logo

Дверна москітна сітка

Дверна москітна сітка

Поділитися:

Замір, доставка, монтаж москітних сіток, будь-якого розміру, форми і кольору.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Комахи можуть потрапляти в будинок не тільки через вікна в будинку або вікна на балконі. Майже в кожній квартирі є балконні двері, відкривши яку в будинок потрапляють мухи, комарі, оси і т.д. З цього інженери розробили спеціальні профільні системи для виготовлення москітних сіток для дверей.

Які бувають розміри дверних москітних сіток?

Москітні двері

У нас Ви можете замовити москітні сітки на двері будь-якої конфігурації. Виробництво і продаж москітних сіток, це один з основних напрямків діяльності нашої компанії. Одним з варіантів – дверні москітні сітки, які дозволяють сміливо відкривати двері на балкон або терасу в теплу пору року, забезпечуючи проникнення свіжого повітря і перегороджуючи шлях у будинок настирливим комахам, якими щедро обдаровує літо наші будинки і квартири.

Москітні сітки в нашій компанії виготовляються на міцній алюмінієвій рамці-каркасі (навіть у разі випадкового падіння вона не розіб’ється), пофарбованої порошковою фарбою (розтріскування фарби виключено) білого або коричневого кольору.

Телефонуйте! Не вікладайте свій комфорт на завтрішній день!

Дверні москітні сітки (Київ та область) – надійний захист оселі.
Москітна сітка на двері

Полотно москітної сітки виконано з вогнестійкого полімерного полотна – таке полотно не боїться навіть палаючих недопалків, що летять з верхніх поверхів. Сітки на двері дуже компактні і не вимагають великого простору для зберігання. В умовах квартири при нестачі місця зберігання вони легко поміщаються за шафу. Дверні москітні сітки, як і сітки на вікнах, абсолютно не обмежують рух повітря, на відміну від завіс з тканини. Наші москітні сітки, так само часто називають москітні сітки «анти-кішка – так як зламати їх невсилу навіть самому вгодованому представнику сімейства котячих, не кажучи вже про погодні явища. Москітні двері, встановлені у вашому приміщенні, оригінально і елегантно виглядають, при цьому чудово захищають всю вашу родину від небажаної присутності всіх видів комах.

Дверна москітна сітка вішається на петлі, а сам профіль прикріпляється засувкою або притягається магнітами. Всі москітні двері робляться з перемичкою для посилення конструкції. Кольори дверей можуть бути як білі так і коричневі. У народі наші сітки називають «АНТИ-КІШКА. Сітка не потребує особливого догляду і легко демонтується в зимовий період.

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.

Телефонуйте або замовте зворотній дзвінок!