logo

Замовити склопакети

Замовити склопакети

Поділитися:

Надаємо послуги по заміні склопакетів в пластикових, алюмінієвих, дерев’яних вікнах і дверях всіх видів і розмірів.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Прояснимо термінологію. Найчастіше, під поняттям “склопакет” маються на увазі модні нині пластикові вікна. Так от, в цій статті мова піде тільки про сам склопакеті, тобто саме про ту складової частини вікна, яка прийшла нині на зміну подвійним і потрійним стеклам. Як же влаштований сучасний склопакет, і що дозволяє йому різко вигравати в споживчих властивостях перед звичайними вікнами?

Склопакет складається з 2-х або більше стекол, розділених проміжками. Між собою стекла по периметру з’єднані порожнистим алюмінієвим профілем – “дистанційною рамкою” – який визначає товщину склопакета. По периметру стекол проміжок між ними герметизирований, і містить адсорбірющій матеріал, який, після герметизації, поглинає з междустекольного простору міститься в повітрі вологу. Це забезпечує незапотеваніе внутрішньої поверхні стекол, і скасовує необхідність їх миття.

Згодом, Склопакетами устанавліваеться у віконну стулку, виготовлену з пластикового, дерев’яного або алюмінієвого профілю.

Склопакет

Ми працюємо тільки з гарантією, зателефонуйте і позбудьтеся від проблеми зі склопакетом!

Від товщини склопакета і від кількості стекол залежать його енергозберігаючі властивості. У однокамерним склопакетом із звичайними стеклами вже при -8 ° С утворюється конденсат. У двокамерному склопакеті конденсат виникає при -18 ° С. Такі склопакети для нашої зими не підходять. Існує кілька способів підвищення енергозберігаючих та шумопоніжающіе властивостей склопакетів.

Замовити склопакет

1. Збільшення товщини скла – чим товще скло, тим нижче його теплопровідність.

2. Використання «енергозберігаючого скла. Енергозберігаючі властивості досягаються за рахунок нанесення на його поверхню низькоемісійних оптичних покриттів.

3. Заповнення склопакета інертним газом (як правило, це аргон або криптон). Це знижує температуру утворення конденсату і зменшує теплообмін.

4. Істотним виявляється якість збірки склопакета. При виготовленні ручним способом до розгерметизації він прослужить 2-3 зими, а надалі його теплоізоляційні властивості почнуть погіршуватися. Якісна збірка може забезпечити термін справної служби вашого вікна в 20-30 років.

Поки ціна ще невелика, замовте дзвінок або зателефонуйте самі. Це – хороший спосіб заощадити і швидко замовити склопакети!

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.

Звертайтеся до нас.