logo

Дверна москітна сітка

Дверна москітна сітка

Поділитися:

Москітна сітка на двері – це зручна і практична конструкція, яка не перешкоджає проникненню свіжого повітря, проте служить надійною перешкодою від комах і тварин. Наші москітні сітки на двері виготовляються на основі алюмінієвого профілю, який забезпечує одночасно і невелику вагу, і високу міцність виробу. Також сітка оснащена зручною ручкою, що спрощує її використання. Ще одна перевага виробів – підпружині петлі з доводчиком і магніти, що значно зменшує ймовірність проникнення в будинок комах.

Дверна москітна сітка

Телефонуйте, або замовте зворотній дзвінок!

Москітна сітка на балконні двері

Враховуючи тенденцію утеплювати балкони і лоджії, москітна сітка на балконні двері набирає все більшу популярність, адже вона дозволяє насолоджуватися вечірнім прохолодним повітрям, не турбуючись, що квартиру відвідають непрошені гості – комарі.

У сучасному світі москітна сітка на балкон – це неодмінний атрибут облаштованого житла, в якому приділяється увага затишку і комфорту. Власне виробництво дозволяє нам виготовити виріб практично для будь-яких дверей, а також, що важливо, підібрати сітку, яка чудово впишеться в ретельно продуманий інтер’єр приміщення.

Замовити москітні сітки варто вже зараз!!!

Замовлення москітної сітки краще оформити заздалегідь, до того моменту, коли комарі або інші комахи познайомляться з вашою родиною. Тим більше в «гарячий сезон. Не відкладайте покупку такого необхідного вироби – зателефонуйте нашим фахівцям, вони проконсультують і допоможуть вибрати найбільш підходящий варіант. Так як вироби виробляються виключно у власних майстернях компанії, продаж москітної сітки здійснюється за прийнятними цінами.

Нюанси виготовлення

Виріб виготовляється приблизно за таким же принципом, що і москітна сітка для вікна, проте використовується посилений алюмінієвий профіль – перетин 53 на 15 мм. Щоб забезпечити міцність і надійність конструкції, наша москітна стека на двері укріплені 2-ма перемичками. Низ укріплений відбійною планкою, яка має висоту 15 см. Планка захищає сітку від пошкодження ногами і перешкоджає подряпин з боку тварин (за вашим бажанням висота планки може бути збільшена).

Наша компанія має можливість виготовити сітки під дверний проріз будь-якого розміру. При необхідності вони легко знімаються і зберігаються за шафою, так як не займають багато місця.

Багатий досвід роботи і якісна продукція дозволяють нам повністю задовольняти потреби клієнтів.

Сітка на двері

Телефонуйте! Замовте москітні сітки вже сьогодні!