільшення експлуатаційного терміну недешевої сталевих дверей і збереження оздоблення навколо дверного отвору.

Використання доводчиків дозволяє зберегти в приміщенні комфортні умови: в зимовий період зменшується витік тепла, а влітку зберігається прохолодний від кондиціонування повітря. Завжди зачинені двері – це гарантія, що всередину не проникнуть сторонні запахи і пил, атмосферні опади і шум.

На ринку дверної фурнітури представлений широкий вибір доводчиків. В першу чергу вони розрізняються за способом установки. Доводчики з фіксацією на підлозі встановлюються безпосередньо усередині підлоги і застосовні для будь-якої конструкції двері – з лівим і правим притвором, а також з маятниковим механізмом. Установка підлогового доводчика полягає в видовбуванні отвори потрібного розміру в підлозі за заздалегідь зробити розмітку, під дверима. При цьому його вісь повинна збігатися з віссю руху дверного полотна. Якщо корпус вироби поміщається в підлозі, то кронштейн кріпиться до нижньої частини дверного полотна.

Часто можна побачити і доводчики, розташовані над дверима, а також з однією з сторін дверного блоку. Корпус кріпиться над дверною рамою (або збоку) за допомогою чотирьох кріплень, а штанга – до верхньої (бічний) частини дверного полотна.

Є і ще один вид доводчиків – з фіксацією в самих дверей. Такі пристрої встановлюються виробниками дверей ще на стадії складальних робіт.

За принципом роботи механізми доводчиків можуть бути колінними і лінійними. У доводчиків лінійного типу немає коліна, а деталь, що відповідає за регулювання, розташована на двері і рухається в паралель з полотном. У механізмах колінного типу передбачено це саме коліно, яке виступає назовні при відкритті полотна. Причому коліно кріпиться до рами, а корпус доводчика – до полотна.

Щоб правильно підібрати доводчик до тієї чи іншої дверний системі важливо враховувати такі фактори, як вага дверей, ширина дверного полотна, матеріал, з якого виконана двері. Важливо враховувати потужність і температурні умови, за яких буде експлуатуватися пристрій: існують моделі, призначені для роботи в певному температурному діапазоні, в тому числі і морозостійкі доводчики. Потужність пристрою визначається стандартом EN11-54 і може мати від 1 до 7 одиниць.

Доводчик – виріб регульований. Його регулювання повинен виробляти майстер, який здійснює його установку. Регулюється доводчик за чотирма параметрами: швидкість закривання, швидкість захлопування на останніх 10-15- градусах амплітуди руху полотна, гальмування в момент захлопування полотна, затримка при розчиненні.

Правильна регулювання доводчика – важлива умова при експлуатації двері, так як невірна настройка параметрів може призвести до незручності відвідувачів і навіть до травм. У деяких випадках доцільна установка відразу двох доводчиків.

Телефонуйте і наш майстер швидко встановить і відрегулює ваш доводчик!

Доводчик для дверей
Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.