logo

Виготовлення, монтаж склопакетів

Виготовлення, монтаж склопакетів

Поділитися:

Надаємо послуги по заміні склопакетів в пластикових, алюмінієвих, дерев’яних вікнах і дверях всіх видів і розмірів.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Якщо взимку між стекол пластикових вікон відбувається запотівання або утворюється лід, то, швидше за все, сталася розгерметизація склопакета. Такий склопакет потребує заміни. Така доля може спіткати як старі пластикові вікна, так і нові з найрізноманітніших причин. Але не варто впадати у відчай, досвідчені фахівці, які виконують ремонт вікон і заміну склопакетів, швидко вирішать цю проблему.

Склопакет

Зазвичай склопакети складаються з 2-х або 3-х листів скла, які з’єднані між собою рамкою. Між стеклами утворюються 1 або 2 герметичні камери, заповнених повітрям або аргоном (криптоном). Кількість камер залежить від числа стекол. Дистанційні рамки, за допомогою яких з’єднуються стекла, виготовляються з алюмінієвого сплаву або спеціального пластику. Для заповнення рамок використовується технічний силікагель або синтетичний цеоліт (“молекулярне сито”), які здійснюють осушення повітря в герметичних камерах склопакетів. Використання таких осушувачів практично виключає можливість виникнення конденсату усередині склопакета. Якщо ж, все-таки, конденсат з’явився, це означає, що при виготовленні склопакета була порушена технологія або склопакет розгерметизувався. Щоб вікно краще захищало приміщення від впливу зовнішніх температур, в якості наповнювача камери склопакета замість повітря, використовують криптон або аргон. Дистанційні рамки склопакета бувають будь-яких розмірів, а їх ширина варіюється від шести до двадцяти міліметрів.

Зателефонуйте до нас прямо зараз і наші спеціалісти допоможуть вам обрати надійний склопакет!

Вид склопакета, який встановлюється у вікно, залежить від призначення вікон. Найчастіше, застосовуються прості прозорі скла класу М1, але можуть використовуватися і спеціальні стекла з особливим, “м’яким” або “твердим”, “нізкоеміссионним” покриттям.

По суті, склопакет – це конструкція, яка надійно захищає приміщення від несприятливих зовнішніх впливів. Але бувають ситуації, коли виникає необхідність у заміні склопакета. Причини для заміни склопакета:

1. розгерметизація склопакета;

2. попадання вологи між стеклами;

3. тріщини і відколи на стеклах;

4. заміна простих стекол на енергозберігаючі;

5. заміна однокамерного склопакета на двокамерний;

6. необхідність посилення теплоізоляційних властивостей вікна;

7. необхідність використання спеціального скла

8. шумоізоляція

З перерахованих вище причин можна зробити висновок, що заміна склопакета може бути викликана необхідністю, або може знадобитися для поліпшення якостей склопакета.

Наша компанія може усунути будь-які проблеми, які можуть спіткати пластикові вікна в Києві та області. Ремонт і обслуговування пластикових вікон, заміна склопакетів є одніє з наших основних спеціалізацій. Тому, при необхідності, фахівці нашої компанії приїдуть і встановлять новий надійний склопакет.

Не відкладайте на завтра, телефонуйте, або замовте зворотній дзвінок!

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.