logo

Регулювання вікон та дверей

Поділитися:

Наша компанія “РКС” пропонує Вам таку послугу на ринку металопластикових – ремонт вікон Київ і регулювання металопластикових вікон всіх виробників.

Вікна виконують подвійну функцію: з одного боку – служать для захисту житла від вітру, холоду і опадів, з іншого – наповнюють приміщення сонячним світлом. А якщо одна з найпростіших функцій не виконується або виконується з вадою, саме час звернутися до фахівців для усунення неполадок. Ремонт вікон Київ пропонує дуже часто, але тільки в нас найнижча вартість та найвища якість!

Часом буває досить провести регулювання пластикового вікна, щоб воно, як і слід, зберігало тепло домашнього вогнища, пропускало світло і демонструвало приємний для ока вигляд.

регулювання вікон

Ця своєчасний захід, так само як і заміна ущільнювача, фурнітури або склопакетів, дозволить довгий час обходиться без ремонту.

Однак ні в якому разі не варто намагатися самостійно виправити дефекти, адже це може тільки погіршити ситуацію. Ідеальним варіантом буде звернутися до фахівців компанії РКС, які оперативно і якісно проведуть регулювання та ремонт металопластикових вікон, ремонт металопластикових дверей Київ .

Якщо ви помітили дрібні неточності або дефекти в роботі віконної системи: протяг, промерзання, зачіпку стулки при закриванні і відкриванні за коробку або деталі фурнітури, заклинювання ручки – не замислюючись викликайте фахівців компанії РКС, на вікна пластикові ремонт вони зроблять швидко та якісно!

Отже:

Приводом для виклику ремонтників можуть стати такі ситуації:

1. як відомо з шкільного курсу фізики, при низьких температурах речовина звужується, при високих – розширюється. Те ж саме відбувається з полівінілхлоридом, з якого виготовляються пластикові вікна. Зовнішня сторона віконного блоку знаходиться під впливом низьких температур, а внутрішня сторона залишається незмінною і дорівнює кімнатній температурі. Внаслідок такого перепаду температур усередині однієї і тієї ж конструкції відбувається віджимання стулки від рами, що веде до появи щілини;

2. відсутність на віконній рамі або стулці необхідних елементів фурнітури, ущільнювача, в результаті чого віконна конструкція не може забезпечити належний притиск стулки до рами;

3. провисання стулок – як правило, це відбувається зі стулками великого розміру, часто знаходяться у відкритому стані, що може також призвести до нещільного прилягання до рами;

4. недбалість поводження з вікном – а саме сильні удари рами і стулки або стулки і укосу призводять до їх деформації, а це тягне за собою зсув розпірних прокладок між стулкою і склопакетом, стулка втрачає початкову геометрію і притискається до рами не по всій площині.

Звичайно, вам не потрібно розбиратися у всіх тонкощах ремонту і регулювання ПВХ-вікон. Надайте це професіоналам компанії РКС, які повернуть вашим вікнам первозданний вигляд і зроблять їх використання приємним. Вікна пластикові ремонт вас врятує від домашнього дизкомфорту!

регулювання пластикових вікон

Ремонт вікон Київ пропонує часто, але тільки в нас найнижчі ціни в місті!

Вартість регулювання пластикового вікна сподобається навіть самим дбайливим господарям, особливо якщо дефекти і недоробки були своєчасно усунені.Ремонт металопластикових вікон та ремонт металопластикових дверей будуть виконані швидко та якісно!

Дізнатися більше про ремонт вікон, їх регулюванню і цінах на наші послуги можна, зателефонувавши до нас, або замовивши зворотній дзвінок