logo

Ремонт склопакета вікна

Ремонт склопакета вікна

Поділитися:

Надаємо послуги по заміні склопакетів в пластикових, алюмінієвих, дерев’яних вікнах і дверях всіх видів і розмірів.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Якщо скло в склопакеті розбилося, то замовляти віконний блок зовсім необов’язково. Ви можете замінити розбите скло в склопакеті, звернувшись до фахівців. Вони відновлять вікно і повернуть йому колишні тепло- і звукоізоляційні якості.

Замінити склопакети, ціни

Зателефонуйте, або замовте зворотній дзвінок!!!

Як поміняти розбитий склопакет?

Простір між стеклами в склопакеті заповнене вакуумом. Тому для відновлення розбитого вікна потрібна повна заміна склопакета в пластиковому вікні. Зробити це можна тільки в заводських умовах.

Якщо скло в склопакеті дало невелику тріщину, не чекайте, поки вона розповзеться по всій довжині вікна. Пластикове вікно вже не буде забезпечувати ту тепло- і звукоізоляцію, на яку ви розраховували при установці, тому необхідно поміняти скло в склопакеті якнайшвидше. Коли герметичність вікна порушена, в приміщення починають проникати холодне повітря і сторонні шуми.

Заміна скла в склопакеті

Щоб замінити скло в склопакеті, вам знадобиться його паспорт або виклик замірника. Зазвичай цей документ видається компанією, яка виготовляла вікно. З цим паспортом ви можете звернутися до фахівців, які справлять для вас точну копію розбитого склопакета.

Навіщо потрібен паспорт? У ньому вказані світлопрозорість скла і його точні розміри з усіма відступами і іншими нюансами. Чому не варто самостійно займатися вимірами? Тому що ви легко можете помилитися, чи не врахувати дистанційні кордону, і новий склопакет не дасть штапикам замикатись. І це далеко не одна перешкода, яка не дозволяє людям, далеким від виробництва і встановлення пластикових вікон, правильно проводити виміри.

Якщо вам знадобиться ремонт вікна, звертайтеся в нашу компанію. Наші майстри проведуть будь-який тип ремонту, відрегулюють фурнітуру, замінять ущільнювачі, підберуть і виготовлять москітну сітку.

Що робити, коли розбився склопакет?

Якщо скло тріснуло або розбилося, то в першу чергу потрібно заклеїти це місце будь-яким надійним матеріалом. У будь-якому випадку ви вже не уникнете розгерметизацію склопакета, зате зможете зупинити приплив холодного повітря в приміщення.

Якщо вікно розбите повністю та пошкоджено відразу два скла, то можна зробити тимчасовий заслін з фанери або будь-яких інших підручних матеріалів. Це особливо актуально, коли на вулиці холодно і потрібно запобігти витоку тепла з житла до заміни скла в склопакеті

Купити склопакет Київ

І звичайно, звертайтеся до фахівців, які швидко зроблять заміну склопакета, щоб повернути вікну колишній вигляд і експлуатаційні характеристики.

Зателефонуйте! Наші фахівці з радістю вирішать вашу проблему!

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.