logo

Купити склопакети

Купити склопакети

Поділитися:

Надаємо послуги по заміні склопакетів в пластикових, алюмінієвих, дерев’яних вікнах і дверях всіх видів і розмірів.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Від якості і технічних характеристик склопакета багато в чому залежить кінцевий результат від використання всього вікна. Навіть якщо буде обраний самий дорогий, високоякісний, міцний і надійний профіль, а склопакет не відповідатиме мінімальним вимогам теплозбереження та шумоізоляції – підсумковий результат від експлуатації такого вікна буде незадовільним.

І це не дивно, адже до 90% площі всього віконного отвору зайняті саме склопакетом. Тому, якщо з ним щось трапляється, наприклад – він розбивається або тріскається, то необхідно якомога швидше купити склопакет та замінити його. Адже в разі «наскрізного пошкодження, коли порушена цілісність і герметичність всіх повітряних камер, склопакет абсолютно не в змозі виконувати свої прямі функції:

Пошкоджений склопакет

– Термоізоляційну;

– Звукоізоляційні;

– Гідроізоляційну;

– Естетичну.

Також, якщо склопакет вийшов з ладу, він не може якісно захищати приміщення від пилу, зайвого сонячного світла, вітру і так далі. Замовляючи послугу заміни склопакетів в «РКС, ви, в першу чергу, робите вибір в сторону високої якості і приємною вартості. На послугу заміна склопакетів ціна у нас завжди одна з найвигідніших.

І ця послуга користується особливим попитом. Що не дивно, з огляду на стрімкий розвиток ринку пластикових вікон. Закономірно: чим більше вікон встановлюється і здається в експлуатацію, тим більше роботи по їх ремонту та обслуговування. Адже навіть високоякісні пластикові вікна схильні до зносу і фізичних пошкоджень. А склопакет – це одна з найбільш вразливих частин вікна.

Якщо вам потрібно купити склопакет та замінити йогоу вікні, важливо усвідомити для себе кілька нюансів, які можуть бути дуже корисними!

1. Ремонт склопакетів, заміна склопакетів та заміна скла у вікнах повинні здійснюватися виключно фахівцями.

2. Є варіант термінової заміни склопакета, який ідеально підійде в екстрених ситуаціях. Наприклад: коли склопакет в спальній кімнаті розбився, а за вікном – холод.

3. Є різні типи склопакетів, які відрізняються між собою по:

– Кількості камер в пакеті: одно-, дво- і трикамерні;

– Типу віконної рамки: звичайна різана, гнута, тепла дистанційна;

– Безпеки: безпечні пакети (триплекс, з полімерної протиударною плівкою), звичайні і так далі;

– Функціональності: звичайні, дзеркальні, протиударні, тоновані, матові, енергозберігаючі, багатофункціональні і так далі;

– Способом кріплення: спайдерні і з П-подібною вставкою;

– Застосовується напилювання: з твердим і з м’яким напиленням;

– Призначенню: для фасадних систем, віконних і дверних конструкцій.

ремонт тріщин склопакету

Ця інформація буде для вас дуже корисною, але, якщо ви звертаєтеся в «РКС – ми з радістю надамо вам пораду і порекомендуємо склопакет, який буде оптимально відповідати вашим побажанням і бюджету.

– Механічні пошкодження (результат – розбитий склопакет);

– Абразивні пошкодження.

Будь-яке з цих пошкоджень можна без проблем усунути. Для цього потрібна або повна заміна склопакета, або заміна битого скла у вікні, або його реставрація.

Чи можлива заміна лише одного скла (або декількох стекол) в склопакеті? Так, такий варіант можливий. Однак, перед тим, як вибрати його, необхідно прорахувати економічну доцільність такого підходу. Справа в тому, що сам по собі процес заміни окремого скла в склопакеті дуже дорогий. Адже комплексна заміна цілого склопакета здійснюється на місці і в дуже короткий проміжок часу. Заміна ж окремого скла в ньому вимагає демонтажу пакета, доставки його на виробництво (адже тільки в виробничих умовах реально здійснити її), трудомісткої роботи над заміною скла, доставки склопакета назад на об’єкт і установки його в віконну раму.

Виходячи зі сформованих традицій виготовлення і ремонту склопакетів, набагато дешевше замінити цілий пакет, ніж окреме скло в ньому. Заміна окремих стекол має сенс тільки лише в тому випадку, коли ремонт потрібен дорогому склопакету.

Крім послуг із заміни склопакетів, ми пропонуємо і інші:

– Відновлення нормальної щільності прилягання стулок;

– Усунення провисання стулок;

– Виправлення продування і протікання вікна;

– Нейтралізація конденсату на склі та запобігання його утворення в подальшому;

– Виправлення форми рами в вікні;

– Заміну фурнітури і віконного ущільнювача;

– Установку додаткових аксесуарів на вікна і так далі.

Якщо вам потрібні ремонт і заміна склопакетів в Києві або інші послуги з ремонту, обслуговування вікон, москітних сіток, супутникові антени – фахівці компанії «РКС готові прийти вам на допомогу!

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.