logo

РЕМОНТ ВІКНА, ПОКИ НИЗЬКА ЦІНА!

Поділитися:

Ціни на ремонт вікон та дверей

Вартість обладнання і установки супутникового телебачення в розділі: “Ціни на супутникові антени”!

Якщо ви давно відкладали на потім проблеми з вікнами, які поступово з’являлися протягом довгого часу, то сьогодні саме час вирішити їх за старими цінами. Сьогодні ніхто не може гарантувати низьку ціну на перспективу. Тому, провівши серйозний моніторинг, ми пропонуємо якісний, але при цьому недорогий, який тільки може запропонувати ремонт вікон Київ, ціна якого залишилася поки на колишньому рівні.

Ми йдемо назустріч клієнтам і не хочемо їх втратити, залишаючи ціни на тому ж рівні, але підвищуючи продуктивність і залишаючись при цьому прихильниками високої якості роботи та надання сервісу.

Що ми вміємо, і який пропонує ремонт вікон Київ, ціна якого ще багатьом по кишені.

Практично всі види робіт з виготовлення, монтажу і ремонту будь-яких віконних і дверних конструкцій з різними профілями і склопакетами. Сучасна логістика та висока оперативність дають можливість реагувати на вашу проблему настільки швидко, наскільки це можливо. Перелік послуг та ціни ви можете знайти в нашому прайсі.

Поки не пізно, не потрібно відкладати. Якщо поломка вже є, не варто посилювати ситуацію.

Зателефонуйте або замовте дзвінок, і живіть з вашими вікнами довше, ніж вам пообіцяв їх виробник!Види робіт

Вартість/

грн.Виїзд по Києвувід 50Виїзд за Київвід 6грн./км.Регулювання стулки пластикового вікна ключамивід 50

Регулювання стулки вікна з перевстановленням

склопакетавід 100Регулювання стулки балконної двері ключамивід 70Регулювання стулки балконних дверей з перевстановленням склопакетавід 150Регулювання стулки штульпової дверівід 100Регулювання стулки вхідних металопластикових дверейвід 150Регулювання стулки вхідних металопластикових дверей з перевстановленням склопакетавід 200Регулювання стулки дерев’яного вікна ключамивід 70Заміна замка вхідних металопластикових дверейвід 100Заміна рейкового замка на вхідних дверяхвід 250

Регулювання стулки вікна з алюмінієвого

перевстановлення склопакетавід 150Демонтаж вікна без збереження відкосіввід 40грн./м2Ущільнювальна гума на металопластикове вікно, двері16грн.м/пРегулювання доводчикавід 50Монтаж доводчикавід 150Заміна комплекту фурнітури на віконнувід 750Заміна комплекту фурнітури на балконні дверівід 820Установка віконної ручкивід 50Ручки віконні в асортиментівід 25Ручка з ключемвід 250Заміна 2-х сторонньої натискної ручкивід 100Встановлення засувки на балконні дверівід 50Засувка на балконні дверівід 100Монтаж підвіконнявід 50 м/пМонтаж козирків, відливіввід 50грн.Установка “Зимового провітрювання”від 150грн.Установка “Дитячого замку”від 200Установка офісної ручкивід 100Офісні ручки в асортиментівід 350грн.Заміна склопакетавід 150Склопакет однокамернийвід 650/м2Склопакет двокамернийвід 750/м2Доставка склопакетів по Києвувід 200Москітна сітка віконнавід 150м2Ролетна москітна сіткавід 600/м2Москітна сітка “Антикішка”від 80/м2Москітна сітка двернавід450./м2Доставка сіток по Києву150Чищення і змащення фурнітуривід 50Заглушка домогосподарки50грн.м/пПрофілактичний набір по догляду за вікнами200

Телефонуйте!