logo

Супутникове телебачення. Установка.

Супутникове телебачення. Установка.

Поділитися:

Велика частина жителів нашої планети іншим розвагам воліє телебачення. На жаль, але така реальність: блакитні екрани давно вже перетворилися для нас і в основний засіб масової інформації, і в джерело різноманітних програм. При цьому люди дуже люблять розмірковувати про деградацію телебачення, про те, що “нічого дивитися”, про рекламу, яка затьмарює своїм раптовим появою вирішальні моменти трансляції футбольного матчу …

Надаємо послуги з установки супутникових антен, доставки, налаштування та ремонту супутникового телебачення будь-якої складності в найкоротші терміни.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

На жаль, такий зворотний бік безкоштовного ефірного телебачення (точніше кажучи, умовно безкоштовного , оскільки більшість городян платить за антену колективного користування). Не дивно, що багато телеглядачів готові розлучитися з енної сумою грошей, аби вибір програм був більше, якість зображення – вище, а кількість реклами – менше. Таким людям ми радимо звернути увагу на послуги супутникового телебачення.

Послуги супутникового телебачення, Київ і область

Що являє собою супутникове телебачення? Як випливає з назви, телесигнал у даному випадку транслюється штучними супутниками Землі. Сигнал з орбіти приймається за допомогою супутникової антени (обрисами нагадує тарілку), посилюється і декодується за допомогою спеціальних пристроїв – конвертора і ресивера. Завдяки сучасним технологіям власник комплекту супутникового телебачення може отримати доступ до декількох сотень телевізійних каналів. При цьому якість трансльованого зображення на порядок вище “картинки”, що надається ефірним телебаченням.

Супутникове телебачення
Установка супутникового телебачення– це легкий шлях до зручності та особового дозвілля.

Не відкладайте, зателефонуйте прямо зараз!

Зазвичай, сигнал з супутника надходить не в звичному нам аналоговому форматі, а йде в цифровому, що значній мірі зменшує кількість видимих перешкод (або “картинка” приймається добре, або її зовсім не видно).

Сьогодні найбільш помітна різниця між супутниковим та ефірним телебаченням за містом, або регіональних транслюючих установок. Деякі супутникові канали на сьогоднішній день вже перейшли на мовлення в режимі телебачення високого дозволу – HDTV, при якому використовується збільшене число рядків на екрані для більш високої чіткості зображення. Нарешті, платні супутникові трансляції не схильні засиллю реклами.

Встановлення супутникової антени

Зрозуміло, у супутникового телебачення є і недоліки, що не обмежуються платою за обладнання і доступ до телеканалів. Антену- “тарілку” необхідно правильно встановити, а в міських умовах це нерідко виявляється технічно досить складним завданням. Крім того, далеко не всі сотні каналів, які будуть запропоновані, виявляться для вас цікавими. Значна їх частина може транслюватися на іноземних мовах без перекладу і навіть без російських субтитрів. Для спортивних передач і “безсловесних” мультфільмів це не критично. Але навряд чи людина, що не знає будь-якої мови, крім рідної, отримає задоволення від перегляду новин або науково-популярних програм без перекладу.

Зателефонуйте до нас вже сьогодні та дізнайтесь, що встановлення супутникової антени – це насправді швидко, просто і професійно!

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити і встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. І інші види робіт.
Звертайтеся до нас.