logo

Ремонт, регулювання дверей

Ремонт, регулювання дверей

Поділитися:

Професійний віконний сервіс, виконуємо всі види робіт по ремонту вікон і дверей за доступними цінами в Києві та області.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.
Пропонуємо послуги з ремонту металопластикових, алюмінієвих дверей. Ми працюємо з усіма видами профільних систем. Надаємо гарантію на роботи!

Види послуг, що надаються:

 • Ремонт-регулювання пластикових, алюмінієвих вхідних і балконних дверей;
 • Перевстановлення дверей;
 • Усунення перекосів;
 • Установка, ремонт замків;
 • Установка, заміна ручок;
 • Заміна, регулювання петель, доводчиків;
 • Інші послуги.

Обслуговуємо всі райони Києва, працюємо по Київській області. Телефонуйте!

Регулювання дверей
СВОЄЧАСНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ДВЕРЕЙ ДОЗВОЛЯЄ ЕКОНОМИТИ НА КУПІВЛІ НОВИХ!

Якщо ви зіткнулись з неякісним монтажем ваших металопластикових або алюмінієвих дверей, якщо вони закриваються не щільно і з труднощами, а засувки не відразу потрапляють у отвори, то вам терміново потрібне регулювання дверей. Якщо двері знаходяться ще на гарантії, то краще звернутися в компанію, що встановила їх. Деякі намагаються зробити це самостійно. А хтось на це не звертає уваги, і відкладає ремонт металопластикових дверей до кращих часів.

Якщо регулювання дверей відкладається …

Якісно зроблені та ідеально встановлені двері мають правильний розподіл навантаження, тому без зусиль закриваються і відкриваються, забезпечуючи хорошу герметичність. Але коли вони працюють неправильно, то і навантаження розподіляється нерівномірно, викликаючи прискорену поломку, оскільки металопластикові двері мають досить велику вагу. Деталі конструкції одна за одною виходять з ладу і часто вартість ремонту зростає. В один прекрасний день може заклинити замок, і ви просто не потрапите в квартиру.

Чи не хочете ризикувати? Тоді зателефонуйте нам!

Кому довірити ремонт металопластикових дверей?

Регулювання дверей і їх ремонт незалежно від складності – робота, що вимагає певних навичок. Щоб зробити це швидко і якісно, потрібно, перш за все, добре знати пристрій і роботу кожного рухомого вузла дверей з урахуванням їхньої конструкції, фурнітури, матеріалів, технології виробництва, та й взагалі, перед тим, як приступати до роботи, бажано перевірити, чи правильно вони встановлені.

Причини поганої роботи дверей може бути тривала (або неправильна) експлуатація, вплив негативних кліматичних факторів або вихід з ладу ущільнювача або неякісна фурнітура. Але, якою б не була причина, ми впевнено гарантуємо регулювання та ремонт металопластикових дверей – балконних, штульпових і звичайних вхідних дверей, а також вхідних груп. Також пропонуємо повний спектр послуг з ремонту і регулювання алюмінієвих дверей. При необхідності поміняємо, ущільнювач, замки або склопакети дверей, а також підвищимо їх безпеку.

Крім цього:

 • Наш майстер не займе багато часу;
 • Ремонт дверей пластикових по можливості буде проведений в той же день;
 • У нас немає вихідних;
 • Забезпечимо сервісне обслуговування європейського рівня;
 • Дамо письмові гарантії;
 • Ми запропонуємо послугу високої якості за найнижчою в Києві та області ціною – від 70 гривень!
Ремонт металопластикових дверей

Металлопластикові або алюмінієві двері можуть служити набагато довше, ніж гарантує виробник, якщо про них піклуватись. Ви можете звернутися до нас в будь-який час. Ми завжди зробимо роботи професійно, але, можливо, ціна на той момент вже зміниться.

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.
Зателефонуйте нам або залиште свій телефон, і ми вам обов’язково зателефонуємо!