logo

Виготовлення склопакета вікна

Виготовлення склопакета вікна

Поділитися:

Надаємо послуги по заміні склопакетів в пластикових, алюмінієвих, дерев’яних вікнах і дверях всіх видів і розмірів.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

У нашій компанії вже дуже давно практикується заміна розбитого склопакета в Києві і за містом. Послуги ці ми надаємо не тільки приватним особам, в основному в квартирах і котеджах, будинках або дачах. Але і організаціям, таким, як офіс або підприємство, кафе або ресторан, театр або кінозал, нічний клуб або університет і так далі, розбитими пістолетом або хуліганами, скла можуть виявитися де завгодно. Список нескінченний і тим більше перераховувати всіх, кому ми вже допомогли безглуздо. Ну а тепер ближче до теми розбитих шибок, на цій сторінці хотілося б описати, як проходить ця послуга, а що стосовно вартості, то вона в кожному випадку індивідуальна, а приблизно можна переглянути на нашій сторінці «ціна.

Склопакети

Телефонуйте, або замовте зворотній дзвінок!

Для початку, якщо ви щось розбили і не знаєте, що робити, ви телефонуєте нам і розмовляєте з менеджером по телефону, і після уточнення деяких деталей по вашому об’єкту (розбитому виробу), він вам оголошує приблизну вартість .

Якщо ціна вас влаштовує, то далі обговорюється день і час для приїзду майстра, а також день і час, коли буде проводиться доставка і заміна розбитих склопакетів. Якщо вони звичайні, тобто не тоновані або із загартованим склом, що не прямокутної форми та інші складності, то таку заміну можна здійснити за один день, при необхідності, незалежно однокамерні або двокамерні склопакети ви розбили.

Заміна склопакета розбитого ціна

І так, з чого ж все-таки складається реальна ціна по заміні розбитих стеклоконструкціі?

Перше – це виїзд замірника.

Друге – це ціна самого виробу і супутніх матеріалів. Це можуть бути такі розхідники, як: підкладки, мастило, силікон, цвяхи, саморізи і т.д.

Третє- монтаж, тобто сама заміна склопакета розбитого, ціна на таку послугу визначається після відвідування майстра, бо складність монтажу у всіх різна і оцінюється індивідуально.

Четверте і останнє – це доставка. Скло пакет на метро не довезеш, розбивати його по дорозі в громадському транспорті можна дуже легко, та й поранити кого-небудь, відповідно витрати на бензин, амортизацію авто, зарплата водія.

Заміна розбитого скла

Звичайно ми займаємося і заміною розбитих шибок, які зустрічаються не тільки в старих дерев’яних вікнах, але і в сучасних алюмінієвих і пластикових, наприклад алюмінієві двері в тогргових центрах або балконне скління в квартирах. По суті особливої різниці в такій заміні немає, але сам виріб (скло) дешевше, а значить і заміна розбитого скла за ціною коштує менше, як послуга.

Розбите скло можна поміняти і самому, а от щоб зробити цю заміну правильно, потрібні знання і досвід. Ми не проти, якщо ви це будете робити своїми руками, але все ж краще довіритися професіоналам. Ну а вже якщо вирішили заощадити гроші, то зверніть увагу на наступні речі. Не важливо, розбили скло або скло пакет, завжди існує різна товщина і вона не приблизно 3 сантиметри, а чітко 24 міліметра або 5 мм. З товщиною помилятися не можна! Також, як і з розмірами по висоті і ширині, допуск (відстань) від краю сткла до краю рами не менше 3-5 мм.

Монтаж склопакетів

Телефонуйте, або замовте дзвінок і ми швидко замінимо ваші склопакети!

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.