logo

Склопакети

Склопакети

Поділитися:

Надаємо послуги по заміні склопакетів в пластикових, алюмінієвих, дерев’яних вікнах і дверях всіх видів і розмірів.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Ми, компанія «РКС – команда висококласних професіоналів, що займається ремонтом вікон, встановленням підвіконь, москітних сіток, встановленням супутникових антенн. Заміна склопакетів в пластикових вікнах теж відноситься до основних видів нашої діяльності, в яких ми досягли досконалості.

Заміна пакетів в вікнах – це складна робота. І її повинні виконувати досвідчені фахівці. У компанії «РКС абсолютно всі співробітники, включаючи майстрів, мають стаж бездоганної роботи від 5-ти років! Ми дуже ретельно і відповідально ставимося до відбору кандидатів на кожне наше вакантне місце, адже усвідомлюємо, що завтра ці люди будуть обслуговувати вас. Тому, до перевірки їх професійних і людських якостей ми ставимося більш, ніж серйозно!

Політика нашої компанії: ідеальна якість, аргументована вартість, індивідуальний підхід до кожного клієнта, який завжди і беззастережно правий! Ці принципи, за більш, ніж 10 років нашої роботи на ринку, вивели нас в лідери цього сегмента! Ми змогли допомогти тисячам клієнтів, багато з яких стали нашими постійними, а це і приватні особи, і державні організації.

УВАГА! Як зрозуміти, щонеобхідна заміна склопакета у вікні? Тут не потрібно спеціальних знань і особливої інтуїції. Процедура здійснюється в двох основних випадках:

· Склопакет у вікні пошкоджений (він тріснув, розбився, отримав абразивні пошкодження, які суттєво знизили його оптичні властивості, і так далі). За запитом клієнта, або в екстрених випадках, наприклад – коли склопакет пошкоджений і пропускає в приміщення повітря, а на вулиці холодно, компанія «РКС буде намагатись здійснити термінову заміну склопакета в день вашого звернення;

· Склопакет «морально застарів або не відповідає запитам клієнта, щодо його якісних характеристик. Наприклад, у вікні встановлений звичайний бюджетний однокамерний склопакет, який має далеко не ідеальні шумо- і термоізоляційні характеристики. З метою утеплення і загальної герметизації приміщення, такий пакет може бути замінений на той, який більш адекватно відповідатиме вимогам (дво- або трикамерний енергозберігаючий), навіть якщо він не має пошкоджень.

Заміна склопакетів в Києві разом з «РКС – це запорука вашого комфорту.

Наші склопакети володіють ідеальними якісними показниками, що відповідають вітчизняним і світовим стандартам. Вони допомагають створити не тільки унікальну атмосферу в вашому домі чи офісі, але і дозволяють втілити в життя найоригінальніші і сміливі дизайнерські рішення. Це можливо, завдяки кваліфікації наших фахівців і різноманітності використовуваних матеріалів.

Всі ремонтні роботи виконуються швидко і професійно. По їх закінченню, ви в обов’язковому порядку отримаєте письмову гарантію!

Ми працюємо тільки з відомими, що зарекомендували себе і перевіреними брендами, використовуючи в своїй роботі тільки високоякісні і безпечні сертифіковані матеріали і комплектуючі.

Заміна склопакетів у вікнах разом з «РКС – це швидкість, якість і ваша вигода. Звертайтеся, будемо раді допомогти!

Сьогодні пластикові вікна серед жителів України – поза конкуренцією. Встановивши їх, можна відразу і на десятки років позбутися від безлічі проблем, серед яких: протяги, продування і запотівання вікон, сильний вуличний шум, жахливий зовнішній вигляд старих дерев’яних вікон і так далі.

Як показує не тільки теорія, а й практика, вікна пластикові експлуатуються абсолютно беспроблематично і не вимагають особливого догляду. Єдине, що потрібно, це: дбайливе ставлення, використання їх за призначенням і періодичне (хоча б раз на рік) їх технічне обслуговування.

Для довідки! Одним з найбільш вразливих місць у вікні є склопакет. Чому його заміна в пластикових вікнах є однією з популярних послуг по ремонту? Тому, що часто має місце необережне поводження з вікнами або дія сторонніх чинників, що провокують їх механічні пошкодження.

Наприклад, пакет може тріснути або розбитися в результаті попадання в нього каменем з вулиці. Або якщо зачепити його чимось важким зсередини приміщення. Він, безумовно, має свою ступінь міцності, і досить високу. Але, якщо сила механічного впливу перевищує цей поріг, то вікно потребує ремонту. У чому він може полягати? В ремонті, реставрації або в потребі замінити склопакет у вікні. Останній варіант – найбільш часто вживаний.

Потреба в заміні або ремонті склопакета пластикового вікна може бути викликана не тільки його розбиттям або іншими ушкодженнями, в результаті яких він не може справно виконувати свої функції. Іноді пакет може розгерметизуватися. Через це він втрачає велику частину своїх якісних властивостей: теплоізоляційних, шумоізоляційних, він може пітніти зсередини і так далі. Розгерметизація найчастіше відбувається або через низьку якість самого пакету, або через його неправильної, непрофесійної, установки.

Ще один, досить поширений, привід для того, щоб поміняти склопакети у вікнах – бажання модернізувати їх. Що дає модернізація: економію часу, економію грошей. Вона, по суті, без проблем дозволяє отримати оновлене зовні і поліпшене, в плані характеристик, вікно без його повної заміни. Секрет простий. Справа в тому, що дуже багато, в плані властивостей вікна, залежить саме від склопакета. Якщо його поміняти, витягти старий і встановити новий (а зробити це професійному майстру легко!), То зміняться і характеристики вікна. Тут дуже важливо підібрати правильний пакет. Ми, команда «РКС з радістю допоможемо вам у цьому, а також – встановимо новий склопакет в ваше вікно.

Так, якщо ви хочете поліпшити термоізоляцію приміщення, в якому встановлено вікно, рекомендовано встановлювати теплозберігаючі склопакети. Якщо хочете захиститися від прямих сонячних променів – тоновані. Є склопакети, які поглинають шум, не пропускаючи його всередину кімнати. Існують дзеркальні, кольорові, броньовані і інші їх типи.

Якщо потрібна заміна склопакетів в Києві терміново! Наприклад, якщо вікно розбите. Це не проблема, адже ми зможемо надати вам всі необхідні послуги за кращою вартості вже в день вашого звернення до нас!

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.