logo

Москітні сітки Київ та область

Москітні сітки Київ та область

Поділитися:

Замір, доставка, монтаж москітних сіток, будь-якого розміру, форми і кольору.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Москітні сітки вже встигли довести свою високу ефективність у захисті квартири або будинку від комарів і інших комах. Але, крім шкідників, вони можуть захистити вас від вуличного пилу. Якщо у вас алергія на квітучі рослини, то через спеціальні сітки з особливо дрібними осередками не пройде і пилок.

Москітна сітка

Телефонуйте прямо зараз!

Укріплення москітки з товстої нитки не дають домашнім тваринам випасти з вікна. Таким чином, функціональне навантаження цих виробів сьогодні значно розширилася, і вони використовуються не тільки для захисту від комах. Тепер москітна сітка на домашні вікна стала невід’ємним атрибутом в кожній квартирі або будинку.

Міцний матеріал, надійна конструкція!

До широкого розповсюдження професійних москітних сіток люди використовували саморобний захист від комах, яка була неміцною, швидко зношувалися і не витримувала впливу домашніх тварин. До того ж вона не могла забезпечити абсолютне непроникнення комарів, мух, мошок в житлові приміщення, оскільки самостійно створену сітку зносило вітром, вона рвалася і випадала з віконного отвору.

Сьогодні сітка стала складовою частиною будь-віконної конструкції, адже без неї відкрити вікно влітку – значить запустити в будинок комах, пил та інші забруднювачі. Люди швидко звикають до комфорту, і москітні сітки дарують їм його за доступні гроші.

Різновиди москітних сіток

Покупці можуть вибирати москітні сітки будь-якого типу з урахуванням своїх побажань по дизайну і ширині віконного отвору. На вибір представлені:

· рулонні, або ролетні москітки (можна встановити на пластикове або дерев’яне вікно, на двері; сітка укладена в алюмінієвий короб, з якого вона потім витягується за спеціальними полозам уздовж віконного отвору);

· сітки, натягнуті на рамковий каркас (найдоступніший за ціною варіант, економ; виготовити таку сітку можна на вікно будь-якої форми);

· сітки в дверні прорізи, на двері орного типу (це своєрідна додаткова двері з сітки, яку встановлюють на балконі, в дверному отворі вхідних дверей в заміському будинку і т.д.).

Вибирайте відповідні москітні сітки – і не турбуйтеся з приводу комах і вуличного пилу в своєму будинку або квартирі.

Сітка антикішка

Телефонуйте, або замовте зворотній дзвінок! В нас найнижчі ціни!

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.