logo

Москітна сітка “антикішка”

Москітна сітка “антикішка”

Поділитися:

Замір, доставка, монтаж москітних сіток, будь-якого розміру, форми і кольору.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Якщо в будинку живуть кішка або собака, то звичайна москітна сітка не завадить їм випасти на вулицю через вікно. І якщо ви живете на першому поверсі, то, в принципі, нічого страшного з вихованцями не відбудеться, але при розташуванні квартири на більш високих поверхах це вже небезпечно.

У такому випадку встановлювати на вікна потрібно особливо міцні москітні сітки, які отримали назву антикішка. Чому антикішка? Тому що вони впевнено витримують вплив, який на них можуть надавати домашні тварини. Гострі кігті, зуби, дзьоб – все це не страшно сіткам високої міцності. Вони більш жорсткі і міцні, тому захистять вашого вихованця від небезпечного стрибка з вікна.

Сітка антикішка

Не ризикуйте безпекою домашнього улюбленця! Зателефонуйте!

Створення москітних сіток антикішка

Для випуску москітних сіток цього типу застосовується особлива товста нитка зі скловолокна. Її товщина складає 0,7-0,8 мм. У порівнянні зі стандартними сітками тут нитка товщі в 15 разів. Натягується сітка на алюмінієвий профіль, завдяки чому міцні характеристики поліпшуються ще більше. До того ж вона надійніше фіксується у віконному отворі.

Так як тварина може повиснути на сітці, вчепившись в неї кігтями, на профіль може опинятися високий тиск. Тому його кріплення спеціально посилені: і зверху, і знизу він встановлюється на кронштейни із заліза. Кішку або собаку не вдасться зламати цю конструкцію.

Вихованці будуть в безпеці

У дієвості сіток антикішка легко переконатися, якщо побачити, як стійко вона витримує навіть самі люті нападки домашніх вихованців. З такою сіткою вам забезпечено комфортне проживання будинку без комах, вуличного пилу і пилку рослин, а тваринам – безпека на підвіконні. До того ж міцна москітна сітка антикішка для безпеки тварин захистить вашу квартиру і від необережно загубленої сусідом зверху сірники або недопалка.

Сітка антикішка Київ
Москітна сітка надовго

Вибираючи міцні москітки, призначені для квартир, де живуть домашні вихованці, ви не тільки захищаєте тварин від випадання з вікна, але і позбавляєтеся від необхідності щоразу купувати нову звичайну москітку, яку легко зіпсувати кігтями або дзьобом. Останнє особливо актуально для будинків поряд з парками та лісовими масивами, де птахи часто викльовують з сіток застряглу в ній пилок і іншу дрібну здобич, ледь помітну людському оку, пошкоджуючи волокно.

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.
Подбайте про надійний захист для своїх вікон в літній час – купіть сітку антикішка. Телефонуйте зараз!