logo

Ремонт вікон – заміна ущільнювальних гумок

Ремонт вікон – заміна ущільнювальних гумок

Поділитися:

Професійний віконний сервіс, виконуємо всі види робіт по ремонту вікон і дверей за доступними цінами в Києві та області.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Ви чули про таку послугу, як заміна ущільнювальних гумок на вікнах пвх? Якщо ви шукаєте цю інформацію, значить з вашими вікнами, швидше за все, щось не так. І ви дійсно праві, якщо в якості однієї з потенційно можливих причин їх поломки підозрюєте віконний ущільнювач.

Коли ущільнювальна гумка псується і виходить з ладу, з вікном починають відбуватися не зовсім приємні речі: воно втрачає свою герметичність і починає пропускати в приміщення ззовні повітря, шум, пил, вологу та інші «непотрібності. Ось тоді і потрібно її термінова заміна. Чому ж так відбувається. Давайте розберемося!

Ущільнювачі є обов’язковою складовою будь-якої віконної конструкції. Ця складова покликана забезпечувати надійний щільний притвор до рами віконних стулок. Тобто, вже з цієї характеристики зрозуміло: не цільний пошкоджений ущільнювач – поганий притвор, а поганий притвор – це нікчемна герметичність!

Ущільнювач пластикового вікна – це пружна еластична прокладка, яка має досить складну конфігурацію. Кріпиться вона по всьому віконному периметру між стулками і рамою.

Виготовляється ущільнювач для вікон з особливої гуми. І може виконувати свої функції, тільки перебуваючи в належному технічному стані. Ущільнювач повинен бути еластичним. Це в першу чергу! А залишатися таким він може тільки коли, коли він чистий і на ньому є достатня кількість мастила.

Заміна ущільнювача на вікнах Київ потрібно десь раз в 5-7 років, унаслідок природного зносу. Однак, якщо ущільнювач, і саме вікно, експлуатуються в неналежних умовах, така заміна може бути затребувана набагато раніше!

Фахівці компанії «РКС підберуть вам потрібну марку ущільнювача, і замінять старий ущільнювач, що вийшов з ладу, на новий високоякісний.

Самостійно замінити гумки на пластикових вікнах теж можна. Але, виконуючи роботу своїми руками, ви ризикуєте витратити час і втратити гроші, так і не досягнувши своєї мети. Адже замінити гумки на пластикових вікнах не так просто, як на перший погляд може здатися. Щільність, еластичність, конфігурація у кожної окремо взятої марки ущільнювача – своя, і вона (марка) може підходити тільки під конкретну марку віконного профілю.

Необхідними знаннями та досвідом в цій сфері мають фахівці компанії «РКС. Щоб замовити цю, а також – інші послуги, пов’язані з установкою, ремонтом, обслуговуванням вікон, звертайтеся до наших консультантів. Ви отримаєте компетентну безкоштовну консультацію, а при замовленні послуг у нас – найвигіднішу ціну і можливості для покращення якості роботи, підкріплене письмовою довгостроковою гарантією!

Заміна гумового ущільнювача на пластикових вікнах – важлива процедура. І це цілком логічно! Адже така непомітна і незначна на перший погляд деталь, як ущільнювальна гумка, має величезне значення в підтримці нормальної працездатності всього вікна і віконного отвору в цілому.

І тому, якщо ущільнювач втрачає свою працездатність, його необхідно якомога раніше “повернути” до життя або замінити!

Що можна зробити в тому випадку, якщо ущільнювач почав пропускати повітря зовні? Його можна змастити силіконовою спеціальним мастилом. Вона повинна розм’якшити його і повернути йому колишнє робоче стан. Якщо ж дива не сталося, допоможе тільки заміна ущільнювача.

Що необхідно зробити для того, щоб поміняти віконний ущільнювач? В першу чергу – визначитися, який саме ущільнювач підійде під ваш віконний профіль. Потім провести демонтаж старого ущільнювача і установку нового. Старий віконний ущільнювач акуратно виймається з пазів віконної рами. Зверніть увагу, що такими ж пазами забезпечені і віконні стулки! Звідти ущільнювач теж слід вийняти.

Потім, пази потрібно очистити від сміття, пилу і залишків старої ущільнювальної гуми. І тільки після цього можна приступати до монтажу нового ущільнювача на вікно. Після установки слід провести його змащення спеціальним мастилом.

Якщо у вас немає досвіду поводження з віконним ущільнювачем, а тим більше – знань, які дозволять зробити правильний вибір потрібної марки, краще не витрачати даремно свій час і гроші і звернутися за професійною допомогою. Фахівці компанії “РКС” зроблять все якісно і швидко, а сама заміна гумового ущільнювача на пластикових вікнах не обернеться для вас фінансовою катастрофою. Адже на усі послуги ціни у нас одні з найнижчих по місту, при найвищій якості роботи.

Щоб ущільнювач служив якомога довше і не заподіював вам ніяких турбот, надійно зберігаючи герметичність вікна і стоячи на сторожі вашого комфорту, необхідно правильно доглядати за ним. У догляді за віконним ущільнювачем немає ніяких складнощів. Потрібно просто вчасно здійснювати його:

  1. Очищати ущільнювач у міру його забруднення.
  2. Замовляти професійне технічне обслуговування пластикових вікон, до якого включено і догляд за ущільнювачем. Він полягає в його очищенні і змащенні. Виконувати його необхідно раз на півроку або, хоча б, один раз на рік.

Наші майстри допоможуть вам підібрати потрібну марку ущільнювача для вашого вікна, встановлять його і нададуть гарантію. Без додаткового обслуговування такий ущільнювач зможе прослужити близько року, після чого рекомендовано провести його змащення. Цю послугу ви можете замовити, звернувшись в “РКС”.

Ущільнювальна гума – досить міцна і надійна в експлуатації, але без силіконової змазки може пересихати і розтріскуватися. Не упускайте з виду цього моменту!

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.

Телефонуйте, або замовте зворотній дзвінок!