logo

Склопакети

Склопакети

Поділитися:

Надаємо послуги по заміні склопакетів в пластикових, алюмінієвих, дерев’яних вікнах і дверях всіх видів і розмірів.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Іноді склопакети потребують заміни. Але це зовсім не проблема, якщо за роботу беремося ми – компанія «РКС! Тріснутий, розбитий або просто застарілий склопакет ми поміняємо оперативно і за приємною вартістю для вас!

Ми можемо виконати цю роботу навіть в день вашого до нас звернення. Термінова заміна склопакетів в Києві – одна зі спеціальних послуг, які ми можемо вам надати.

Купити склопакет в Києві та замінити його на аналогічний, або вибрати інший – з більш досконалими якісними характеристиками, які будуть вас влаштовувати можна, зателефонувавши до нас. Наприклад: звичайний склопакет можна замінити на нестандартний: енергозберігаючий, броньований, тонований, кольоровий і так далі.

Основні види цих склопакетів з їх коротким описом.

1. Теплосберігаючі склопакети (вони ж – енергозберігаючі склопакети). Проблема тепловтрати через віконний отвір вирішується двома основними шляхами: установкою склопакета з великою кількістю камер, або ж заміною старого пакету на спеціальний – теплозберігаючий.

Завдяки спеціальному покриттю, що відбиває тепло назад в кімнату, що намагається проникнути назовні через скло, теплозберігаючий пакет істотно скорочує відсоток тепловтрат в осінньо-зимовий період. Він не тільки не випускає тепло назовні, але і не пропускає із зовні в кімнату холодне повітря.

2. Броньовані склопакети. Спеціальне покриття цих пакетів забезпечує їм унікальні механічні властивості, одним з яких виступає міцність. Потужні удари важкими предметами, навіть вибухи, таким стеклопакетам не страшні.

Заміна склопакетів в Києві на броньовані – це їх повна ударостійкість, вогнетривкість, звуко- і теплоізоляція, на тлі відмінних оптичних властивостей.

3. Тоновані, матові, дзеркальні і кольорові склопакети. Допомагають у створенні оригінальних дизайнерських рішень і ідеального індивідуального мікроклімату в приміщенні, володіючи одночасно відмінними характеристиками добротних склопакетів: звуко-, термо-, світлоізоляцією.

Джерела надмірного світла – ось з чим в першу чергу повинні впоратися такі склопакети. Наприклад – яскраві сонячні промені і, як наслідок їх вплив, спека. Мають вони різні технології виробництва. Але відрізняються, перш за все, своїм зовнішнім виглядом. А ось за своїм призначенням тоновані, матові і дзеркальні склопакети схожі.

З нашими склопакетами ви відчуєте справжній комфорт, а ваші вікна, двері, лоджія або балкон знайдуть нове дихання.

Сучасні багатошарові склопакети, що використовуються, в тому числі, і в пластикових вікнах, – зразок надійності і комфорту. Їх термін служби – десятки років. При цьому вони не потребують особливого догляду та обслуговування. Але в деяких ситуаціях може знадобитися дострокова заміна склопакетів в Києві.

Причини можуть бути різними: тріснуте або розбите скло, порушення герметичності склопакета і так далі. Це, що стосується заміни через механічні пошкодження. Ще одним вагомим приводом для того, щоб поміняти склопакети у вікнах, може бути бажання модернізувати їх з мінімальними витратами, отримавши максимальний результат.

Замінити розбитий склопакет в Києві або модернізувати свої вікна можна з компанією «РКС, і ви отримаєте найвищий рівень сервісу, відмінний результат і офіційну фірмову гарантію на виконану роботу!

Отримайте більше комфорту і тепла! Телефонуйте!

Ми виробляємо оперативну заміну склопакетів, наприклад: однокамерних – на двокамерні з метою скорочення тепловтрат в квартирі, будинку, офісі на 40%. При цьому, даний крок не вимагає від вас будь-яких серйозних фінансових витрат, тривалих ремонтних робіт тощо.

Ми можемо виконати професійну якісну заміну будь-яких видів склопакетів на будь-які інші! Заміна склопакетів у вікнах ПВХ повинна, по можливості, здійснюватися максимально швидко, тим більше, якщо на вулиці холодно. Купити склопакет та замовити його заміну можна в нашій компанії, зателефонувавши, або замовивши зворотній дзвінок!

У нас в наявності склопакети, які розрізняються за розмірами, кількістю камер і іншими параметрами. Будь-які з існуючих видів ви можете замовити для установки у себе вдома, в офісі і так далі: тоновані, дзеркальні, кольорові, броньовані та інші. Ми завжди використовуємо продукцію виключно якісну, від загальновизнаних світових і вітчизняних лідерів в сегменті ринку з виробництва склопакетів.

Термінова замін склопакетів, або замовлення на заміну на певну дату, – вирішувати вам. Ми виконаємо свою роботу у вказаний вами час, який буде максимально зручним саме для вас.

Доступність наших послуг!

«РКС виконає якісну заміну склопакетів будь-яких видів і розмірів в ваших пластикових, алюмінієвих і інших вікнах. Ціна на зазначені послуги є безумовно однією з найоптимальніших і вигідних за співвідношенням «ціна виконаної роботи і її якість!

Звертаючись до нас, ви отримуєте гарантовано:

  • Максимальну оперативність обробки та виконання вашої заявки;
  • Сучасний сервіс світового рівня, а також – якісну і професійну процедуру установки;
  • Надійність встановленого склопакета, його довговічність і повну відповідність заявленим по ньому характеристикам;
  • Завжди вигідну вартість!

Важливо! Від професійної установки склопакета дуже сильно залежить термін його служби і його характеристики. Не замовляйте дану послугу у не відомих фірм або приватних майстрів. Тільки професійний підхід може забезпечити раціональну трату фінансових ресурсів і 100% результат від усього робочого процесу. Звертайтеся в «РКС, будемо раді допомогти вам!

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.