logo

Заміна фурнітури

Заміна фурнітури

Поділитися:

Професійний віконний сервіс, виконуємо всі види робіт по ремонту вікон і дверей за доступними цінами в Києві та області.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Фурнітура – одне з найбільш вразливих місць на пластиковому вікні. На неї, в процесі експлуатації вікон, припадає найвища навантаження. Якісна фурнітура здатна справлятися з нею протягом дуже тривалого періоду часу. Чого не скажеш про не якісну фурнітуру, яку, в переважній більшості випадків і використовують майже всі фірми, пов’язані з будівництвом, з установкою або ремонтом вікон, або «народні умільці. Ремонт фурнітури пластикових вікон потрібно робити при її поломці, а якщо ремонту і регулюванню вона вже не підлягає, то необхідна її заміна.

Тому, ми, компанія “РКС”, використовуємо тільки якісні комплектуючі і фурнітуру, завжди виконуємо свою роботу не тільки на совість, а й у відповідності з усіма прийнятими нормами і вимогами, стандартами.

Порада! І при заміні фурнітури, і при виборі, установці, ремонті вікон – ніколи не довіряйте роботу сумнівним фірмам або «приватникам. Уявна економія обернеться для вас фінансовими витратами, яких можна уникнути, звернувшись відразу до професіоналів!

Безпосередньо заміна фурнітури на пластиковому вікні – це тільки частина роботи. Не менш складним завданням є точне усунення причини поломки вікна і вибір точно відповідної марки фурнітури, яка підійде для конкретного окремо взятого віконного профілю.

Зручне функціонування віконної системи забезпечує фурнітура. І саме від того, як професійно вона встановлена, наскільки точно підібрана і якісно виготовлена, залежать експлуатаційні характеристики віконної системи.

Важливо! Купуючи пластикові вікна, враховуйте не лише якість профілю, тип і товщину склопакетів і так далі, але і ще один найважливіший елемент – якість фурнітури! Розібратися з усім цим вам допоможуть фахівці, яким ви зможете довірити і установку вікон, і їх обслуговування, і ремонт фурнітури для пластикових вікон, в разі необхідності.

Якщо вам потрібно замінити фурнітуру на вікні, «РКС підійде вам ідеально. Адже на тлі високої якості ми пропонуємо одні з найнижчих цін!

Види основних несправностей фурнітури і їх «симптоми:

  • · Відповідні «платки , розташовані на рамі, зачіпаються стулкою, при його закриванні;
  • · Хід ручки і інших механізмів тугий і супроводжується неприємним хрустом, скрипом;
  • · Віконна стулка провисає або прилягає нещільно;
  • · Стулка випадає, з одночасним блокуванням віконної ручки.

Термін служби віконної фурнітури, зазвичай, становить не менше 10 років, за умови правильної експлуатації. Однак, якщо несправність все ж з’явилася – звертайтеся в нашу сервісну службу. Це дозволить вам уникнути ускладнень і виправити ситуацію в найкоротші терміни.

Не нехтуйте і техобслуговуванням вікон! Не менш, ніж раз на рік, потрібно здійснювати обслуговування фурнітури. Що в нього включено:

  • · Перебирання і очищення фурнітури від бруду і сміття;
  • · Мастило всіх рухомих елементів;
  • · Регулювання механізмів.

Звертайтеся, ми допоможемо усунути будь-яку несправність вікна!

Міцність, надійність, практичність, довговічність – цими характеристиками можна описати сучасні пластикові вікна. Однак, як свідчить один з найголовніших законів механіки: «конструкція сильна настільки, наскільки сильна її найслабша ланка.

Одним з найбільш вразливих ланок в конструкції металопластикового вікна можна вважати фурнітуру, так як вона постійно в русі і під навантаженням. Тобто, вона до зламу або зносу схильна в першу чергу. Зрозуміло, без фурнітури, або зі зламаною фурнітурою, вікно експлуатувати неможливо або, як мінімум, важко. Тому, при виході її з ладу потрібно якнайшвидше зробити ремонт фурнітури вікна.

З кожним роком віконна фурнітура стає все більш досконалою і надійнішою. Це факт. Але незаперечно й інше: з ускладненням механізмів їх стає все складніше обслуговувати і ремонтувати. А от користуватися ними – навпаки: все простіше і приємніше. Виходячи їх цього, вже не кожен майстер візьметься за відновлення працездатності сучасних моделей, але наші спеціалісти вміють все!

Довіряти таку складну роботу, як установка, ремонт або заміна фурнітури на пластиковому вікні, слід тільки справжнім професіоналам. Фахівці нашої компанії готові прийняти у вас замовлення будь-якого рівня складності і зобов’язуються впоратися з ним максимально якісно і оперативно. Компанія «РКС – один з лідерів на ринку ремонту і обслуговування світлопрозорих конструкцій. Така робота є нашою основною спеціалізціей, що дозволило досягти в цій сфері досконалості.

Найчастіше вдається впоратися з проблемами провисання стулок, скрипу, продування і так далі, виконавши ремонт фурнітури. Регулювання фурнітури пластикових вікон має на увазі під собою різні дії, залежно від того, яку саме проблему потрібно усунути.

Наприклад! Якщо вікно закривається недостатньо щільно, йому, швидше за все, необхідне регулювання притиску. Нерідкі випадки, коли віконна рама просто починає провисати. Тоді стулки можуть чіплятися за підвіконня при відкриванні / закриванні. Якісне регулювання стулок металопластикових вікон практично гарантовано ліквідує цей дефект, зробить експлуатацію вікна і його працездатність знову бездоганними.

У багатьох випадках з продуванням або нещільним приляганням склопакетів допомагає впоратися регулювання петель металопластикових вікон. Під час цієї процедури майстер використовує спеціальні професійні інструменти для регулювання пластикових вікон: так звані «регулювальні ключі. До речі, виробники стверджують (і вони абсолютно праві!), що профілактичне регулювання віконної фурнітури необхідно робити мінімум 1 раз рік, а в ідеалі – двічі: влітку і перед самим початком зими. Воно теж обов’язково повинно виконуватися професіоналами!

Вартість подібних послуг розраховується індивідуально, виходячи з конкретних параметрів: модель фурнітури, вид роботи, терміновість і так далі.

При зверненні до нас ви можете розраховувати на оптимальні ціни і відмінний результат!

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.