logo

Терміновий ремонт вікон

Терміновий ремонт вікон

Поділитися:

Професійний віконний сервіс, виконуємо всі види робіт по ремонту вікон і дверей за доступними цінами в Києві та області.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Щоб на 100% використовувати функціональні можливості своїх вікон, необхідно підтримувати їх працездатність на належному рівні, своєчасно усуваючи виникаючі поломки і виконуючи технічне професійне їх обслуговування!

Робити це зовсім не складно. З «РКС ви гарантовано не будете мати ніяких проблем зі своїми вікнами. Ми виконаємо роботи по ремонту і обслуговування, в тому числі – і терміновий ремонт вікон, такі як:

– Заміна склопакетів;

– Реставрація профілю та склопакетів;

– Ремонт і заміна фурнітури ваших вікон;

– Модернізація вікон (заміна комплектуючих, установка доп. Фурнітури і аксесуарів і так далі);

– Обробка відливів і укосів, їх ремонт, реставрація;

– Установка підвіконь, їх ремонт, реставрація;

– Регулювання віконної фурнітури;

– Модернізація вікон;

– Технічне обслуговування пластикових вікон і так далі!

Пластикові вікна є сучасними високотехнологічними конструкціями, які відрізняються своєю високою надійністю, міцністю, функціональністю. Однак, навіть вони можуть виходити з ладу, що істотно знижує якість їх експлуатації і комфортабельність використання.

Відновити їх колишню працездатність, і навіть піднести її на більш високий рівень, вам допоможуть наші фахівці:

– Великий досвід роботи на ринку світлопрозорих конструкцій (більше 10 років!);

– Висококваліфіковані майстри (досвід роботи кожного нашого майстра – від 5 років!);

– Компетентні консультанти (всі наші співробітники регулярно проходять підвищення кваліфікації та володіють актуальною інформацією в цій галузі);

– Керівництво, всі дії і наміри якого орієнтовані, в першу чергу, на клієнтів. Наша місія – забезпечити вам найвищий рівень надаваного з нашого боку сервісу по ремонту, модернізації та обслуговування вікон, з метою їх безпроблемного комфортабельного використання.

Які чинники можуть провокувати поломку вікон ПВХ?

Серед основних з них:

– природний знос;

– порушення умов експлуатації вікон;

– Фізичні впливи (напр .: влучив у вікно камінь, удар важким предметом, стихійні явища та інші);

– Зневага техобслуговуванням вікон (яке обов’язково повинно виконуватися не менше, ніж раз в 12 місяців);

– Низькоякісний профіль, склопакети, фурнітура, комплектуючі;

– Непрофесійна установка вікон і інші подібні фактори.

З причини економічної ситуації, вартість установки, обслуговування і ремонту вікон на ринку неухильно підвищується. Компанія «РКС намагається утримувати її для вас на рівні докризового періоду. Ми дбаємо не тільки про ваш комфорт, але і про ваш фінансовий добробут! Вдячний клієнт для нас – найвища нагорода!

Якщо вас цікавить ремонт вікон пвх ціни – з ними ви можете ознайомитись у відповідному розділі! В розділі «Контакти, ви зможете зорієнтуватися в оптимальним способом зв’язку з нами, якщо у вас виникнуть додаткові питання, або бажання замовити одну з послуг. Будемо раді допомогти вам!

Що робити, якщо дує з вікна?

Якісні пластикові вікна асоціюються з теплом, затишком, комфортом. І це відповідає дійсності. Ваше замовлення у відповідального виконавця, встановлені професіоналами і регулярно обслуговуються, такі вікна будуть дарувати вам тільки радість, позитивні емоції і відчуття власної безпеки. Чого не скажеш про ті віконні конструкції, які виробляються з порушеннями технологічного процесу, неякісно встановлюються і постійно піддаються впливу негативних факторів.

Саме вікна, наведені в другому прикладі, стають причиною безлічі скарг: дме з вікна, скриплять стулки, пітніє скло, бовтається підвіконня і так далі, і тому подібне.

Рішення більшості цих проблем – єдине: замовлення виробництва, установки, обслуговування, а якщо поломка вже сталася – ремонту і модернізації, вікон та інших світлопрозорих конструкцій у справжніх професіоналів, відповідальність і компетентність яких перевірена десятками років: компанії «РКС! Ремонт вікон зроблений нашими фахівцями буде надійний та з гарантією!

Розберемося в найпоширенішими поломками пластикових вікон, їх причинами та способами нейтралізації!

Дує з вікна. Як правило, в цю фразу вкладають безліч подібних «симптомів: продування вікна через щілини між профілем і стулками, піддування з-під підвіконня і так далі. Насправді, це поняття має інше значення. Дує із закритого вікна в тому випадку, коли його теплоізоляційні властивості не відповідають фактично необхідним. Тобто, якщо на вулиці вітряно і холодно, а профіль і склопакети не можуть від цього захистити, пропускаючи холод в приміщення. Вирішується проблема або повною заміною вікна, або заміною склопакетів на нові.

Дує з під підвіконням. Це трапляється, як правило, в слідстві порушення герметичності віконного отвору через його низькоякісний монтаж або вплив інших факторів, в тому числі – і механічних пошкоджень. Піддувати може не тільки саме підвіконня, але і укоси. Найчастіше допомагають реставраційні роботи або повна заміна підвіконня, відливів, укосів.

Дує з щілин у вікні. Якщо герметичність вікна порушена, воно теж може продуватися. Нерідко причиною цього стає псування віконного ущільнювача, який закладається в спеціальні пази на рамі і стулках. Вихід – його мастило або заміна. Не потрібно виключати і поганого притиску стулок, який усувається простим регулюванням.

Заклинило ручку на пластиковому вікні. Ручки на вікнах – одні з найбільш часто експлуатованих функціональних елементів. Через це вони дуже сильно схильні до зносу. Якщо ручка починає скрипіти, важко повертатися або взагалі заїдати, її бажано відремонтувати або замінити на нову. Варіанти вирішення проблеми визначає майстер на місці, попередньо погодивши свої дії з вами.

При будь-яких поломках з вашими вікнами, звертайтеся в спеціалізовану компанію «РКС.Ви гарантовано отримаєте максимальну віддачу і найвищу якість при мінімальних витратах!

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.