logo

Москітні сітки

Москітні сітки

Поділитися:

Замір, доставка, монтаж москітних сіток, будь-якого розміру, форми і кольору.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Існує поширена думка, що сітки від комарів краще знімати восени і не залишати на зиму. Що від вологості, постійної вогкості, снігу і морозу вони псуються: полотно витягується і провисає, рама перекошується і ін. Чи так це насправді? І які види москітних сіток можна сміливо залишати на зиму, не виймаючи з віконного отвору?

Які сітки можна залишити і чому?

Взагалі, всі москітні сітки оброблені спеціальними захисними складами і складаються з нейлону і жорсткого профілю. Так що мороз їм не перешкода – їх можна сміливо залишати. Полотно стійке до низьких температур. Розглянемо деякі докладніше.

На зиму сміливо можна залишати ролетні москітні сітки. Їх конструкція така, що з ними в принципі возитися не доводиться. Згорнуте в захисному коробі полотно просто чекає свого часу, коли знадобиться в наступний сезон. Так що сам короб знімати не потрібно.

Щодо сіток від комарів рамкового типу з встановленим полотном антикішка особливо не слід турбуватися. Антикішка – це багатошарова поліестрова нитка, набагато міцніша і стійкіша до механічних впливів і погодних умов, ніж звичайна сітка.

Залишена до весни москітна сітка може послужити перевагою в ряді випадків. Адже взимку теж потрібно провітрювати квартиру або будинок. З іншого боку, небезпека у вигляді комах відсутня. Від чого може захистити москітна сітка взимку?

У приміщення не буде залітати сніг. А таке часто буває при вітрі і морозі, коли сніг лежить на підвіконні. Варто відкрити провітрити і ось уже в кімнату радісно летять сніжинки.

Якщо Ви або сусіди вирішили взимку допомогти голодним птахам і влаштувати на балконі або підвіконні годівницю, то пернаті теж не зможуть випадково залетіти в кімнату.

У багатьох є сусіди, що палять. Виходячи на балкон вони курять, струшують попіл вниз і туди ж кидають недопалок. Іноді це все добро летить або в відкриті вікна, або на балкони сусідів знизу. З москітною сіткою можна уникнути попадання цих несподіваних «подарунків в кімнату.

Москітна сітка не буде захаращувати комори, балкони або гаражі. З москітною сіткою залишеної до весни Ви точно не пропустите в квартиру перших комарів і мух, які з’являються завжди несподівано і псують сон мерзенним писком.

Як бачите, в тому, щоб залишати москітну сітку на зиму немає нічого страшного. Навпаки, вона може виявитися корисною, адже взимку теж хочеться ковтнути свіжого повітря.

Існує кілька видів москітних сіток різної конструкції, а так само кілька типів полотна зі своїми особливостями. Розглянемо докладніше, як правильно експлуатувати кожен з видів.

Замовляйте москітну сітку в РСК!

Рамкові москітні сітки.

Це найпростіший у влаштуванні вид москітної сітки, який отримав найбільше поширення серед жителів квартир і приватних будинків. Представляє вона собою раму з натягнутим полотном і закріплюється на кронштейнах за вікном. Зазвичай сітка має 4 кріплення – 2 зверху і 2 знизу. Встановити і зняти її можна самостійно. Потрібно взяти сітку за спеціальні крепленія – «вушка, вставити сітку спочатку у верхні кріплення, підняти до упору і акуратно зафіксувати в нижніх. Знімати слід за такою ж схемою.

Розсувна москітна сітка.

Така сітка – відмінний варіант для засклених балконів і лоджій. Розсувна сітка для комарів рухається по спеціальних напрямних полозів по всьому периметру приміщення і може монтуватися зовні, для економії простору. Така сітка не вимагає особливого догляду: її не потрібно знімати на зиму – досить зрушити в одну сторону і забути про неї до весни.

Ролетна москітна сітка.

Ролетна сітка від комарів – один із самих практичних захисних аксесуарів від комах. Представляє вона собою сітку згорнуту в захисному коробі, розташованому зверху вікна. Така москітна сітка використовується лише тоді, коли необхідно і не псує вигляд з вікна. Коли потрібно провітрити приміщення – опустіть ролетну сітку вниз, потягнувши за спеціальне колечко і зафіксуйте на потрібній висоті.

Дверна москітна сітка.

Конструкція дверної москітної сітки дуже схожа з рамковою: жорсткий каркас, заповнений одним з типів полотна. Встановлюється і використовується як другі двері. Цей вид сітки проти комарів можна не знімати на зиму – він не вимагає ніякого додаткового догляду крім чистки.

Антипил.

Антипил – це вид полотна з більш дрібними осередками – 0,25х1 мм, замість стандартного розміру 1х1 мм. Така сітка перешкоджає попаданню в приміщення пилу, пилку, тополиного пуху і дрібного сміття, завдяки чому користується великою популярністю у людей, які страждають від алергії. Антипил можна встановити на будь-який тип конструкції москітних сіток – просто вкажіть його при замовленні. Єдиний мінус даного полотна – дрібні осередки швидше забиваються і чистити її доведеться трохи частіше.

Антикішка.

Полотно антикішка виготовляється з поліестерової багатошарової нитки, завдяки чому має більшу міцність. Якщо у Вас в будинку живе кішка або ще який-небудь вихованець, який любить лазити по підвіконнях і висіти на фіранках і Москіткі, то цей вид полотна прекрасно Вам підійде. Полотно витримує вагу дорослої кішки не деформуючись і не пошкоджуючись. Антикішка можна встановити тільки в рамкові і дверні москітні сітки. Якщо Ви хочете замовити сітку саме з цим полотном, вкажіть це при замовленні.

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.

Для того, щоб замовити москітну сітку, зателефонуйте нам або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Ми передзвонимо Вам і допоможемо з вибором кращої москітної сітки!