logo

Протимоскітні сітки, сітка “Анвіс”

Протимоскітні сітки, сітка “Анвіс”

Поділитися:

Замір, доставка, монтаж москітних сіток, будь-якого розміру, форми і кольору.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Москітна сітка Анвіс є найпоширенішою і продаваної сіткою в Україні, у всіх містах: Києві, Львові, Харкові, Донецьку і т.д.

Її перевага в тому що вона підходить практично до всіх видів металопластикових профілів. І легко встановлюється за допомогою кріплень які кріпляться на саму сітку, що не вимагає свердління рами вікна.

Москітна сітка Анвіс
Ви можете замовити в нас і купити москітні сітки Анвіс білого, або коричневого кольорів, які підійдуть під самий вишуканий інтер’єр.

А наші фахівці швидко та якісно становлять ваше замовлення!

Саме полотно сітки спеціально підібраного кольору і розміру осередку, невидимою на вікні зсередини і зовні, не псує естетичний вигляд вашого вікна і в той же час зберігає прозорість віконного отвору при будь-якому освітленні в будь-який час року, а також робить москітну сітку непроникною для комах і пуху .

Москітна сітка(або протимоскітна сітка) являє собою конструкцію з металевого профілю повторює світловий отвір вашого вікна, який ви без зайвих зусиль можете заміряти самі. Ви можете купити москітну сітку з профілю стандартних кольорів: білого і коричневого.

Купити москітну сітку

Москітні сітки давно стали необхідним атрибутом захисту від комах. Багато хто вже встановили собі протимоскітні сітки і відразу відчули ефект. У приміщенні пропали комарі, мухи, також не залітає тополиний пух і затримується частина пилу від доріг міста. Антимоскітні сітки дуже допомагають коли у Вас є домашні улюбленці. Ваш папужка або канарейка НЕ випурхнуть з вікна. Кіт не зможе випасти і розладнати Вас. Всі чули по телебаченню або читали в інтернеті як сітка врятувала дитину.

Тільки зараз ви можете непогано заощадити, запросивши фахівця для сезонного обслуговування своїх вікон. Разом з цим, ви маєте чудову можливість купити москітну сітку за привабливою ціною, оскільки ціни неминуче будуть рости.

Ви ще думаєте чи потрібна Вам москітна сітка?

Навіть не сумнівайтеся. Компанія РКС надає послуги заміру, виготовлення та встановлення москітних сіток в місті Київ та Київській області.

Телефонуйте вже сьогодні, або замовте зворотній дзвінок!

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.