logo

Москітні сітки

Москітні сітки

Поділитися:

Замір, доставка, монтаж москітних сіток, будь-якого розміру, форми і кольору.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Москітна сітка є невід’ємним атрибутом сучасного пластикового вікна. Розробники постійно працюють над поліпшенням функціоналу, роблячи вікна найбільш практичними і зручними.Здавалося б, що можна додати до простої конструкції москітної сітки, якщо вона являє собою раму, з натягнутим на ній сітчастим полотном? Проте, сьогодні продавці пропонують різні види москітних сіток, що відрізняються один від одного як матеріалом виготовлення, так і принципом дії.Сітка, встановлена на вікно, може служити довгі роки, але через те, що її періодично доводиться знімати, вона може пошкодитися. Догляд за простою москітною сіткою полягає в очищенні її від пилу і зберіганні в надійному місці в холодну пору року. При знятті сітки важливо не пошкодити полотно, яке легко може порватися.Ми не рекомендуємо знімати сітку без необхідності. Але якщо все-таки вона пошкодилася, ви можете звернутися в компанію РКС за допомогою. Наші фахівці виконають ремонт максимально швидко.

При виборі москітної сітки потрібно відштовхуватися від наступних факторів:
 • Зовнішній вигляд;
 • Простота установки і обслуговування;
 • Вартість;
 • Міцність;
 • Наявність в будинку тварин;
 • Принцип використання (фіксовані, розсувні, рулонні сітки).

Найбільш поширені види москітних сіток для пластикових вікон

1. Сітка на липучці.

Москітна сітка на липучці

В даному випадку москітна сітка кріпиться за рахунок липучки. Це найпростіший спосіб захисту від комарів і мошок. Сітка встановлюється без будь-яких труднощів і також легко знімається, коли в ній немає необхідності. До її переваг можна віднести невисоку вартість, зручність і простоту обслуговування.

2. Сітка на рамі.

Москітна сітка на рамі

Москітна сітка на алюмінієвій рамі зустрічається найчастіше. Вона встановлюється фахівцями в отвір вікна і не знімається, крім як для ремонту, очищення і для зберігання в холодну пору року. На зиму рамкову москітну сітку рекомендується знімати, так як сніг і сильні пориви вітру можуть її пошкодити.При виборі рамкової сітки слід звертати увагу на міцність конструкції і відсутність пошкоджень полотна. Ми рекомендуємо віддавати перевагу не пластиковому, а алюмінієвому каркасу москітної сітки. При суворих погодних умовах пластик може швидко прийти в непридатність.Незважаючи на простоту конструкції рамкової москітної сітки, існує кілька її модифікацій. Щоб вибрати найбільш підходящий варіант, ми рекомендуємо звернутися до наших фахівців за консультацією.

3. Рулонний сітка.

Рулонна москітна сітка

Рулонний москітна сітка дуже зручна у використанні, завдяки особливій конструкції. До головних переваг можна віднести:

 1. Привабливий зовнішній вигляд;
 2. Великий термін експлуатації;
 3. Встановлюється з внутрішньої сторони вікна;
 4. Полотно практично не забруднюється, тому що більшу частину часу зберігається у вигляді рулону;
 5. Немає необхідності знімати конструкцію на зиму;
 6. Надійно захищає від будь-яких комах і докучливого тополиного пуху;
 7. Не може впасти вниз, як у випадку з використанням рамкової москітної сітки;
 8. Полотно легко опускається і піднімається.
 9. Конструкція являє собою короб, розташований нагорі, всередині якого розміщується сітка, згортається в рулон при підніманні.

До недоліків можна віднести більш високу вартість, по порівняннями з іншими видами москітних сіток.

4. Розсувна сітка.

Розсувна москітна сітка

Розсувна москітна сітка рекомендується до застосування на лоджіях і балконах, що мають скління. Конструкція сітки зсувається в бік по напрямних, завдяки наявним на ній маленьким роликам. Рама з сіткою розміщується з внутрішньої сторони.У багатьох людей відразу виникає питання, наскільки надійно розсувні москітна сітка захищає від комах, адже в місці розташуваннях роликів повинен залишатися зазор. Проблема легко вирішується за допомогою щільного ворсу, що перешкоджає комарам і мухам потрапляти всередину лоджії.До мінусів розсувної москітної сітки можна віднести необхідність бокового простору для закріплення напрямних.

5. Сітка плісе.

Москітна сітка Плісе

Москітна сітка плісе своїм зовнішнім виглядом і принципом дії нагадує вертикальні жалюзі. Різниця полягає в тому, що сітка плісе складається в гармошку. Вона проста у використанні і надійно захищає приміщення від комарів.

6. Антикішка.

Москітна сітка Антикішка

Часто нам доводиться виконувати ремонт москітних сіток, пошкоджених тваринами. При цьому основними шкідниками сіток є не тільки кішки, але також собаки і великі папуги, які дзьобом з легкістю можуть пошкодити полотно.Для міцності полотна, при його виготовленні використовуються спеціальні матеріали, такі як вінілові нитки. Москітна сітка антикішка міцніше звичайної приблизно в 6-8 разів. При цьому розмір осередків полотна нічим не відрізняється від інших видів сіток. Іншими словами, москітна сітка антикішка надійно захищає від комах, тополиного пуху і не боїться пошкоджень від домашніх тварин, таких як кішки і собаки. Сітка антикішка може встановлюватися не тільки на вікно, але і на балконні двері.Компанія РКС рекомендує вибирати москітну сітку виходячи з наявних умов. Наші фахівці готові проконсультувати вас і виконати монтаж будь-якої москітної сітки за вигідною ціною.

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.

Телефонуйте, або замовте зворотній дзвінок! Переконайтесь, що купити москітну сітку – це швидко і не дорого!