logo

Ремонт вікон і фурнітури

Ремонт вікон і фурнітури

Поділитися:

Професійний віконний сервіс, виконуємо всі види робіт по ремонту вікон і дверей за доступними цінами в Києві та області.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Роль такого елемента, як ущільнювач для вікон, часто недооцінюють. Однак, його значення відразу стає зрозумілим, як тільки ущільнювач починає барахлити.

Вся справа в тому, що віконний ущільнювач практично непомітний. Він розміщений в пазах на стулках і віконній рамі. А його основна функція – ізоляційна. Йому відведена роль надійного бар’єру між зовнішнім середовищем і приміщенням, який не повинен пропускати холод, пил, вологу, шум і так далі, як тільки цей бар’єр порушується, це відразу ж позначається на комфортабельності приміщення. Тут є два очевидних варіанти: або терпіти ці «побічні, викликані виходом з ладу ущільнювача, явища, або вживати заходів щодо їх усунення та недопущення в подальшому (в такому випадку потрібна елементарна заміна ущільнювача на пластикові вікна).

Регулювання фурнітури вікна

Як зрозуміти, що пора міняти ущільнювач на вікнах?

Це можна виявити або самостійно, або викликавши кваліфікованого фахівця до себе додому. Останнє особливо рекомендується, так як лише досвідчений майстер може адекватно визначити поломку і усунути її.

Звертаючись за заміною віконного ущільнювача в компанію «РКС, ви гарантовано отримаєте вищий рівень обслуговування та 100% – є усунення поломки.

Чому ущільнювач може втрачати свої якісні характеристики, перестаючи виконувати покладені на нього герметичні функції? Цьому можуть посприяти ряд факторів. Однак, їх не важко систематизувати в декілька груп:

– Сильна механічна дія на ущільнювач, яка провокує його пошкодження, порушення цілісності;

– Тривала експлуатація, в результаті якої ущільнювач просто зношується;

– Відсутність елементарного технічного догляду як за всім віконним отвором в цілому, так і за самим ущільнювачем зокрема!

Ущільнювач

Якщо на перші два фактори вплинути не завжди вдається, то відсутність технічного обслуговування – це, в більшості випадків, проста халатність чи уявна економія. Чому уявна? Тому, що насправді вона приводить до ще більш об’ємним фінансових витрат, в результаті псування ущільнювача. Його обслуговування коштує недорого, а наслідки поломки вікна обійдуться в певну суму.

Не нехтуйте технічним доглядом вікна! Виконання його довірте професіоналам. Регулювання фурнітури вікна дуже важлива. Так само, як і ремонт вікна.

Ущільнювач для вікон потрібно вміти не тільки правильно замінити. Не менш важливо правильно вибрати його. Навіть ідеальний демонтаж старого та встановлення нового ущільнювача не можуть гарантувати його надійної служби, якщо підібраний він не відповідно до встановленого віконним профілем.

Продовжити термін служби ущільнювача на ваших вікнах допоможе його очищення і періодична мастило спеціальним засобом. Завдяки йому гума ущільнювача буде завжди еластичною, а значить – і функції свої вона буде виконувати в повному обсязі.

У складі своєї конструкції вікно ПВХ має непомітний на перший погляд, але такий важливий для його бездоганної роботи, елемент, як ущільнювач для пластикових вікон. Він розташований в спеціальних пазах на віконній рамі і на стулках. Аналогічний ущільнювач використовується і на сучасних дверях.

Ущільнювач необхідний для підвищення герметичності вікна і пом’якшення взаємодії між рамою і стулками. При втраті еластичності або псуванні ущільнювача, його бажано замінити на новий. Спробувати відновити еластичність гуми ущільнювача можна, змастивши її. Якщо це не допомагає – тоді тільки заміна. Експлуатація вікна без ущільнювача, або з непридатним ущільнювачем, це протяги, холод і вогкість, проникнення зовні шуму і пилу.

Компанія “РКС” , професійно вже багато років займається ремонтом і обслуговуванням світлопрозорих конструкцій, в тому числі – і металопластикових вікон, виконає замовлення по заміні ущільнювача, обслуговування і ремонту вікон і дверей з гарантією, а також надасть безкоштовну первинну консультацію з усіх питань, що стосуються робочих моментів.

Заміна ущільнювача на пластикові вікна – робота для досвідчених професіоналів. Адже незважаючи на всю простоту цієї справи, воно вимагає спеціальних знань і навичок. Так, гума для пластикових вікон буває різних видів (вона класифікується відразу за кількома основними ознаками, наприклад: ущільнювач на рами і ущільнювач на віконні стулки). Ущільнювач може бути виготовлений з різних матеріалів (гума, системні рішення, силікон і так далі), мати різний колір. У всьому цьому треба розбиратися, інакше ви ризикуєте зламати вікно.

Для різних вікон ущільнювач повинен мати різну жорсткість і еластичність. У закритому положенні вікна, гума ущільнювача щільно прилягає до стулок і до рами, таким чином створюючи повітряну камеру, що дозволяє підвищити теплоізоляційні властивості вікна і його герметичність.

Заміна ущільнювача

Якщо вікно продуває, пропускає вологу, промерзає і так далі – це може свідчити про те, що ущільнювач втратив свою жорсткість, або порушена його цілісність. Для визначення точної причини поломки слід викликати майстра, який швидко і безпомилково зможе її виявити і усунути.

Для продовження служби віконних ущільнювачів рекомендується змащувати їх спеціальним силіконовим гелем раз в 6 місяців (оптимально), але не рідше 1 разу на рік. Це знизить руйнівний вплив зовнішніх агресивних чинників і збереже еластичність матеріалу.

Виконувати очищення, і навіть мастило, ущільнювача, можна і самостійно. Але міняти його на новий своїми руками не рекомендується. Різні профільні системи – різні ущільнювачі, різні характеристики жорсткості. Все це вимагає знань. Краще викликати майстра. Це недорого і на 100% надійно.

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. І інші види робіт.
Звертайтеся до нас!