logo

Регулювання вікон та дверей

Регулювання вікон та дверей

Поділитися:

Професійний віконний сервіс, виконуємо всі види робіт по ремонту вікон і дверей за доступними цінами в Києві та області.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Наша компанія “РКС” пропонує Вам таку послугу на ринку металопластикових – ремонт вікон Київ і регулювання металопластикових вікон всіх виробників.

Вікна виконують подвійну функцію: з одного боку – служать для захисту житла від вітру, холоду і опадів, з іншого – наповнюють приміщення сонячним світлом. А якщо одна з найпростіших функцій не виконується або виконується з вадою, саме час звернутися до фахівців для усунення неполадок. Ремонт вікон Київ пропонує дуже часто, але тільки в нас найнижча вартість та найвища якість!

Часом буває досить провести регулювання пластикового вікна, щоб воно, як і слід, зберігало тепло домашнього вогнища, пропускало світло і демонструвало приємний для ока вигляд.

регулювання вікон

Ця своєчасний захід, так само як і заміна ущільнювача, фурнітури або склопакетів, дозволить довгий час обходиться без ремонту.

Однак ні в якому разі не варто намагатися самостійно виправити дефекти, адже це може тільки погіршити ситуацію. Ідеальним варіантом буде звернутися до фахівців компанії РКС, які оперативно і якісно проведуть регулювання та ремонт металопластикових вікон, ремонт металопластикових дверей Київ .

Якщо ви помітили дрібні неточності або дефекти в роботі віконної системи: протяг, промерзання, зачіпку стулки при закриванні і відкриванні за коробку або деталі фурнітури, заклинювання ручки – не замислюючись викликайте фахівців компанії РКС, на вікна пластикові ремонт вони зроблять швидко та якісно!

Отже:

Приводом для виклику ремонтників можуть стати такі ситуації:

1. як відомо з шкільного курсу фізики, при низьких температурах речовина звужується, при високих – розширюється. Те ж саме відбувається з полівінілхлоридом, з якого виготовляються пластикові вікна. Зовнішня сторона віконного блоку знаходиться під впливом низьких температур, а внутрішня сторона залишається незмінною і дорівнює кімнатній температурі. Внаслідок такого перепаду температур усередині однієї і тієї ж конструкції відбувається віджимання стулки від рами, що веде до появи щілини;

2. відсутність на віконній рамі або стулці необхідних елементів фурнітури, ущільнювача, в результаті чого віконна конструкція не може забезпечити належний притиск стулки до рами;

3. провисання стулок – як правило, це відбувається зі стулками великого розміру, часто знаходяться у відкритому стані, що може також призвести до нещільного прилягання до рами;

4. недбалість поводження з вікном – а саме сильні удари рами і стулки або стулки і укосу призводять до їх деформації, а це тягне за собою зсув розпірних прокладок між стулкою і склопакетом, стулка втрачає початкову геометрію і притискається до рами не по всій площині.

Звичайно, вам не потрібно розбиратися у всіх тонкощах ремонту і регулювання ПВХ-вікон. Надайте це професіоналам компанії РКС, які повернуть вашим вікнам первозданний вигляд і зроблять їх використання приємним. Вікна пластикові ремонт вас врятує від домашнього дизкомфорту!

регулювання пластикових вікон

Ремонт вікон Київ пропонує часто, але тільки в нас найнижчі ціни в місті!

Вартість регулювання пластикового вікна сподобається навіть самим дбайливим господарям, особливо якщо дефекти і недоробки були своєчасно усунені.Ремонт металопластикових вікон та ремонт металопластикових дверей будуть виконані швидко та якісно!

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.

Дізнатися більше про ремонт вікон, їх регулюванню і цінах на наші послуги можна, зателефонувавши до нас, або замовивши зворотній дзвінок!