logo

Склопакети під замовлення

Склопакети під замовлення

Поділитися:

Надаємо послуги по заміні склопакетів в пластикових, алюмінієвих, дерев’яних вікнах і дверях всіх видів і розмірів.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Конструктивно склопакети представляють собою скла, герметично з’єднані по торцевій поверхні спеціальною дистанційною рамкою. Найбільш поширеними є однокамерні і двокамерні склопакети з загартованого скла, тобто з двома або ж трьома з’єднаними стеклами.

Склопакет

Вибір того чи іншого варіанту залежить від кліматичних умов, тих чи інших вимог до звуко- або ж теплоізоляції, які додаються до пластикового вікна. Так, наприклад, в північних районах, де температура взимку опускається нижче 20 градусів або ж в умовах сирого клімату раціональніше буде встановити двох, а то і трикамерні склопакети або ж однокамерні з енергозберігаючим склом. Нагадаємо, що різниця у вартості вікон з однокамерними і двокамерними склопакетами окупається за кілька років завдяки економії енергоресурсів.

Затлефонуйте до нас і наші спеціалісти проконсультують вас більш докладніше!

Практично всю площу вашого вікна складає склопакет, тому від його якостей безпосередньо відбиваються експлуатаційні характеристики конструкції в цілому: а це і зовнішній вигляд вікна, і комфорт усередині приміщення, і Ваші витрати на опалення. Ці вимоги можуть бути дотримані тільки при використанні сучасних автоматизованих ліній.

На нашому підприємстві ви можите обрати сколапети на любий смак і наші спеціалісти встановлять його максимально швидко і якісно, а ціна вас приємно здивує!

Теплоізоляційні властивості склопакета можуть бути збільшені за рахунок застосування спеціальних енергозберігаючих стекол, що мають на своїй поверхні спеціальне напилення, що відображає інфрачервоні (теплові) промені. Прозорість такого скла до видимого світла практично не змінюється, так як напилення має дуже тонкий шар. Цей шар дозволяє відображати інфрачервоне випромінювання назад в приміщення, в результаті чого, в зимовий час в приміщенні стає тепліше, а в літній – прохолодніше.

Заміна склопакета

Отже не зволікайте, зателефонуйте до нас та замовте склопакети вже сьогодні, або замовте зворотній дзвінок і наші спеціалісти зв’яжуться з вами в максимально короткий термін!

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.