logo

Супутникові антени

Супутникові антени

Поділитися:

Життя сучасної людини складно уявити без телебачення, найважливішим компонентом якого є антена, що приймає сигнал з знаходиться на орбіті штучного супутника.

Антенне обладнання може встановлюватися в стандартних або нетипових місцях – саме нестандартні способи установки ми і розглянемо нижче.

Надаємо послуги з установки супутникових антен, доставки, налаштування та ремонту супутникового телебачення будь-якої складності в найкоротші терміни.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Установка антенної системи відноситься до нестандартних в різних неординарних ситуаціях, наприклад:

  • Необхідно встановити обладнання в важкодоступному місці;
  • Необхідно підключити кілька супутникових антенн або кілька телевізорів і т.д.

У подібних випадках установка визнається нестандартною і вимагає від замовника додаткової оплати.

Установку супутникового ТБ, дуже важливо забезпечити прямою видимістю супутника. У напрямку антени на супутник повинні повністю бути відсутні будь-які перешкоди, такі як будинки та споруди, дерева і інші об’єкти, здатні створити перешкоду для проходження телевізійного сигналу, тобто сигналу, що надходить з супутника безпосередньо на це антенне обладнання.

Довіряючи установку і монтаж супутникової антени нашим фахівцям, Ви можете бути впевнені в якісному і надійному здійсненні підключення досвідченими і кваліфікованими майстрами, готовими до будь-яких складнощів і несподіваним неув’язкам. Наші співробітники мають багатий досвід роботи і запас знань і умінь, тому здатні успішно знайти вихід з будь-якої скрутної ситуації.

Щодо розміщення антенного обладнання

Фахівці нашої компанії завжди раді допомогти клієнтам підібрати найбільш підходящий варіант антеною системи, що забезпечує максимально впевнений і якісний прийом телевізійного сигналу.

Антенна системи вибирається в залежності від уподобань і побажань клієнта, а також місця розташування будівлі або будови, наявності в ній можливості для установки і рівня сигналу, що приймається з супутника. Розміри і тип установлюваної антенної системи залежать також від її призначення (прийом телебачення чи інтернету).

Звернення до наших кваліфікованих спеціалістів у Києві означає для Вас максимально високу якість прийому сигналу при мінімальних витратах!

Наша фірма надає клієнтам кваліфікований набір послуг, завдяки яким можливо якісне забезпечення телевізійного мовлення. У перелік послуг входить:

  • · збірка і монтаж супутникової антени;
  • · збірка і монтаж ефірної телевізійної конструкції;
  • · проведення настройки телевізійних антен;
  • · проведення ремонту антен.

Ми якісно виконаємо роботу і в короткий термін.

Наша компанія займається установкою супутникового телебачення, причому пропонуємо послугу як організаціям, так і приватним особам. Наші майстри виконають монтаж обладнання в терміни, обумовлені в договорі, а висока якості таких робіт задовольнить будь-якого нашого клієнта, навіть самого вибагливого. Сьогодні практично в кожній родині встановлені плазмові і рідкокристалічні телевізори, проте, якість трансляції не завжди на високому рівні. В цьому випадку краще всього під’єднати до них телевізійну систему. Наші фахівці зроблять настройку антени високопрофесійно.

Фахівці компанії мають все необхідне професійне обладнання, вимірювальну апаратуру і матеріали, що необхідні для проведення якісних монтажних робіт і налаштування обладнання. Наша компанія дає гарантію, що ваш телевізор буде демонструвати відмінне зображення, незалежно від погодних умов.

Щоб зробити налаштування обладнання, майстри нашої компанії застосовують професійні інструменти, за допомогою яких можливо здійснити всі необхідні настройки антенної системи. Завдяки цим приладам антенні конструкції дуже точно налаштовується на сигнал супутника. Але головне, що якість зображення, що подається на екран телевізора, буде завжди високим, навіть якщо на вулиці бушує вітер. Цього навряд чи можна досягти, якщо виконувати настройку власноруч.

Фахівці нашої компанії займаються монтажем самої різної складності. Так, ми можемо встановити індивідуальну антенну конструкцію або комплекс, розрахований на використання великою кількістю абонентів. Для останнього ми використовуємо вміння альпіністів. Перевагою нашої компанії є індивідуальний підхід до кожного клієнта, при цьому орієнтуємося на його побажання. Фахівці компанії дадуть консультацію по будь-яких питаннях встановлення обладнання, для цього потрібно зателефонувати нам, або залишити заявку на зворотній дзвінок.

Наша компанія виконує ремонт ефірних (телевізійних) антенних пристроїв, а також проводить підключення до комплексного колективного телебаченню. Ми міняємо пошкоджені ділянки кабелю, а також займаємося сервісним обслуговуванням антенних пристроїв. Всі роботи проводяться справжніми професіоналами. При розрахунку вартості проведення ремонтних робіт беруться і витрати на діагностику. Але при всьому цьому процедура ремонту не потребує великих коштів.

Наша компанія зробить професійно і надійно гарантований ремонт антенних пристроїв. Свою роботу майстри виконають оперативно, що дозволить клієнту відразу ж приступити до перегляду улюблених передач.

Телефонуйте, або замовте зворотній дзвінок!
Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити і встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. І інші види робіт.
Звертайтеся до нас.