logo

Склопакети

Склопакети

Поділитися:

Надаємо послуги по заміні склопакетів в пластикових, алюмінієвих, дерев’яних вікнах і дверях всіх видів і розмірів.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Розбилося або тріснуло скло в склопакеті? Не турбуйтеся. Для профі, швидка і якісна заміна склопакета у вікнах, дверях, на лоджіях і балконах – не проблема. Якщо з вашим склопакетом трапилася біда, або ж ви просто хочете удосконалити вікно, замінивши старий склопакет на більш досконалий новий – звертайтеся!

Причиною пошкодження склопакета може бути не тільки механічна дія, як багато хто звик вважати, а й термошок, а також – неправильна установка вікна і усадка будинку.

У будь-якому випадку, незалежно від того, яка причина пошкодження, виконувати ремонт, реставрацію або повну заміну повинен виключно професіонал, інакше є дуже великий ризик залишкової поломки вікна.

Якщо мова йде саме про таку послугу, як заміна склопакетів ціна на неї виразно нижче, ніж вартість повної заміни всього вікна. І в більшості випадків, вона (заміна склопакета) виправдана.

заміна склопакета, ціна в Києві

Розбитий склопакет рекомендовано міняти повністю, а не займатися його ремонтом. Особливо – в домашніх умовах. Відремонтувати склопакет реально, але тільки на виробництві. Якщо ж вам потрібна швидка заміна скла у вікнах – краще поміняти весь склопакет. Для цього є кілька причин:

Ремонт склопакета – це трудомістка робота, що займає певний час. Швидке вирішення проблеми – заміна склопакета;

– Ремонт склопакета не завжди може гарантувати його тривалу службу після цього. Адже через тріснуте або розбите скло всередину камери неодмінно потрапить повітря, в якому є волога. Вона може привести в непридатність силікагель в дистанційних алюмінієвих рамках. Результат – можливе запотівання вікна. Якщо міняти склопакет цілком, цього вдасться уникнути з ймовірністю 99,9%;

– Відремонтований склопакет, як правило, служить набагато менше, ніж вмонтований цілий. Так що, його, незабаром після ремонту, все одно доведеться міняти. Так навіщо платити двічі?

За більш, ніж десятиліття нашої роботи, ми завоювали собі репутацію надійної і відповідальної фірми. З нами з задоволенням працюють не тільки приватні клієнти, але і комерційні організації і навіть державні установи.

Ідеальна якість, оперативність і ціна, яка вас влаштує – це «РКС!

Будемо раді допомогти.

Скло – найбільша за площею деталь у вікні. І, слід зазначити, одна з найбільш тендітних. Саме цим пояснюється відносно часта заміна скла у вікнах. Трохи краще справи йдуть зі склопакетами. Сучасні склопакети досить міцні. Але навіть вони схильні до механічних пошкоджень, які і виступають найпоширенішою причиною їх заміни.

Інша причина – розгерметизація склопакетів. Вона, як правило, вступає в силу при допущених помилках під час виробництва, транспортуванні або заміні склопакетів у вікна.

Ще одне актуальне на сьогоднішній день привід, що штовхає на заміну стекол або склопакетів – модернізація вікон. Ніхто не хоче переплачувати. І це природне бажання. При цьому всі хочуть отримати вікна екстра-класу. Це теж цілком зрозуміло і зрозуміло. Модернізація дає такий шанс! Замінивши лише один склопакет, можна кардинально поміняти характеристики вже встановленого раніше вікна, при цьому не вдаючись до його повної заміни.

Часто змінюється однокамерний склопакет на пакет, що має більшу кількість камер. Також вибирають тоновані і броньовані склопакети, пакети кольорові і дзеркальні, енергозберігаючі, шумоізоляційні і так далі.

До механічних пошкоджень склопакет схильний як зсередини приміщення, так і зовні. При розбитті або розтріскуванні вікон потрібно або заміна всього вікна, або заміна склопакетів ціна на яку значно нижче.

Розбите вікно потрібно якомога раніше відремонтувати, особливо – при несприятливих погодних умовах. Наші майстри можуть виїхати на об’єкт уже в день вашого до нас звернення, виконавши терміновий ремонт вашого вікна.

заміна склопакетів

Чи можливо замінювати склопакет, без заміни всього пакета? Це питання іноді нам задають. Можна сказати наступне: можливо, але не завжди економічно вигідно для клієнта. Чому? Тому, що технологічний процес заміни скла досить складний, трудомісткий і витратний. Плюс до цього, пакет потрібно демонтувати, доставити на виробничі потужності, розібрати, поміняти скло, назад зібрати, строго дотримуючись технологію збирання, доставити назад на об’єкт і встановити у вікно. Це, в більшості випадків, виходить дорожче, ніж просто замінити склопакет в зборі, так і за часом – довше.

Заміна в склопакеті окремо взятих стекол вигідна тільки тоді, коли сам склопакет дорогий. Але, в будь-якому випадку, можна прорахувати економічну доцільність заміни пакета в зборі або заміни тільки одного скла (або ж кількох окремо взятих стекол).

На ринку без проблем можна купити склопакет. Це можна зробити самостійно. Але чи варто цим займатися, або пробувати встановити склопакет самостійно? Ми не рекомендуємо цього робити! Адже виконати цю роботу правильно і якісно може тільки спеціально навчений професіонал – досвідчений майстер. Тому, з метою заміни стекол або склопакетів, а також в разі необхідності ремонту вікон, дверей, будь-яких інших світлопрозорих конструкцій, звертайтеся в компанію “РКС”!

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.