logo

Ремонт вікон

Ремонт вікон

Поділитися:

Професійний віконний сервіс, виконуємо всі види робіт по ремонту вікон і дверей за доступними цінами в Києві та області.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Пластикові вікна прослужать довгі роки тільки при своєчасному і правильному технічному обслуговуванні. Кожен елемент з часом зношується і потребує змащення спеціальним складом, регулювання і очищення від бруду. Деякі компанії разом з пластиковим вікном продають набори для їх обслуговування.Сучасні пластикові вікна відповідають високому рівню якості, але ось монтажники часто допускають непрощенні помилки під час установки. Це призводить до поломок і зменшення експлуатаційного терміну.

 • Ремонт дверцят;
 • Установка механізму, що відповідає за режими відкриття стулки вікна;
 • Заміна склопакетів;
 • Усунення несправностей в роботі фурнітури;
 • Заміна підвіконь і укосів;
 • Нанесення мастила;
 • Заміна старих ущільнювачів;
 • Усунення протягів через погану герметичність між рамою вікна і стіною будинку.

Ремонт пластикових вікон

Деякі процедури по ремонту пластикових вікон здаються простими, але на практиці це не так. Потрібно провести комплекс робіт з використанням сучасних матеріалів. В результаті пластикові вікна придбають свої початкові функції і будуть добре захищати від шуму і втрати тепла.До обслуговування вікон також можна віднести заміну вийшовших з ладу москітних сіток, які з часом зношуються і покриваються шаром вуличного пилу. Як правильно доглядати за пластиковими вікнами? Категорично забороняється під час вологого прибирання використовувати агресивні розчини, які містять розчинники або абразивні компоненти. Не можна ставити на підвіконня гарячий чайник, паяльник, праску або плойку для завивки волосся. Будь-які гарячі предмети можуть пошкодити пластик, з якого зроблена рама вікна, підвіконня і укоси. Не допускайте ударів по склу або пластикових поверхнях.Не зберігайте на підвіконні будь-які предмети, які можуть подряпати пластик.Не допускайте утворення конденсату. Він може стати причиною появи цвілі і погіршення теплоізоляційних властивостей укосів. Регулярно провітрюйте приміщення.

Що необхідно виконати перед установкою вікна

1. Ширина підвіконня повинна бути такою, щоб тепло безперешкодно потрапляло до склопакету. Якщо край підвіконня виступає занадто сильно, потоки теплого повітря від радіатора опалювання не будуть захищати вікно від утворення конденсату.2. Якщо ви віддаєте перевагу штукатурним укосам, то вони не повинні закривати віконну раму більш, ніж на 4-5 мм.

Що потрібно зробити після виконання монтажних робіт?

1. Перевірте ущільнювачі. Якщо на них є бруд, видаліть його. Всі елементи, включаючи фурнітуру, повинні бути чистими.2. Відклейте захисну плівку з профілю пластикового вікна.3. Помийте склопакет і раму водою з невеликим додаванням мила.Виконавши ці нескладні операції, ремонт пластикового вікна навряд чи вам знадобиться найближчим часом.


Ремонт вікон

Обслуговування вікна потрібно виконувати приблизно раз на півроку. Він включає в себе очищення від бруду, перевірку ущільнювачів і фурнітури, змазування рухомих частин.Пара слів про фурнітуру Фурнітура виготовляється таким чином, щоб її використання було легким і простим. Поломка фурнітури – найбільш поширена проблема. Існує кілька правил, які вам знадобляться: Повертайте ручку вікна акуратно, без надмірних зусиль. Робити це потрібно тільки переконавшись, що стулка щільно прилягає до віконної рами.Не намагайтеся повернути ручку при відкритому вікні.Не об’єднуйте свій пристрій ремонт і регулювання фурнітури самостійно, якщо у вас немає досвіду.Регулярно змащуйте фурнітуру.

Проблеми зі стулкою.

Що робити, якщо стулка закривається насилу? Можливо вона провисла або деформувалася. В чому може бути причина? Тут є два основні варіанти:1. Ви занадто довго залишали стулку у відкритому положенні.2. Ваш будинок новий і проходить стадію усадки.Проблема вирішується за допомогою регулювання, в результаті чого стулки набувають колишню геометричну форму. Якщо ж проблема полягала в заводському браку, настройка не допоможе. Слід звернутися в компанію, що виконувала монтаж.

Ремонт пластикових вікон часто включає в себе заміну ущільнювача. Основні ознаки проблеми:

1. Погана герметизація, поява протягів.2. Недостатня шумоізоляція.3. Попадання вологи з вулиці.4. Поява тріщин на ущільнювачі.


Якщо обслуговування вікон не проводилося більше 5 років, то ущільнювач з великою ймовірністю потребує заміни. Виробники стверджують, що термін експлуатації ущільнювачів становить 10 років. Але в умовах нашого клімату цей термін рідко перевищує 5 років.

Компанія РКС може виконати заміну ущільнювача за доступною ціною. В результаті ви отримаєте:

 • відновлення хороших теплоізоляційних властивостей пластикового вікна;
 • захист від пилу і вологи;
 • захист від шуму з вулиці.
Чому не варто виконувати ремонт пластикового вікна самостійно?

При неправильному регулюванні стулок можна пошкодити ущільнювач. У деяких випадках проблеми трапляються через використання матеріалів, які не відповідають вашому вікну. Деталі й матеріали у різних виробників відрізняються і це потрібно брати до уваги.

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.

Якщо вам потрібно ремонт пластикового вікна, зверніться в компанію РКС, щоб отримати кваліфіковану та швидку допомогу.