logo

Москітні сітки Київ

Москітні сітки Київ

Поділитися:

Замір, доставка, монтаж москітних сіток, будь-якого розміру, форми і кольору.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Москітні сітки є необхідним додатковим елементом до пластикових вікон. Їх невисока ціна в поєднанні з тими функціями, які вони виконують, робить їх затребуваними на ринку.За своїм зовнішнім виглядом москітна сітка являє собою просту конструкцію у вигляді рами. Ця рама легко знімається для обслуговування або для зберігання перед настанням зими. Ми рекомендуємо не залишати сітку на зиму, як це роблять деякі необачні люди. Сніг і пориви вітру можуть пошкодити полотно, в результаті чого знадобиться ремонт москітної сітки.Установку сітки можна виконати самостійно, але якщо ви не впевнені в своїх силах, краще зверніться до фахівців компанії РКС.Які функції виконує москітна сітка?Ми помітили, що люди, які звернулися до нас за ремонтом москітної сітки, не зовсім розуміли її функції.

Від чого захищає сітка:
 • від будь-яких видів комах (комарі, мухи, мошки, нічні метелики, які летять на світло, сарана);
 • від міського пилу;
 • від птахів (мається багато випадків, коли у відкриті вікна залітають стрижі);
 • від сміття (наприклад, від листя дерев, що піднімаються поривами вітру).
 • Також москітна сітка не дасть вашому папузі або кішці покинути вашу квартиру через вікно. Останнім часом люди встановлюють сітку через некультурних сусідів, які з верхніх поверхів кидають недопалки, які залітають в ваше вікно. Це може стати причиною пожежі.

Москітна сітка має хорошу міцність, завдяки поперечним профілям. Однак цього не завжди достатньо, щоб захистити її від пошкоджень.


Ремонт москітних сіток

Причини поломокМоскітна сітка розташовується з вуличною боку вікна і постійно піддається агресивного впливу зовнішнього середовища (вітер, дощ, тварини). Зсередини сітку може пошкодити домашня кішка. Зовні полотно атакують птиці, які викльовують застряглі в осередках насіння тополиного пуху.Іншою причиною пошкодження сітки є неякісна установка і падіння конструкції на землю. Це одна з причин, чому ми рекомендуємо звертатися за встановленням до наших професіоналів. Адже впала сітка може травмувати стоячих внизу людей, пошкодити автомобіль або інше майно. При падінні сітка розривається і пошкоджуються куточки.Як дізнатися, що москітна сітка потребує ремонту?Розглянемо головні ознаки сітки, яка потребує заміни або ремонту:

 • Втрата первісного зовнішнього вигляду;
 • Деформація конструкції;
 • Нерівності на полотні;
 • Розриви на сітці;
 • Пошкодження кріпильних елементів.

У деяких випадку сітка не підходить до вікна, так як недобросовісні представники компанії неправильно зняли заміри. Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, зверніться до нас і ми вирішимо проблему. Ми заново натягнемо сітку і відкоректуємо раму під розміри вашого пластикового вікна.Москітна сітка Київ, яка служить вам вірою і правдою дуже багато років, з великою ймовірністю може зламатися. Але це не привід бігти за покупкою в будівельний магазин. У більшості випадків вас виручить нескладний і недорогий ремонт москітної сітки.Заміна полотнаПроцедура заміни полотна вимагає певних навичок. Вам знадобиться нове полотно москітної сітки. Не обов’язково купувати його самостійно. Наші фахівці візьмуть виконання цього завдання на себе.Пошкоджену сітку слід видалити. Вона більше не знадобиться. Будь-яким підходящим інструментом, наприклад викруткою, потрібно видалити джгут, завдяки якому сітка тримається на рамі. Потім нову сітку поміщають на профіль і починають кріпити гумовим джгутом. При цьому сітку повинен натягувати другий фахівець. Закріпивши полотно, слід обрізати будівельним ножем краї. Після цього москітну сітку можна встановити у вікно.


Замовити москітні сітки

Ремонт рами москітної сітки До найбільш поширених поломок можна віднести пошкодження пластикових куточків. Вони виконують роль кріпильних елементів, що з’єднують профілі з алюмінію. Їх заміна вимагає акуратності, так як ці елементи вважаються одноразовими. Одночасно з установкою нових куточків кріплять полотно москітної сітки.Спочатку слід видалити старе полотно. Як це робиться, описано вище. Після цього розбирають раму і збирають заново з новими пластиковими куточками. Виконавши цю процедуру, приступають до натягування нового полотна москітної сітки.

Чи варто робити ремонт москітної сітки самому?

Деякі операції по ремонту москітної сітки досить прості. Але є моменти, які лише здаються такими і на практиці виникають труднощі. Звернувшись до фахівців компанії РКС, ви точно уникнете проблем.Ми знаємо різні нюанси, які ви можете випустити з уваги. Наприклад, декілька наших клієнтів самі виконували заміну москітної сітки, але лише потім зрозуміли, що потрібно було ставити зовсім іншу сітку, розраховану на наявність в будинку кішки.Не завжди можна самостійно визначити ступінь складності ремонту. Дуже часто люди купують невідповідні комплектуючі, за допомогою яких виконати ремонт неможливо. Це пов’язано з різницею технологій виготовлення у різних виробників.Звернувшись в компанію РКС, ви зможете вирішити задачу найбільш простим і доступним способом.Телефонуйте, або замовте зворотній дзвінок! Ми виконаємо ремонт москітної сітки швидко і недорого.

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.