logo

Виготовлення москітних сіток

Виготовлення москітних сіток

Поділитися:

Замір, доставка, монтаж москітних сіток, будь-якого розміру, форми і кольору.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Москітні сітки – це справжній порятунок для жителів багатоповерхових будинків, квартири яких знаходяться на високих поверхах. Сітка на вікнах захищає не тільки від комах, а й стає перепоною для вуличного пилу і квіткового пилку, вона не дає проникнути в будинок мухам та іншим шкідникам, а також не дозволяє недбало кинутому сусідом недопалку залетіти до вас на балкон або в кімнату і стати причиною пожежі.

Москітна сітка

Телефонуйте, або замовте зворотній дзвінок!

Практика показує, що і на останніх поверхах навіть 25-поверхових будинків в квартири можуть залітати комахи. Тому ніколи не буде зайвим встановити на вікно москітну сітку, навіть якщо ви живете дуже високо.

Москітка – перепона для домашніх тварин

Москітні сітки на пластикові вікна – це також захист ваших домашніх вихованців від небезпеки. Ваша кішка любить лежати на підвіконні? Хто може дати гарантію, що вона не вирішить прогулятися по водовідливу із зовнішньої сторони вікна? Падіння з висоти може виявитися смертельним для вашого улюбленця, так чому б не виявити передбачливість і не захистити його? Звичайно, для таких цілей краще встановлювати спеціальні сітки-антикішка, плетіння яких особливо міцне і надійне. Вони стійко витримують тварин та їх гострі кігті. Таким москіткі дарма і дзьоби птахів.

Для виробництва цих сіток застосовують товсту нитку зі скловолокна, діаметр якої досягає 0,8 мм. Отримана «тканина відрізняється в 15 разів більш високою міцністю, ніж стандартні захисні сітки на вікна. Як матеріал для виготовлення профілю зазвичай використовується алюміній, каркас сітки надійно фіксується у віконному отворі. При виборі кольору рами краще віддавати перевагу темному: ця колірна палітра найменше приваблює тварин, зокрема, кішок.

Естетичні та практичні москітні сітки

Сучасні москітні сітки зовсім не псують зовнішній вигляд вікна і не заважають насолоджуватися вуличним пейзажем. Це далеко не ті саморобні марлеві або капронові сітки, які погано пропускали повітря і швидко зношувалися, не витримуючи впливу погоди.

Якісні москіткі на міцних рамах легко встановлюються і служать довгий час, захищаючи ваш будинок від пилу, комах та ін. Покупці можуть вибирати москітні сітки різних типів, якщо стандартна сітка на рамі з профілю їм не зовсім підходить. Асортимент конструкцій великий: можна замовити рулонну москітну сітку, розсувну або рамкову, на двері або вікно.

Встановлення москітних сіток
Замовте москітні сітки вже сьогодні!
Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.