logo

Дверні доводчики

Дверні доводчики

Поділитися:

Пропонуємо послуги монтажу, налагодження, регулювання дверних доводчиків всіх типів.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.


Голосно грюкаючі двері в приміщенні багатьох страшно дратують. Особливо, коли потрібно зосередитися або ж відпочити. Так, до того ж, це може бути небезпечно для рук, якщо несподівано закриваються важкі металеві двері.
На сьогоднішній день для того, щоб двері, навіть найважчі, закривалися плавно і безшумно, є один дуже чудовий пристрій, який наші фахівці зможуть швидко доставити і встановити у вашому приміщенні.

Доводчик дверей

Телефонуйте, або замовте зворотній дзвінок! У нас найнижчі ціни на доводчик!

Називається це пристосування доводчик дверний, і принцип його дії полягає в тому, що звичний пристрій для закривання дверей – сталева пружина міститься в металевий корпус з клапанами і технічним маслом. Поспішайте замовити доводчик дверний за найнижчою ціною!

Це пристосування регулює швидкість зачинення дверей: повільніше або швидше, як зручніше вам, тобто господарям. Воно здатне спрацьовувати і так, щоб при необхідності фіксувався дверний замок. У доводчиках також є функція затримки закривання – незамінний у випадку, якщо в приміщення потрібно внести, наприклад, диван. Ще одна важлива функція доводчика, яка оберігає стіни від сильних ударів дверних ручок, це гальмо на відкриття. Ця відмінна функція запобігає різкому відкриванню навстіж дверей при занадто сильному натисканні на них або протязі. У нашій компанії доводчик дверний за найнижчою ціною!

Доводчик двері встановлюють тільки фахівці з великим досвідом роботи, оскільки він регулюється під конкретні двері. Установка і регулювання доводчика в Києві та області – цілком здійсненна проблема в найкоротші терміни. Це одна з послуг, наданих нашими майстрами-професіоналами.

Доводчик

Зателефонуйте нам, і до вас приїде фахівець «РКС і підбере оптимальний доводчик двері, встановить його і відрегулює згідно Вашого бажання.

До речі, регулювання на доводчик двері рекомендується робити два-три рази на рік, і ми з задоволенням допоможемо в цьому випадку. Ми також познайомимо Вас з правилами користування доводчиком, дотримання яких істотно продовжує термін його експлуатації.

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.