logo

Москітні сітки

Поділитися:

Існує поширена думка, що сітки від комарів краще знімати восени і не залишати на зиму. Що від вологості, постійної вогкості, снігу і морозу вони псуються: полотно витягується і провисає, рама перекошується і ін. Чи так це насправді? І які види москітних сіток можна сміливо залишати на зиму, не виймаючи з віконного отвору?

Які сітки можна залишити і чому?

Взагалі, всі москітні сітки оброблені спеціальними захисними складами і складаються з нейлону і жорсткого профілю. Так що мороз їм не перешкода – їх можна сміливо залишати. Полотно стійке до низьких температур. Розглянемо деякі докладніше.

На зиму сміливо можна залишати ролетні москітні сітки. Їх конструкція така, що з ними в принципі возитися не доводиться. Згорнуте в захисному коробі полотно просто чекає свого часу, коли знадобиться в наступний сезон. Так що сам короб знімати не потрібно.

Щодо сіток від комарів рамкового типу з встановленим полотном антикішка особливо не слід турбуватися. Антикішка – це багатошарова поліестрова нитка, набагато міцніша і стійкіша до механічних впливів і погодних умов, ніж звичайна сітка.

Залишена до весни москітна сітка може послужити перевагою в ряді випадків. Адже взимку теж потрібно провітрювати квартиру або будинок. З іншого боку, небезпека у вигляді комах відсутня. Від чого може захистити москітна сітка взимку?

У приміщення не буде залітати сніг. А таке часто буває при вітрі і морозі, коли сніг лежить на підвіконні. Варто відкрити провітрити і ось уже в кімнату радісно летять сніжинки.

Якщо Ви або сусіди вирішили взимку допомогти голодним птахам і влаштувати на балконі або підвіконні годівницю, то пернаті теж не зможуть випадково залетіти в кімнату.

У багатьох є сусіди, що палять. Виходячи на балкон вони курять, струшують попіл вниз і туди ж кидають недопалок. Іноді це все добро летить або в відкриті вікна, або на балкони сусідів знизу. З москітною сіткою можна уникнути попадання цих несподіваних «подарунків в кімнату.

Москітна сітка не буде захаращувати комори, балкони або гаражі. З москітною сіткою залишеної до весни Ви точно не пропустите в квартиру перших комарів і мух, які з’являються завжди несподівано і псують сон мерзенним писком.

Як бачите, в тому, щоб залишати москітну сітку на зиму немає нічого страшного. Навпаки, вона може виявитися корисною, адже взимку теж хочеться ковтнути свіжого повітря.

Існує кілька видів москітних сіток різної конструкції, а так само кілька типів полотна зі своїми особливостями. Розглянемо докладніше, як правильно експлуатувати кожен з видів.

Рамкові москітні сітки.

Це найпростіший у влаштуванні вид москітної сітки, який отримав найбільше поширення серед жителів квартир і приватних будинків. Представляє вона собою раму з натягнутим полотном і закріплюється на кронштейнах за вікном. Зазвичай сітка має 4 кріплення – 2 зверху і 2 знизу. Встановити і зняти її можна самостійно. Потрібно взяти сітку за спеціальні крепленія – «вушка, вставити сітку спочатку у верхні кріплення, підняти до упору і акуратно зафіксувати в нижніх. Знімати слід за такою ж схемою.

Розсувна москітна сітка.

Така сітка – відмінний варіант для засклених балконів і лоджій. Розсувна сітка для комарів рухається по спеціальних напрямних полозів по всьому периметру приміщення і може монтуватися зовні, для економії простору. Така сітка не вимагає особливого догляду: її не потрібно знімати на зиму – досить зрушити в одну сторону і забути про неї до весни.

Ролетна москітна сітка.

Ролетна сітка від комарів – один із самих практичних захисних аксесуарів від комах. Представляє вона собою сітку згорнуту в захисному коробі, розташованому зверху вікна. Така москітна сітка використовується лише тоді, коли необхідно і не псує вигляд з вікна. Коли потрібно провітрити приміщення – опустіть ролетну сітку вниз, потягнувши за спеціальне колечко і зафіксуйте на потрібній висоті.

Дверна москітна сітка.

Конструкція дверної москітної сітки дуже схожа з рамковою: жорсткий каркас, заповнений одним з типів полотна. Встановлюється і використовується як другі двері. Цей вид сітки проти комарів можна не знімати на зиму – він не вимагає ніякого додаткового догляду крім чистки.

Антипил.

Антипил – це вид полотна з більш дрібними осередками – 0,25х1 мм, замість стандартного розміру 1х1 мм. Така сітка перешкоджає попаданню в приміщення пилу, пилку, тополиного пуху і дрібного сміття, завдяки чому користується великою популярністю у людей, які страждають від алергії. Антипил можна встановити на будь-який тип конструкції москітних сіток – просто вкажіть його при замовленні. Єдиний мінус даного полотна – дрібні осередки швидше забиваються і чистити її доведеться трохи частіше.

Антикішка.

Полотно антикішка виготовляється з поліестерової багатошарової нитки, завдяки чому має більшу міцність. Якщо у Вас в будинку живе кішка або ще який-небудь вихованець, який любить лазити по підвіконнях і висіти на фіранках і Москіткі, то цей вид полотна прекрасно Вам підійде. Полотно витримує вагу дорослої кішки не деформуючись і не пошкоджуючись. Антикішка можна встановити тільки в рамкові і дверні москітні сітки. Якщо Ви хочете замовити сітку саме з цим полотном, вкажіть це при замовленні.

Для того, щоб замовити москітну сітку, зателефонуйте нам або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Ми передзвонимо Вам і допоможемо з вибором кращої москітної сітки!Всі статті