logo

Ремонт склопакетів

Ремонт склопакетів

Поділитися:

Надаємо послуги по заміні склопакетів в пластикових, алюмінієвих, дерев’яних вікнах і дверях всіх видів і розмірів.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Практично всі реклами пластикових вікон твердять про те, що ці конструкції абсолютно ергономічні і не вимагатимуть ніякого спеціального догляду. Частка правди в цьому, звичайно ж, є, проте не потрібно забувати про те, що ніщо не вічне, і, можливо, вам доведеться вдатися до такої послуги, як ремонт пластикових вікон. Прослужити, безумовно, вікна пвх можуть досить довго, проте точно протягом усього терміну експлуатації знадобиться ремонт фурнітури пластикових вікон або її регулювання і т.п. З фурнітурою проблеми можуть виникати частіше, оскільки на неї припадає все навантаження по використанню склопакета.

однокамерний склопакет
Київ

Телефонуйте, або замовте зворотній дзвінок!

Причина ремонту – конденсат

Які поломки, дефекти і несправності можуть зажадати ремонт пластикових вікон? Перш за все, на конструкції пвх погано впливає конденсат. Зайва волога повинна видалятися через спеціальні водовідвідні отвори, і, якщо це не відбувається, дефект повинен бути обов’язково усунутий. Конденсат також може утворюватися через неправильно підібраних розмірів і, зокрема, товщини склопакета. У такому випадку виправити ситуацію ремонт і регулювання пластикових вікон будуть не в силах: склопакет доведеться замінити.

Підвищена вологість забезпечує гарні умови для поширення грибка, від якого варто обов’язково позбутися. Для цього потрібно з’ясувати причину його появи. Дуже часто цвіль на вікнах пвх утворюється поблизу підвалів будинків. Однак все-таки варто визнати, що пластик – це вельми погана середу, на якій могли б прижитися шкідливі бактерії.

Провисання стулок

Ще однією причиною, по якій варто проводити ремонт пластикових вікон, – це провисання стулок. Якщо деформації невеликі, то буде достатньо провести заміну фурнітури, якщо ж перекіс стає занадто помітним, то переробляти доведеться повністю всю стулку. Однак варто визнати, що подібну операцію доводиться здійснювати нечасто, і викликана вона може бути тільки помилками виробника вікон пвх.

Що робити, якщо вікно «засвистіло?

Ще одна проблема – порушення герметичності вікна, воно починає як би «свистіти. Причиною цього можуть бути неякісні профілі, які під впливом температурних перепадів можуть пожолобитися і там, де до цього абсолютно відсутні якісь щілини, починає абсолютно спокійно гуляти вітер. Безумовно, такі пластикові вікна ремонт вимагають терміновий.

Зазвичай під час монтажу використовується гумовий ущільнювач, і, якщо він розкришився, його необхідно обов’язково замінити. Також варто перевірити стан швів, повторно їх загерметизувати, якщо в цьому буде необхідність. Тільки такий ремонт вікон пвх дозволить усунути цей негативний ефект.

Утворення тріщин і подрапин

Заміна склопакета може знадобитися і в тому випадку, якщо на склі з’явилися царацини або тріщини. Навіть самі незначні деформації можуть привести до того, що пластикове вікно втратить свою герметичність, і навіть ремонт пластикових вікон Київ тут ніяк не виправить ситуацію, що склалася. У тріщині буде накопичуватися пил з вулиці, а це призведе обов’язково до розвитку і поширення хвороботворних бактерій. Саме тому краще провести повну заміну склопакета.

Проблеми з фурнітурою

Якщо вікно інтенсивно експлуатується, то незабаром деякі частини віконної фурнітури можуть прийти в непридатність. Особливо частою причиною цього стає потрапляння випадкових предметів у віконні елементи, що і сприяє швидкій деформації пластикового вікна. У цьому випадку регулювання пвх вікон буде безсила. Однак все-таки профілактичні огляди і регулювання вікна варто виробляти регулярно. Це дозволить уникнути швидкої зношуваності виробів.

Промерзання склопакета

Що робити, якщо склопакет промерзає? Пов’язано це з проблемою утворення конденсату, який при низьких температурах перетворюється на полій. Для того щоб позбутися від промерзання вікна, не завжди потрібен ремонт пластикових вікон Київ. Часом досить просто знизити в приміщенні рівень вологості, для цього необхідно перевірити, чи справна вентиляційна система, частіше провітрювати кімнату або постійно використовувати мікропровітрювання.

Іншою причиною промерзання може стати неправильно підібрана конструкція вікна. Не можна ні в якому разі встановлювати в житлових приміщеннях однокамерний склопакет. Якщо вже дуже хочеться, то повинно бути однокамерное вікно зі спеціальним відштовхуючим покриттям, що здатно відбити назад у квартиру до 90% виходить тепла.

Ідеальним варіантом буде установка в будинку двокамерного склопакета, що володіє енергозберігаючим покриттям, і проведення операції по заповненню вікна аргоном. Також на промерзання значний вплив робить і профільна система. Краще якщо профілі не менше 70 мм і мають два контури ущільнення. Якщо це можливо, то краще взагалі встановлювати широку коробку (82 мм): у ній буду розташовані 3 контури ущільнення і 6 повітряних камер.

Причиною утворення його на вікні може стати і непрофесійна установка, яка не передбачала під час монтажу виникнення таких проблем, як освіта протягів через наявність щілин, залишених після установки.

Використовувалися неякісні монтажні матеріали, вікно розташоване дуже близько до краю у віконному отворі, підвіконня перекриває батарею практично повністю. Справитися з усіма цими проблемами допоможе або нова установка та ремонт пластикових вікон, або звернення по гарантії у фірму, яка вікно вам продала і встановила.

Проблеми з шумоізоляцією

Що стосується шумоізоляції, то вирішити це питання можна легко, якщо був встановлений двокамерний склопакет із стеклами різної товщини. Знаходяться вони у вікні теж на різній відстані. Це дозволяє уникати явищ резонансу. Велику роль у збереженні тиші у вашій оселі або офісі гратимуть продуманість і якість запірної конструкції і в цілому – фурнітури. Тому буде незайвим, якщо пройде регулювання фурнітури пластикових вікон. Регулювання фурнітури пластикового вікна дозволяє вирішити цілий ряд проблем, пов’язаних з порушенням функціонування цих деталей склопакета.

Склопакет Київ

Фурнітура для вікон також може стати причиною продування вікна та інших дефектів. Це говорить про те, що на пластикові вікна регулювання впливає завжди позитивно, тобто дозволяє своєчасно обчислити, в чому проблема, усунути її і зробити експлуатацію вікна знову комфортною.

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.

Телефонуйте, не відкладайте проблему на завтра!