logo

Доводчики з важільним приводом

Доводчики з важільним приводом

Поділитися:

Пропонуємо послуги монтажу, налагодження, регулювання дверних доводчиків всіх типів.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Це пристрій, який управляє відкриванням і закриванням дверей. Вони забезпечують надійне закриття дверей. Встановлюються на двері, які оснащені системою контролю доступу, протипожежні, евакуаційні двері, а також на вхідні двері.

Маючи можливість управління часом відкриття дверей, ви економите значну частину тепла. Можна підібрати потрібний вам виріб. Різноманітні функції, альтернативні варіанти установки забезпечать дверям зручну роботу, а вам – просту установку і легку регулювання.

Доводчик для дверей

Зусилля, яке ми робимо, щоб відкрити двері, передається на доводчик. Вбудована в його корпус пружина стискається і приходить у вихідне положення. Цей простий механізм дозволяє регулювати закривання дверей.

Замовте зворотній дзвінок, або зателефонуйте, спішіть замовити дверний доводчик!

Є різні принципи роботи, які залежать від обраного вами виробника і варіанти конструкції. Одним з них є доводчики з важільним приводом. Це найбільш поширена сьогодні система. Шестерня, зчіплюючись із зубами поршня, обертається і при обертанні дверей він переміщається по осі, розташованої горизонтально. Тяга важеля в свою чергу повідомляє обертальний рух шестерні. Один кінець тяги приєднується до осі шестерні, інший – до дверної коробки або до самих дверей. Поршень переміщається горизонтально, стискаючи пружину. Акумулюється енергія. Коли двері відпускається, пружина розтискається і діє на поршень в інший бік. Потім шестерня обертається, повідомляючи дверної конструкції енергію через важіль – двері закривається. Коли поршень рухається, масло в доводчики прямує з однієї камери в другу. При стисненні пружини воно надходить через отвір зворотного клапана в поршні з малим опором. Якщо ми закриваємо двері, масло тече по регулювальним клапанам. Діаметр прохідного перерізу змінюється, в клапанах регулюється швидкість закриття.

Доводчик для двери

При появі перших доводчиків, які мали ковзаючу тягу, досить швидко стало ясно: зубчастий привід нераціональне технічне рішення. Силовий процес при такому розкладі протікає несприятливо. Щоб вирішити цю проблему, у вісімдесятих роках з’явився привід, що діяв від кулачковою шестерні. Суть роботи в тому, що змінювалося її передавальне відношення в зчепленні з поршнем. Як результат, змінюється і зусилля, яке передається пружиною на двері. Зусилля змінюється так, щоб було компенсовано зменшення плеча зусилля. Нова шестерня оптимізувала величину развиваемого моменту, який прикладається до дверей. На сьогоднішній день ці конструкції рівноцінні звичайним доводчикам, оснащеним важеля тягою і круглим зубчастим приводом.

Спішіть замовити доводчики, ціна порадує!

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.