logo

Дверні доводчики

Дверні доводчики

Поділитися:

Пропонуємо послуги монтажу, налагодження, регулювання дверних доводчиків всіх типів.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Доводчик дверний установка використовуються в основному в комерційних і громадських будівель, але також можуть бути використані по всьому будинку, де обставини роблять їх використання бажаним. Вони мають безліч застосувань і додатків одна з основних – тримати двері закритими, щоб обмежити поширення тепла або протягу по всій будівлі. Є багато різних типів доводчиків, наші фахівці допоможуть вибрати найбільш підходящі для вас!

Доводчики

Телефонуйте, або замовте зворотній дзвінок! Ми поставимо вам підходящий, якісний доводчик для дверей!

Чим більше і важче двері, тим більше сила, необхідна, щоб закрити їх. Ця сила, як правило, позначається шляхом присвоєння номера між 1 і 7, де вища число вказує на більшу потужність. Тільки в нашій компанії на дверний доводчик ціна не висока! Зателефонуйте до нас! На доводчик дверний установка буде буде зроблена якісно і швидко!

Є різні способи установки доводчиків, і це, як правило, диктується розташуванням дверей. Оглянувши ваші двері, наші фахівці вирішать, як найкраще встановити доводчик для дверей!

Існують так само доводчики “уповільненої дії”. Це дозволяє дверям залишатися відкритими протягом заданого періоду часу до закриття з регульованою швидкістю. Така система дозволить людям в інвалідних візках або літнім людям, щоб пройти через двері, перш ніж вона починає закриватися. Це також корисно в тих приміщеннях, де використовуються візки. Наші фахівці зроблять доводчик дверний установка на вищому рівні! Тільки на наш дверний доводчик ціна не висока! «РКС надає гарантії на свої товари та послуги! Працюємо без вихідних в місті Києві та області! Після візиту наших фахівців ваші двері будуть працювати комфортно для вас! Ми налаштуємо доводчик так, як буде зручно вам – нашим клієнтам!

Дверні доводчики

Телефонуйте, замовте доводчик на двері в нашій компанії! Переконайтеся що якісні послуги можуть бути за не високу плату!

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.