logo

Ремонт, регулювання дверей

Ремонт, регулювання дверей

Поділитися:

Пропонуємо послуги з ремонту металопластикових, алюмінієвих дверей. Ми працюємо з усіма видами профільних систем. Надаємо гарантію на роботи!


Види послуг, що надаються:

 • Ремонт-регулювання пластикових, алюмінієвих вхідних і балконних дверей;
 • Перевстановлення дверей;
 • Усунення перекосів;
 • Установка, ремонт замків;
 • Установка, заміна ручок;
 • Заміна, регулювання петель, доводчиків;
 • Інші послуги.

Обслуговуємо всі райони Києва, працюємо по Київській області. Телефонуйте!

Регулювання дверей

СВОЄЧАСНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ДВЕРЕЙ ДОЗВОЛЯЄ ЕКОНОМИТИ НА КУПІВЛІ НОВИХ!

Якщо ви зіткнулись з неякісним монтажем ваших металопластикових або алюмінієвих дверей, якщо вони закриваються не щільно і з труднощами, а засувки не відразу потрапляють у отвори, то вам терміново потрібне регулювання дверей. Якщо двері знаходяться ще на гарантії, то краще звернутися в компанію, що встановила їх. Деякі намагаються зробити це самостійно. А хтось на це не звертає уваги, і відкладає ремонт металопластикових дверей до кращих часів.

Якщо регулювання дверей відкладається …

Якісно зроблені та ідеально встановлені двері мають правильний розподіл навантаження, тому без зусиль закриваються і відкриваються, забезпечуючи хорошу герметичність. Але коли вони працюють неправильно, то і навантаження розподіляється нерівномірно, викликаючи прискорену поломку, оскільки металопластикові двері мають досить велику вагу. Деталі конструкції одна за одною виходять з ладу і часто вартість ремонту зростає. В один прекрасний день може заклинити замок, і ви просто не потрапите в квартиру.

Чи не хочете ризикувати? Тоді зателефонуйте нам!

Кому довірити ремонт металопластикових дверей?

Регулювання дверей і їх ремонт незалежно від складності – робота, що вимагає певних навичок. Щоб зробити це швидко і якісно, потрібно, перш за все, добре знати пристрій і роботу кожного рухомого вузла дверей з урахуванням їхньої конструкції, фурнітури, матеріалів, технології виробництва, та й взагалі, перед тим, як приступати до роботи, бажано перевірити, чи правильно вони встановлені.

Причини поганої роботи дверей може бути тривала (або неправильна) експлуатація, вплив негативних кліматичних факторів або вихід з ладу ущільнювача або неякісна фурнітура. Але, якою б не була причина, ми впевнено гарантуємо регулювання та ремонт металопластикових дверей – балконних, штульпових і звичайних вхідних дверей, а також вхідних груп. Також пропонуємо повний спектр послуг з ремонту і регулювання алюмінієвих дверей. При необхідності поміняємо, ущільнювач, замки або склопакети дверей, а також підвищимо їх безпеку.

Крім цього:

 • Наш майстер не займе багато часу;
 • Ремонт дверей пластикових по можливості буде проведений в той же день;
 • У нас немає вихідних;
 • Забезпечимо сервісне обслуговування європейського рівня;
 • Дамо письмові гарантії;
 • Ми запропонуємо послугу високої якості за найнижчою в Києві та області ціною – від 70 гривень!
Ремонт металопластикових дверей

Металлопластикові або алюмінієві двері можуть служити набагато довше, ніж гарантує виробник, якщо про них піклуватись. Ви можете звернутися до нас в будь-який час. Ми завжди зробимо роботи професійно, але, можливо, ціна на той момент вже зміниться.

Зателефонуйте нам або залиште свій телефон, і ми вам обов’язково зателефонуємо!