logo

Коли треба регулювати вікна

Коли треба регулювати вікна

Поділитися:

Професійний віконний сервіс, виконуємо всі види робіт по ремонту вікон і дверей за доступними цінами в Києві та області.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Регулювання пластикових вікон дозволяє усунути ряд проблем, які виникають після тривалої експлуатації цих віконних конструкцій. Викликати майстра, який огляне вікно і правильно відрегулює фурнітуру ще до того, як вона вийде з ладу, – значить заощадити на ремонті і заміні кріплень для вікна.

Регулювання вікна та фурнітури

Телефонуйте, або замовте зворотній дзвінок!

Як зрозуміти, коли вікну потрібне професійне регулювання?

Те, що потрібне регулювання вікон ПВХ в будинку, зрозуміти буде нескладно, коли:

· З вікна почне дути. Якщо ви почали відчувати продування з-під ущільнювача вікна, необхідно відрегулювати притиск стулки.
· Стулка чіпляється за раму. Якщо стулка провисла під тяжкістю власної ваги, то необхідно її підняти. Для цього використовуються спеціальні регулятори, передбачені конструкцією вікна (вертикальні і горизонтальні).
· Центральна стулка зачіпає раму. Через зсув середньої стулки по вертикалі або горизонталі вікно закривається з перешкодами. Вирішити цю проблему знову допоможе настройка регуляторів.· Ручка розбовталася, стулка не притискаючись до рами. Необхідно повернути пластину біля основи ручки на 90 градусів і затягнути за допомогою викрутки її кріплення.
· Якщо ручка насилу повертається, значить, стулка провисла або висохла мастило. Майстер змаже всі робочі елементи фурнітури і, якщо буде необхідно, зніме заглушки і підкрутить гвинти.

Професійна регулювання заощадить ваші гроші

Проблеми з відкриванням і закриванням вікна можуть бути викликані природним зносом укріплення або їх розхитуванням, провисанням стулки і тривалою експлуатацією віконної конструкції без професійної регулювання. Стулка може з часом просісти під тяжкістю власної ваги. Швидше просідають стулки великих розмірів, тому що занадто великі габарити чинять сильніший вплив на фурнітуру.

регулювання відкриття вікон, що провисають

Якщо ви помітили, що вікно стало відкриватися якось інакше, з нього стало дути, з’явилися інші недоліки в його роботі, краще не чекати того моменту, коли ви і зовсім не зможете їм нормально користуватися. Викличте майстра, щоб він відрегулював ваше вікно ПВХ будинку, щоб не платити великих грошей за ремонт вікна або заміну фурнітури.

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.

Телефонуйте! Наші майстри швидко та якісно полагодять ваші вікна!