logo

Протимоскітні сітки Антипил

Протимоскітні сітки Антипил

Поділитися:

Замір, доставка, монтаж москітних сіток, будь-якого розміру, форми і кольору.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Для тих, хто страждає алергією, розроблена спеціальна віконна сітка із захистом від пилку і пилу. При використанні вироби можна відкривати вікна без побоювання, що в приміщення проникне пилок від квітів, трав і дерев.

Зателефонуйте, або замовте зворотній дзвінок!

Москітна сітка

Пристрій

Головною відмінністю такої від звичайної протимоскітною є поліестерне полотно з дрібними осередками, здатними перегороджувати шлях в будинок не тільки мухам, осам і комарам, але і пилку, пилу і бруду з вулиці. Секрет полягає в особливій обробці полотна із застосуванням технології зміни полярності. Звичайна противомоскітна сітка виготовляється з переплетених ниток скловолокна з покриттям ПВХ, а з захистом від пилку – зі спеціальних, стійких до зовнішнього впливу тканин, які при цьому легко очищаються за допомогою мильного розчину.

Випробування

Варто відзначити, що полотно її пройшло випробування на основні типи алергенів в Німеччині: пилок берези, трави, кропиви, амброзії. Результати показали високий ступінь захисту від усіх типів. При цьому проникнення від берези і трави попереджено практично на 100%. Мікроскопічні частинки кропиви і амброзії були блоковані. На основі виявлених даних сітка антипил була сертифікована, як виріб, що забезпечує захист від алергенів.

Установка і догляд

Фахівці компанії РКС акуратно і швидко встановлять її, не пошкодивши конструкцію. Всі кріпильні елементи будуть змонтовані в суворій відповідності з інструкцією. І Ви можете почати користуватися виробом, який легко знімати і вставляти у вікно в міру необхідності. Догляд за нею, спеціально призначеної для утримання найдрібнішої пилку, гранично простий – потрібно лише зняти і вимити її мильним розчином.

Нерідко в міських квартирах у весняний період через тривале опалювального періоду дуже жарко, і швидко вирішити цю проблему можна, відкривши вікна. Однак людям, чутливим до природних алергенів, така можливість виявляється недоступною. Адже з вулиці проникне речовини від квітучих квітів, трави і дерев і може викликати напади алергії і погіршення самопочуття.

Сітка антипил

Сітка ефективно затримує бруд і забезпечує комфортне перебування в приміщенні при відкритих вікнах в період загострення алергії – навесні і влітку. Цю інноваційну технологію оцінили багато, схильних до неї людей. Провітрювати приміщення зручно і просто, а причини для неї залишаться на вулиці.

Наша компанія пропонує постачання і установку вироби з гарантією якості від виробника.

Зателефонуйте вже сьогодні! Замовлення можна оформити швидко, і уникнути можливої появи алергії.

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.