logo

Заміна підвіконня

Заміна підвіконня

Поділитися:

Професійний віконний сервіс, виконуємо всі види робіт по ремонту вікон і дверей за доступними цінами в Києві та області.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Самий пріоритетний вид матеріалів, що використовуються для обробки віконного отвору, з метою його зміцнення і прикраси, – підвіконня з пластика. Чому саме цей матеріал – ПВХ, став настільки популярним і затребуваним. Це пояснюється його властивостями, які він передає і на готові вироби. Вони вигідно виділяють його серед аналогів.

Підвіконня для якісного сучасного вікна дуже важливі. Вони дозволяють реалізовувати дизайнерські ідеї, підвищувати міцність всього віконного отвору, надійно його герметизують. На підвіконні можна розмістити цілу міні-бібліотеку, часто вони використовуються для зберігання певних речей, як кухонного столу, імпровізованого робочого столу і так далі.

Встановити підвіконня на вікна – не менш важливо, ніж встановити самі вікна! А то, наскільки довго і якісно воно буде вам служити, багато в чому залежить від правильного вибору його типу. Як вже було сказано, найбільш пріоритетним варіантом є підвіконня з пластика. Вони вигідно виділяються на тлі аналогів в 95% випадків.

Так, установка підвіконня ПВХ мають такі переваги:

– Мають високу жорсткість і міцність;

– Відрізняються тривалим терміном експлуатації;

– Легко і швидко монтуються;

– Їх самостійне обслуговування, і догляд за ними, не викличуть ніяких труднощів;

– Не піддаються руйнівному впливу таких негативних чинників, як висока вологість, спека, холод, УФ-промені і так далі;

– Абсолютно безпечні для людини і нешкідливі для навколишнього середовища;

– Допомагають надійної герметизації віконного отвору, зміцнюють його і прикрашають!

Для порівняння, відзначимо відмінності інших матеріалів від ПВХ.

Штукатурка: має невисоку міцність, схильна до руйнування під впливом вологи, промерзання і, як правило, потребує додаткової обробки.

Гіпсокартон: чи не дуже «любить підвищену вологість, вимагає значних зусиль при монтажі та обробці.

Штучний або натуральний камінь: має набагато більшу вагу, ніж ПВХ, що не дозволяє його використовувати в багатьох випадках, і обходиться дорожче за вартістю.

Дерево: потребує додаткової обробки і не відрізняється особливо тривалим терміном служби.

Природно, інші матеріали мають і свої переваги, проте підвіконня з пластика займають безумовне лідерство!

Якщо вам потрібна заміна підвіконня – звертайтеся в компанію «РКС.

Будемо раді виконати для вас цю роботу по вищому розряду, надавши кращі ціни і максимальний результат!

«РКС надає послуги по установці підвіконь на вікна в Києві і області всіх видів та розмірів ! детальну інформацію щодо цін на установку підвіконь можна побачити на нашому сайті у відповідному розділі.

Для того, щоб замовити таку послугу, як установка підвіконь на вікна, відливів, досить просто подзвонити нам по телефону або залишити заявку зручним для вас способом.

Вартість встановлення підвіконь безпосередньо залежить від тих матеріалів, які були використані для їх виготовлення. Від цього ж залежать і їх параметри.

Для якісної установки підвіконня крім професійних навичок і спеціалізованого інструменту, знадобляться ще й такі матеріали:

– Безпосередньо самі підвіконня;

– Піна монтажна;

– Профіль вирівнюючий;

– Утеплювач;

– Герметик;

– Куточок декоративний.

Всі матеріали, які ми використовуємо в процесі роботи над вашими замовленнями, сертифіковані. Вони мають високу якість і повністю безпечні для вашого здоров’я і навколишнього середовища.

Самостійна установка підвіконня теж можлива. Тільки результат її, в тому випадку, якщо ви не володієте потрібними знаннями і навичками, навряд чи вас порадує. Адже незважаючи на зовнішню простоту, підвіконня встановлювати досить складно. Одна помилка в цьому процесі може стати вирішальною і критичною.

Тому, важливо звертатися саме за професійними послугами до компетентних фахівців!

Якщо на вікнах встановлені неякісні підвіконня – сам віконний отвір перестає виконувати свої функції. В такому випадку допоможе заміна підвіконь.

Звертайтеся в «РКС: отримайте безкоштовну попередню консультацію та, в разі необхідності, замовте потрібну вам послугу, результатом якої зможете захоплюватися!

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.