logo

Рулонні москітні сітки

Рулонні москітні сітки

Поділитися:

Замір, доставка, монтаж москітних сіток, будь-якого розміру, форми і кольору.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Якщо необхідно часто знімати москітну сітку, наприклад, коли небажано навіть незначне затінення вікна, встановлюють рулонні москітні сітки.

Ролетна москітна сітка

Принцип роботи рулонної москітної сітки

Принцип роботи нагадує пристрій касетних штор. Ролетна москітна сітка намотана на роллету і укладено в касету. Касета розміщується або у верхній частині або уздовж бічної частини віконної коробки і москітної полотно виїжджає звідти по направляючих.

Коли потрібно зібрати москітну полотно, воно легко, одним рухом забирається назад в касету.

Рулонні москітні сітки представляють із себе складні вироби з великою кількістю комплектуючих, тому поряд зі зручністю використання надійність комплектуючих є критерієм вибору нами постачальника.

Рулонна москітна сітка

Телефонуйте, або замовте зворотній дзвінок!

Виробництво рулонних москітних сіток

Для виробництва рулонних москітних сіток ми вибираємо тільки надійні комплектуючі, причому самі зношувані запчастини виконані з металу, а не пластику.

Рулонну москітну сітку не потрібно знімати, якщо вам хочеться виглянути у вікно без москітної сітки, досить потягнути за мотузочку, і роллетка згорнеться в короб, розташований над вікном. Потягніть за мотузочку ще раз, і москітна сітка вже закрила отвір вікна.

Механізм для скручування сітки є простим, зручним і надійним в користуванні, що гарантує довгу роботу роллетной москітної сітки. Для того щоб закрити віконний отвір роллетною сіткою необхідно лише потягнути за спеціальний шнурок після чого зафіксувати рейку в нижній частині напрямних профілей. Для скручування москітної сітки в рулон, необхідно лише зняти рейку з засувок і сітка сама почне скручуватися в рулон. Важливою особливістю роллетної сітки є наявність так званого гальма який забезпечує плавне і повільне скручування москітної сітки в рулон.

Установка рулонних сіток

Для установки рулонної москітної сітки потрібні деякі умови – наприклад, місце для короба ролетки над вікном або збоку з зовнішньої сторони вікна. Тому не завжди можливо встановити москітну сітку рулонного типу за технічними умовами.

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.
Телефонуйте і наші спеціалісти оперативно доставлять та змонтують москітну сітку!