logo

Склопакети

Поділитися:

Ваші будинки завжди першими відчувають крайності погоди, піддаючи вас, тоесть домовласників до частих змін температури. Ці зміни в першу чергу впливають на вікнах будинку, які – джерело номер один обміну температури на будь-якій будівлі. Неправильно герметичні вікна сприяють витоку повітря, а значить великого дискомфорту людям, що знаходяться всередині приміщення!

Ремонт склопакетів

Зателефонуйте нам або замовте зворотній дзвінок! Ремонт склопакетів наші майстри зроблять швидко і якісно!

Склопакети, оберігають тепло і холод, роблять вдома більш комфортним і енергоеффектівними. У зимовий час, склопакети зменшують теплове пропускання через вікна і допомагає підтримувати постійну температуру у вашому домі. Влітку, склопакети зменшують приплив тепла ззовні. У результаті, кондиціювання повітря у вашому будинку і система опалення повинна працювати менше, економлячи енергію і ваші гроші! Так навіщо ж чекати завтра? Якщо ви помітили якісь проблеми зі склопакетом, не чекайте, поки проблема посилиться! Зверніться до нас, і досвідчені фахівці завжди приведуть ваші склопакети в порядок!

Склопакет складається із щонайменше двох шматків скла і ізоляційного прокладки, яка відокремлює два віконних скла і герметизує простір між ними. Розпірки можуть бути заповнені спеціальним поглинає вологу матеріалом або теплою кромкою скла спейсер, такі як супер спейсером.

Периметр всього блоку запечатаний з високоякісної герметикой, щоб запобігти утворенню конденсату від накопичення між склом. Деякі склопакети включають аргон або криптон газу, доданий в повітряному просторі між двома стеклами, щоб забезпечити додаткову ізоляцію.

Заміна склопакетів

Якщо трапилося так, що ваш склопакет Розбите, не відкладайте на завтра, зателефонуйте, ми швидко усунемо цю проблему – видалимо старі Розбита і поставимо нові якісні склопакети на вікна вашої квартири або будинку! І ваш будинок завжди буде затишним і теплим!

Заміна склопакета

Телефонуйте або замовте зворотній дзвінок!Всі статті