logo

Дверна москітна сітка

Поділитися:

Комахи можуть потрапляти в будинок не тільки через вікна в будинку або вікна на балконі. Майже в кожній квартирі є балконні двері, відкривши яку в будинок потрапляють мухи, комарі, оси і т.д. З цього інженери розробили спеціальні профільні системи для виготовлення москітних сіток для дверей.

Які бувають розміри дверних москітних сіток?

У нас Ви можете замовити москітні сітки на двері будь-якої конфігурації. Виробництво і продаж москітних сіток, це один з основних напрямків діяльності нашої компанії. Одним з варіантів – дверні москітні сітки, які дозволяють сміливо відкривати двері на балкон або терасу в теплу пору року, забезпечуючи проникнення свіжого повітря і перегороджуючи шлях у будинок настирливим комахам, якими щедро обдаровує літо наші будинки і квартири.

Москітні сітки в нашій компанії виготовляються на міцній алюмінієвій рамці-каркасі (навіть у разі випадкового падіння вона не розіб’ється), пофарбованої порошковою фарбою (розтріскування фарби виключено) білого або коричневого кольору.

Москітні двері

Телефонуйте! Не вікладайте свій комфорт на завтрішній день!

Дверні москітні сітки (Київ та область) – надійний захист оселі.

Полотно москітної сітки виконано з вогнестійкого полімерного полотна – таке полотно не боїться навіть палаючих недопалків, що летять з верхніх поверхів. Сітки на двері дуже компактні і не вимагають великого простору для зберігання. В умовах квартири при нестачі місця зберігання вони легко поміщаються за шафу. Дверні москітні сітки, як і сітки на вікнах, абсолютно не обмежують рух повітря, на відміну від завіс з тканини. Наші москітні сітки, так само часто називають москітні сітки «анти-кішка – так як зламати їх невсилу навіть самому вгодованому представнику сімейства котячих, не кажучи вже про погодні явища. Москітні двері, встановлені у вашому приміщенні, оригінально і елегантно виглядають, при цьому чудово захищають всю вашу родину від небажаної присутності всіх видів комах.

Дверна москітна сітка вішається на петлі, а сам профіль прикріпляється засувкою або притягається магнітами. Всі москітні двері робляться з перемичкою для посилення конструкції. Кольори дверей можуть бути як білі так і коричневі. У народі наші сітки називають «АНТИ-КІШКА. Сітка не потребує особливого догляду і легко демонтується в зимовий період.

Москітна сітка на двері

Телефонуйте або замовте зворотній дзвінок!Всі статті