logo

Ремонт алюмінієвих вікон в Києві

Ремонт алюмінієвих вікон в Києві

Поділитися:

Професійний віконний сервіс, виконуємо всі види робіт по ремонту вікон і дверей за доступними цінами в Києві та області.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Ремонт алюмінієвих вікон в Києві – досить затребувана і популярна послуга серед тих, які замовляються у нас.

Серед сучасних віконних конструкцій давно зайняли своє гідне місце і алюмінієві вікна. Вони характеризуються тривалим терміном служби, надійністю, їх важко зламати або подряпати. Крім цього, такі вікна можуть бути реалізовані в різних варіантах відкривання. А поворотно-відкидні або розсувні стулки дозволяють гармонійно вписати алюмінієве вікно в приміщенні будь-якої конфігурації і площі.

Незважаючи на свою надійність, універсальність і практичність, алюмінієві конструкції теж виходять з ладу. Причини можуть бути різними: заводський брак, помилки в монтажі, недбале поводження протягом тривалого періоду часу, що проявляється і у відсутності належного технічного догляду, в тому числі.

Самий розумний і логічний крок в тому випадку, коли поломка алюмінієвого вікна має місце бути – виклик кваліфікованого фахівця з компанії «РКС. Це гарантує вам якісний, надійний і, відносно, недорогий ремонт вікон. До речі, він обійдеться вам значно дешевше, ніж повна заміна всього вікна.

Ремонт вікон буває як капітальний, так і терміновий, тобто – екстрений, незапланований.

Зазвичай доводиться вирішувати такі проблеми в своїй практиці:

– Заїдання вікон через їх провисання;

– Заклинювання ручок;

– Зіскакування стулок з віконних петель;

– Поддування з-під стулки або рами;

– Порушення цілісності одного з віконних елементів і так далі.

Це явні «симптоми, які вказують на несправність вікна. А виявленням конкретної поломки, як і її причини, буде займатися фахівець.

Ми без проблем усунемо будь-які неполадки з будь-якими вікнами:

– Замінимо фурнітуру або ущільнювач;

– Усунемо протікання і промерзання;

– Встановимо поворотно-відкидні механізми, замість поворотних, і навпаки;

– Відрегулюємо фурнітуру і положення стулок;

– Усунемо пошкодження віконного профілю;

– Замінимо пошкоджені склопакети або скло і так далі.

Щоб робота була виконана максимально продуктивно і швидко, майстер спочатку проведе діагностику вікон, а після усуне виявлені неполадки з ними. Для цього у наших майстрів є всі необхідні навички, знання, інструменти та матеріали.

Ремонт – це не критично! Відремонтоване вікно може служити ще дуже-дуже довго. Іноді термін його експлуатації перевищує навіть термін служби нових вікон, якщо ремонт виконаний на совість.

На ремонт вікон ціна може відрізнятися в різних випадках. Адже кожен з них не схожий на попередній. Точну вартість ремонту вікна вам озвучить майстер. Але, в будь-якому випадку, ви можете бути абсолютно впевнені, що ремонт вікон в Києві з компанією «РКС дозволить вам не тільки досягти дивовижного результату, а й заощадити при цьому грошові кошти.

Алюмінієві вікна мають чудові властивості при експлуатації: це стійкість навіть до сильних температурних перепадів, підвищена зносостійкість, несприйнятливість до впливу вологи і прямих сонячних променів.

Про суттєві переваги вікон з алюмінієвого профілю вже було сказано досить багато, а їх популярність досить висока і вона тільки зростає. І все ж, іноді доводиться замислюватися і про такий момент, як ремонт вікон в Києві.

На сьогоднішній день практичність, функціональність і зручність вікон з алюмінієвого профілю, на тлі їх простоти і доступності, оцінили тисячі людей. Термін експлуатації алюмінієвих вікон досягає 70-80 років. Єдине, що необхідно для такого їх «довгожительства – регулярне професійне технічне обслуговування вікон. До нього може відноситись очищення та змащування рухомих елементів, регулювання фурнітури і так далі.

Як показує практика, найчастіше ремонт вікон з алюмінію необхідний в разі виходу їх з ладу з причин: неакуратної експлуатації віконних виробів, їх неякісного складання або непрофесійного монтажу.

Які найголовніші ознаки поломки алюмінієвих вікон

1. Провисання і перекіс склопакетів.

2. Піддування по периметру стулок конструкції.

3. Труднощі при відкриванні / закриванні вікон.

4. Порушення герметичності склопакетів (це може бути помітно, якщо вікно пітніє, промерзає, продуває).

5. Тріщини і відколи на стеклах.

6. Механічні пошкодження профілю, в тому числі і ті, які викликали його деформацію, і так далі.

Компанія «РКС займається професійним ремонтом і обслуговуванням вікон з будь-якого профілю вже багато років. Наші майстри проведуть діагностику, виявлять поломку і усунуть її в найкоротші терміни і зовсім недорого. Ми може відремонтувати ваші вікна вже в день вашого звернення до нас. Адже іноді поломка доставляє справжні незручності, тому чекати не можна. На ремонт вікон ціна в «РКС завжди прийнятна, а якість ремонту і обслуговування гідно похвали, адже ми працюємо відповідно до вищих стандартів, прийнятих у цивілізованому світі.

Ремонт алюмінієвих вікон самостійно – за і проти!

Часто у нас цікавляться, чи можна усунути ту чи іншу поломку самостійно. Можна, можливо. Але наші експерти настійно рекомендують: займайтеся ремонтом або регулюванням вікон тільки в тому випадку, якщо у вас є відповідний досвід, знання, і у вашому розпорядженні – спеціальні інструменти і матеріали. Якщо все це відсутнє, то самодіяльність може призвести до різноманітних несприятливих наслідків, серед яких, як показує статистика: травматизація, остаточна поломка вікна з необхідністю його повної заміни (а це вже куди більш серйозні витрати) і так далі.

Тому, за ремонтом і технічним обслуговуванням вікон алюмінієвих, звертайтеся до професіоналів в компанію «РКС! Ми виконаємо:

– Регулювання притиску стулки;

– Регулювання і змащення всіх механізмів фурнітури;

– Часткову або повну заміну фурнітури;

– Заміну склопакетів або стекол;

– Заміну ущільнювача;

– Герметизацію елементів примикання і багато інших видів ремонту.

На всі види робіт надається офіційна гарантія!

Телефонуйте, або замовте зворотній дзвінок!

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.