logo

Москітна сітка на вікна Антикішка

Москітна сітка на вікна Антикішка

Поділитися:

Замір, доставка, монтаж москітних сіток, будь-якого розміру, форми і кольору.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Сітка антикішка! Безпека вашого улюбленця у ваших руках!

Домашні улюбленці – коти і собаки нерідко стають причиною зіпсованої москітної сітки. Вона легко рветься від кігтів тварин, а кішки ще люблять дертися по полотну, при цьому залишаючи дірки і подряпини. У цьому випадку варто зупинити свій вибір на сітці «антикішка. Полотно виготовляється з вінілових ниток особливої міцності, які покриті поліетиленом.

Антикішка

В результаті такі в 7 разів стійкіше до дії гострих кігтів і зубів тварин. При цьому і видимість крізь москітну сітку відмінна. Осередок полотна збігається з традиційною, і з легкістю виконує своє головне призначення – захист від комарів, мух, ос і навіть пилу.

Телефонуйте вже сьогодні , замовте не дорогі москітні сітки та будьте спокійні за домашніх улюбленців!

Виготовлення москітних сіток проходить у максимально коротні сроки!

Інша важлива функція, яку виконує даний виріб – забезпечення безпеки тварини. Купуючи таку можна бути спокійним і впевненим у тому, що з домашніми тваринами або пташкою нічого не станеться. Адже багатьом знайома проблема, коли спираючись на неї, кішка або собака може випасти з вікна.

Установка сітки «антикішка дозволить не обмежувати себе у використанні цієї зручною і корисною конструкції, і при цьому не обмежувати переміщення вихованця по квартирі. Тепер він може милуватися вулицею і польотом птахів, і навіть пробувати їх зловити, а господарі не будуть переживати за збереження тваринного, та й сітка не буде пошкоджена.

Безпеку домашнім улюбленцям забезпечить москітна сітка на вікна, ціна приємно здивує!

Москітна сітка на вікна, ціна низька, із захистом від тварин, пропонована компанією РКС може бути встановлена у вікно чи в двері. Виріб настільки міцний, що може протистояти натиску лап, кігтів і дзьоба. У той же час посилений кріплення не дозволить при такому натиску видавити її назовні. Виріб з успіхом захистить від комах, запобіжить падіння тваринного і забезпечить привабливий зовнішній вигляд вікон або балконних дверей.

Не дорогі москітні сітки дуже органічно вписуються в інтер’єр, і їх не помічаєш. Особлива міцність полотна і конструкції дозволяє не знімати їх на зиму, вони не деформуються і не зіпсуються, а будуть знову служити з настанням спекотних днів. Такі вироби стануть безпрограшним варіантом для тих, хто любить комфорт і тримає вдома домашніх вихованців.

Москітна сітка антикішка

Москітна сітка на вікна, ціна найнижча в Києві та області!

Фахівці наші розрахують правильний розмір з додатковим захистом від тварин. При необхідності будуть проведені всі роботи по влаштуванню механізму, також до нас зручно звертатися з будь-яких питань щодо установки та догляду за сітками з посиленим полотном.

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.

Телефонуйте, або замовте зворотній дзвінок!