logo

Заміна склопакета

Заміна склопакета

Поділитися:

Надаємо послуги по заміні склопакетів в пластикових, алюмінієвих, дерев’яних вікнах і дверях всіх видів і розмірів.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Склопакет – ще одна з основних деталей пластикового вікна. Від правильного вибору склопакета залежить те, наскільки комфортно і затишно буде у Вашому домі. У цій статті ми розглянемо види склопакетів, а також типи стекол, з якими працює наша компанія, а також оптимальні варіанти їх застосування.

Вибір склопакета в Києві

Зателефонуйте, або замовте зворотній дзвінок!

Види склопакетів.

Скажемо відразу, що існують 2 основних види склопакетів: однокамерний і двокамерний. Камера – це відстань між двома стеклами, які герметично з’єднані між собою за допомогою дистанційної рамки, яка фіксує їх на певній відстані один від одного. Відповідно, в однокамерним склопакетом два скла, а в двокамерному – три.

Можна легко здогадатися, що кількість стекол і камер в склопакеті покращує його тепло- і звукоізолюючі властивості. Однак параметр камерності нас не дуже турбує, оскільки найцікавіші зміни в ефективності склопакета досягаються за рахунок установки спеціальних типів скла.

Типи особливого скла.

1) Енергозберігаюче скло. Це скло з тонким, майже нерозрізненим покриттям, яке пропускає видиме світло і теплове випромінювання сонця, а інфрачервоні (теплі) промені, які виходять від опалювальних приладів у будинку, відбиває усередину приміщення. Воно було розроблено фахівцями, тому втрата тепла в багатьох випадках відбувається саме через вікно. Такі стекла є оптимальним варіантом для холодних квартир і приватних будинків. Воно встановлюється на зовнішню сторону вікна, і дозволяє заощадити 10-15% коштів, оплачуваних за опалення приватного будинку в рік. Пластикове вікно з двокамерним енергозберігаючим склопакетом оберігатиме комфорт і затишок Вашого будинку навіть в найсуворішу зиму.

2) Скло “Фенікс”. Це скло зі спеціальним сонцезахисним покриттям, яке відображає частину сонячного світла. Ступінь відображення регулюється щільністю покриття – від повністю прозорого до явно помітного, що додає склу бронзовий відтінок. Сонячне світло в певних спектрах не дуже корисний людському організму. Також від прямих сонячних променів псуються меблі, картини і килими, а також вицвітають штори, підлогові покриття і стельові конструкції. Якщо Ваше вікно виходить на сонячну сторону, то такий склопакет не тільки захистить Вас і предмети інтер`єру від вищевказаного шкідливого впливу, але і від спеки. Якщо Ви хочете, щоб у приміщенні було комфортно, особливо щодо температури, то пластикове вікно з таким склопакетом буде найбільш оптимальним варіантом для вас. Слід додати, що подібним покриттям можна покрити особливі види стекол, такі, як броньовані і шумопоглинаючі.

3) Броньоване скло. Виходячи з назви, неважко зрозуміти, що це скло, в основному, призначене для місць, які можуть бути мішенню зловмисників – дорогі будинки та особняки, вітрини бутіків і магазинів, 24-годинні зони банків, пости охорони, військові об’єкти і т.д. Такий склопакет найкраще підходить для тих, хто цінує свою безпеку та безпеку оточуючих. За Вашим бажанням броньоване скло може бути обладнане сонцезахисним або енергозберігаючим покриттям.

Також за бажанням замовника трикамерний склопакет з будь-яким склом може бути встановлений так, що перша камера буде більше другої (зазвичай відстань між ними однакова). Це ще трохи покращить ефективність склопакета в області шумо- і теплоізоляції.

Хоча склопакет займає 80% площі віконної конструкції, враховуйте, що не менш важливими частинами пластикового вікна є профіль і фурнітура.

Не потрібно забувати також і про те, що якими б дорогими і якісними не були складові вікна, багато залежить від правильного монтажу, тому важливо довірити установку Ваших вікон справжнім професіоналам, таким, як ми – компанія “РКС”! Наші фахівці підберуть найкращий профіль, склопакет і комплектуючі в залежності від Ваших потреб і справлять висококласний монтаж вироби!

Склопакет

Якщо у Вас все ще залишилися якісь сумніви або питання після прочитання цієї статті, зателефонуйте нам за контактними телефонами або залиште заявку на звортній дзвінок через форму на сайті, і незабаром з Вами зв’яжеться наш менеджер, і відповість на всі Ваші запитання!

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.